Я шукаю...

Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold (Золотий) Відновлений еко

Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold (Золотий) Відновлений еко
27 390 грн
- 10090   грн
17 300 грн

Колір

Пам’ять

Стан

Еко — пристрій відновлений до справного технічного стану і ретельно протестований, всі функції відмінно працюють. Для найкращого співвідношення ціна/якість та мінімізації електронних відходів, ми залишаємо корпуси та екрани із незначними слідами використання. Візуально телефон може мати поодинокі подряпини та дрібні потертості.

Упаковуємо у фірмову коробку Icoola. Гарантія 12 місяців!

Батарея

Стандарт — ми тестуємо та діагностуємо батарею кожного iPhone, який відновлюємо. Якщо ємність акумулятора нижче 85%, ми замінюємо акумулятор. Щоб уникнути непотрібних електронних відходів, ми лишаємо батареї більшої ємності.

27 390 грн
- 10090   грн
17 300 грн
like

Легке повернення! Якщо Вам щось не сподобається в придбаному девайсі, Ви можете легко повернути нам його протягом 14 днів! Дізнатись більше

В наявності

Пропозиція тижня від ICOOLA.UA... ❤️

ICOOLA підготувала для вас масштабні знижки на відновлені iPhone.

Подивитись знижки

Apple iPhone 11 Pro 512GB Gold (Золотий) - розкішний дизайн та функціональність

Скористайтеся послугою Apple Pay, доступною на смартфоні iPhone 11 Pro, щоб насолоджуватися зручними операціями в стаціонарних та інтернет-магазинах. Ви можете забути про те, щоб носити з собою платіжні картки та готівку, і бути впевненими в безпеці своїх операцій. Apple iPhone 11 Pro використовує скло для обробки як спереду, так і ззаду.