Я шукаю...

Купив відновлений смартфон - зробив добру справу!!

Місія нашої компанії – зробити максимально ефективний внесок у захист природи. Тому ми ремонтуємо техніку Apple, що дозволяє повторно використовувати смартфони, які слід викинути. Щодня ми переробляємо десятки кілограмів електронних відходів, до того ж садимо дерево за кожний проданий відновлений iPhone...

Дізнатись більше
11685

дерев висаджено

10900+

девайсів відновлено

927

тонн сміття вдалось уникнути

Як подивитися цикли зарядки на Айфоні без допомоги сторонніх додатків. Коли варто задуматися про заміну акумулятора

Давайте дізнаємось, що робити, якщо на айфон не приходять повідомлення. Розберемо всі можливі способи та спробуємо виправити Вашу проблему.

Дізнаємось конкретні кольори айфонів 15, оберіть для себе свого фаворита та дізнайтесь який колір айфона підходить саме вам

Айфони дешево: оригінальна якість за найнижчими цінами в Айкулі

Техніка Apple, що пропонується у нашому інтернет-магазині є найдоступнішою у ціні, адже ми прагнемо донести до кожного, що відновлені гаджети, кращі ніж нові через наступний ряд причин:

 • Екологічність - купуючи відновлене, ви запобігаєте викиду в природу понад 78 кг сміття, як це відбувається у випадку покупки нового смартфону;
 • Айфон дешево - це не завжди погана якість, якщо ви вибираєте перевірений магазин з гарантією 1 рік;
 • Комплектація - купуючи у нас, ви отримаєте наступну комплектацію: смартфон, гарантійний талон та крафтову еко-коробку, яка виготовлена із вторсировини.

Айфони дешево, що пропонуються у нашому магазині - це в першу чергу оригінальні, відновлені смартфони Apple з річною гарантією. Відзначимо, що ви можете обрати два класи дешевих айфонів - це Еко та Як Новий. Поговоримо більш детально про ці класи…

Еко та Як новий: який айфон дешево краще обрати?

Дешевий Айфон у класі Еко - це в першу чергу оригінальний смартфон Apple, сертифікований та офіційний, проте має незначні сліди використання на корпусі.

Дешевий iPhone у класі Як Новий - це оригінальний смартфон Apple, на 100% справний, що має ідеальний зовнішній стан.

Відзначимо, що ви також можете додатково обрати стан акумулятора, до дешевого айфона, який хочете купити. У нас доступні батареї від 87% та вище, або ж абсолютно нові.

Чому для того, щоб купити айфон дешево слід обирати магазин Айкула?

Безперечно на Українському ринку безліч пропозицій дешевих айфонів, але запитайте у себе, чи хочете ви отримати оригінальний смартфон, що ідеально працюватиме у вас понад 5 років? Саме стільки працюють пристрої відновлені в Айкулі, адже ми прагнемо створювати ідеальний продукт, на 100% захищений від пило та водопроникності та є офіційними смартфонами компанії Епл.

В першу чергу, ми пропонуємо:

 1. Дешеві та оригінальні смартфони Apple;
 2. Гарантію 1 рік абсолютно безкоштовно;
 3. Стильну еко-коробку з вторсировини;
 4. 100% оригінальний пристрій захищений від води та пилу.

Крім цього, місією нашої компанії є озелення планети та зменшення кількості E-Waste. Ми взяли на себе місію садити дерево за кожен проданий відновлений смартфон. Уже понад 10 000 дерев наша компанія зуміла посадити на території України.

Як купити айфон дешево в ICOOLA.UA?

Якщо ви шукаєте спосіб придбати айфон за доступною ціною, існує кілька основних нюансів, які варто враховувати. Одним з варіантів є придбання айфону безпосередньо через інстаграм, де часто проводяться акції та надаються знижки. Періодично перевіряйте офіційні акаунти ICOOLA в соціальних мережах для знаходження спеціальних пропозицій.

Крім того, розтермінування може знизити початкові витрати на покупку дешевого iPhone. Ви можете оформити покупку у розтермінування через наступні банки:

 • МоноБанк;
 • ПриватБанк;
 • А Банк;
 • Пумб;

Окрім цього, ви можете оформити кредит від таких платіжних служб, як Нова Пей чи Плати Пізніше; 

Як отримати промокод для покупки iPhone?

Друзі, якщо ви хочете отримати приємну знижку та купити айфон дешево, ми готові надати вам такий промокод. Для того, що використати промокод, вам потрібно виконати наступні кроки:

 • Додати товар у корзину;
 • У відповідному полі ввести промокод та натиснути застосувати;
 • Заповнити контактні дані та підтвердити покупку;
 • Таку знижку, ви можете отримати за промокодом sakura2023;

Друзі, також промокод ви можете отримати у особистого менеджера за номером 0800602250 або ж на сайті у чаті;

Які способи доставки існують для покупки дешевого айфона?

Друзі, придбати дешево айфон ви можете скориставшись доставкою через Нову Пошту. Ми доставляємо в будь-яке відділення або поштомат України. При покупці через поштомат, на жаль, накладений платіж неможливий. Дякуємо за розуміння!