Я шукаю...

Чому мене погано чути по телефону?

Що робити, якщо ви не чуєте співрозмовника під час телефонної розмови? - icoola.ua - фото

Крім всіх можливих програм, телефонія залишається базовою функцією вашого смартфона. Тому якщо ви не чуєте співрозмовника, це велика проблема. Чи означає це, що телефон вийшов з ладу? Не обов'язково. По-перше, потрібно перевірити деякі інші можливі причини.

Перевірте можливі причини

Щоб з'ясувати, чому ви не чуєте людину на іншому кінці трубки, слід виключити найбільш очевидні можливі причини. Перш за все, ви повинні переконатися, що ваш телефон не пошкоджений фізично і що немає жодних проблем з вашим оператором зв'язку. Якщо винен оператор, перевірте це, зателефонувавши з іншого телефону тієї ж мережі.

Подивіться на регулятор гучності

Найпоширеніша причина, через яку ви не чуєте того, хто телефонує під час розмови, і яка не пов'язана з поломкою вашого смартфона, це просто сильне зниження гучності. Ви можете випадково вимкнути звук телефону, тому через динамік буде мало чутно. Тому щоразу, коли ви не чуєте співрозмовника під час розмови, спочатку спробуйте використати клавішу збільшення гучності.

Також переконайтеся, що телефон не підключений до бездротового динаміка або навушників. Якщо ваш смартфон в даний час підключений до бездротового динаміка або навушників, які ви зараз не використовуєте, ви не зможете чути співрозмовника через динамік. У цьому випадку слід розірвати з'єднання між пристроями. Найпростіший спосіб – просто вимкнути функцію Bluetooth.

Переконайтеся, що телефон не перебуває в режимі гарнітури

Навіть якщо гарнітура не підключена до телефону, смартфон може помилково вважати, що з'єднаний з іншим гаджетом. У цьому випадку телефон перебуває в режимі гарнітури з вимкненим динаміком. Причиною може бути засмічення або пошкодження роз'єму для навушників, тому його слід ретельно очистити або відремонтувати.

Спробуйте перезавантажити телефон

Іноді якість звуку під час розмови може бути викликана помилкою в операційній системі смартфона. Тому завжди варто перезавантажити телефон та оновити програмне забезпечення до останньої версії.

Спробуйте гучний зв'язок

Найсерйозніша причина, через яку ви не чуєте співрозмовника під час розмови, — несправний динамік у телефоні. Якщо ви хочете виключити або підтвердити це, краще використовувати динамік для іншої мети, наприклад, для прослуховування музики. Якщо звуку з динаміка, як і раніше, немає, можливо, він частково або повністю пошкоджений. У цьому випадку необхідно буде відвідати авторизований центр та звернутися до фахівця, який встановить конкретну причину. Може виявитися, що динамік закритий неправильно підібраним захисним чохлом або надто великим шаром бруду. У цьому випадку проблему можна легко усунути.

Якщо ця стаття була для вас корисна, ви також можете переглянути заміна слухового динаміка на iPhone

Ваша оцінка: