В кінці 2019 року компанією Apple був запущений новий сервіс - Apple Arcade. Він орієнтований на людей, які люблять грати в будь-який час, в будь-якому місці. На сьогоднішній момент, в ньому зібрано понад 100 ігор, доступних для всіх користувачів, які раніше оплатили підписку.

Переваги

Одним з найбільших переваг Apple Arcade є те, що він доступний у всіх регіонах. Для його встановлення потрібен всього лише один з гаджетів iPhone, iPad, Mac або Apple TV, з програмним забезпеченням не раніше iOS 13. Деякі ігри на ньому, так само сумісні з джойстиками від компанії Play Station і Xbox.

У підписці, більшість ігор не вимагають підключення до Wi-Fi мережі. Винятком будуть онлайн ігри, в яких ви змагаєтеся з іншими гравцями. І за збереження даних переживати не варто. Сервіс дозволяє синхронізувати дані між усіма пристроями, авторизованими під єдиним ID в Game Center. Тобто, поточний стан гри з iPhone, без сумнівів буде перенесено. Ви, так само, можете поділитися підпискою зі своїми родичами або друзями. Створивши Apple родину, з максимальною кількістю з 6 осіб, ви зможете з ними ділитися і порівнювати результати.

Apple Arcade logo

В рамках послуги, немає мікроплатежів або реклами, які вбивають задоволення від багатьох ігор, не тільки в безкоштовних. Компанія Apple гарантує, що ігри будуть звільнені так само і від комісії, а єдина плата, яку сплатить користувач, це абонентська.

Ще однією фішкою підписки, є доступ до ексклюзивних ігор. Компанії вдалося налагодити співпрацю не лише з відомими виробниками ігор для мобільних платформ, такими як Gameloft, а й отримати унікальні від Ubisoft, Sega, Devolver і Konami. Бібліотека ігор постійно зростає й оновлюється.

Крім всіх зручностей користування, Apple не перестає дивувати. Всім підписникам, компанія пропонує безкоштовний пробний місяць, а покупцям останніх гаджетів і зовсім 3 місяці безкоштовного доступу. Користувачів Apple One приємно здивує, що в комплекті до Apple Music і Apple TV дана підписка теж додається.

apple arcade icon

Крім того, творці однієї з ігор, Alba: A Wildlife Adventure, мають намір садити по одному дереву, за кожне звантаження. На цей момент, в рамках цієї акції було висаджено понад 270 000 дерев, але організатори сподіваються, що їм вдасться досягти мільйона. Підписуючись на Apple Arcade, у користувачів є можливість допомогти природі.

Для українського користувача ціна складе - 4,99 $ в місяць.

Ложка дьогтю

Користувачі наголошують на незручному інтерфейсі та складності з навігацією. Ігри неможливо вивести простим списком і впорядкувати за жанрами. Все розподілено на великі плитки зі скріншотів, що може стати проблемою, по мірі того, як бібліотека заголовків буде наповнюватись. Володарі iPhone 12 скаржаться на постійні повідомлення, що спливають на екрані й приходять на електронну пошту.

apple arcade downloading

Хоч це і суперечить правилам Apple, творці вдаються до такого виду реклами, адже очікували більшого від свого продукту. Проте, ситуація потрохи змінюється на краще. У сервісі з'являються прості ігри, в які користувачі охоче погодяться грати. А відсутність конкурентів, через захищеність пристроїв iOS, посприяє процвітанню Apple Arcade.