Я шукаю...

Фішки Apple Watch, про які ти не чув

Apple Watch

Якщо ви є власником Apple Watch і не так давно ним користуєтесь, є великий шанс, що деякі з особливостей цього пристрою досі залишаються для вас таємницею. Сьогодні ми це виправимо, адже ми підготували підбірку крутих фішок, які зроблять використання розумного годинника ще ефективнішим.

 1. Річ, якою майже всі користуються на iPhone, проте не знають про таку саму можливість в Apple Watch. Коли ви заходите в будь-який додаток, наприклад, в месенджер, ви можете прогортати те, що вам потрібно до самого низу. Проте коли вам потрібно повернутися на початок, не варто робити все те саме знову: просто натисніть на праву верхню частину екрану і годинник автоматично все прогорне.
 2. На екран блокування можна з легкістю встановити будь-яку рухому картинку. Кожного разу, коли ви підійматимете руку, вона з’являтиметься на вашому зап’ясті. Все що потрібно – завантажити анімацію на свій смартфон, вибрати її в налаштуваннях та встановити абсолютно так само, як звичайне фото. Також ви можете міняти дизайни екранів блокування, просто прогортаючи вправо або вліво.
 3. Часом власники Apple Watch стикаються з проблемою швидкого пошуку потрібного додатку. Маленький екран не дозволяє керувати пристроєм, як на iPhone, тому часто застосунки просто губляться. Щоб не витрачати купу часу на пошуки, просто попросіть голосового помічника відкрити налаштування. Там ви зможете побачити список всіх програм у вашому Apple Watch та зі лічені секунди знайти те, що треба.
 4. Напевно, ви знаєте, що в цьому розумному годиннику є два режими перегляду додатків: сітка та список. Більшість користувачів знає про можливість видаляти програми з режиму сітки через довге натискання на піктограму, проте в режимі списку можна зробити абсолютно те саме. Просто оберіть додаток, який хочете видалити та змахніть справа наліво, щоб деінсталювати його з годинника.
 5. Ще один спосіб знайти потрібний вам додаток. Якщо на початковому екрані є справді багато програм, у вас може виникнути проблема з пошуком потрібної. Навіть коли ви її знайдете, можна випадково відкриєте не те, що потрібно, оскільки піктограми на Apple Watch досить маленькі. Щоб цього уникнути, просто скористайтеся функцією масштабування. Спочатку віддаліть іконки, знайдіть поглядом ту, яку хочете відкрити, натисніть на цю область та збільште екран. Так додаток відкриється відразу і не треба буде витрачати час на пошуки.
 6. Іноді трапляється, що під час відкриття додатку він просто зависає та ні на що не реагує. У такому випадку потрібно натиснути та утримувати кнопку з правого боку, поки не відкриється меню перезапуску. Далі зажміть та утримуйте коронку збоку, доки ви не повернетесь на початковий екран.
 7. Щоб вимкнути будильник на Apple Watch є два методи. Про перший знають всі власники годинника: коли на екрані висвічується сигнал, потрібно просто змахнути його вниз, так само як ви це робите зі сповіщеннями. Другий та менш відомий спосіб – повністю накрити пристрій рукою. Тоді годинник автоматично відключить сигнал.
 8. Якщо ви активно займаєтеся спортом, то вам корисно буде знати про одну приховану можливість вашого годинника. Щоб швидко призупинити та знову почати відлік тривалості вашого заняття, вам потрібно водночас затиснути коронку та кнопку з правого боку. Звісно, ви можете скористатися звичайним методом, просто змахнути вліво на екрані та поставити час на паузу, проте іноді це незручно. Під час бігу набагато практичнішим рішенням буде просто затиснути дві кнопки.
 9. Коли при частих перельотах необхідно ввімкнути режим польоту, це, звісно, можна зробити в налаштуваннях Apple Watch. Щоб зайвий раз не заходити в центр керування вашого годинника, можна встановити спеціальний режим на iPhone. Кожного разу, коли ви вмикатимете режим польоту на смартфоні, те ж саме відбуватиметься і з Apple Watch.
 10. Якщо у вас бувають ситуації, коли ви просто тримаєте ваш iPhone в руках, а потім він різко кудись зникає і його не можна ніде знайти, то тут вам теж стане в пригоді годинник. Звісно, ви можете зайти в центр керування на вашому Apple Watch та натиснути кнопку, яка змусить ваш смартфон програвати гучні звуки, даючи вам можливість визначити його місце дислокації. Та якщо ви не можете знайти його в темній кімнаті, вам значно допоможе ліхтар, який можна ввімкнути дистанційно. Щоб це здійснити, треба просто затиснути та тримати ту ж саму кнопку, яку ви використовуєте для звичайного пошуку iPhone.
 11. Вам не потрібно завантажувати програми для визначення пісень на слух, якщо ви є власником Apple Watch. За допомогою спеціальних алгоритмів ваш годинник сам може визначити, яка композиція грає. Запитайте голосового помічника «Що це за пісня?» і за лічені секунду на екрані з’явиться назва уривку, який вам сподобався.
 12. Також можна використовувати годинник замість пульта до Apple TV. Він чудово справиться з потрібними вам функціями, адже з його допомогою можна перемикати канали, міняти гучність і так далі. Якщо вам не подобається телебачення – не страшно, адже Apple Watch можна використовувати також як дистанційний перемикач музики на інших пристроях. Принцип роботи такий самий, тому можна без труднощів насолоджуватися улюбленими композиціями чи телешоу.
 13. Багато користувачів знає, що пристрій може вимірювати пульс та насиченість організму киснем, але мало хто знає, що з його допомогою можна відстежувати дихання. Таким чином у вас виникає можливість ще краще контролювати стан здоров’я свого тіла. Ця функція буде особливо корисна людям, які страждають від панічних атак.
 14. Якщо через контакт коронки з різними поверхнями у вас час від часу випадково вмикається голосовий помічник, а ви не знаєте як цього позбутися, то спробуйте перевернути ваш Apple Watch. На функціонування пристрою це ніяк не вплине, проте коронка та бокова кнопка матимуть зручне розташування, з яким проблема випадкових взаємодій з годинником зникне.

Сподіваємося, що для вас ця стаття була корисною і ми відкрили вам хоча б одну фішку вашого девайсу, про яку ви могли не знати.  

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Ваша оцінка: