Я шукаю...

Як вивчити іноземну мову за допомогою iPhone

додатки для вивчення іноземних мов

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Популярні додатки для вивчення іноземних мов

Додатки для вивчення іноземних мов – це чудова можливість розвиватися, використовуючи планшет або телефон. В сучасних людей є багато можливостей розвивати свої навички та уміння в різних сферах, то чому б ними не скористатися? Ні для кого не є таємницею, що мову можна вчити за допомогою перегляду серіалів і прослуховування різних пісень та подкастів. Також одним з доступних способів поринути у навчальний процес є створення сприятливого для вивчення іноземних мов середовища у своїх соціальних мережах.

Як швидко вивчити англійську вдома за допомогою вашого iPhone?

Завдяки додаткам для вивчення іноземних мов, весь процес стане цікавим, адже для вас це скоріше виглядатиме як гра, де вас ніхто не змусить вивчати непотрібний матеріал, граматика стане легкою для розуміння, а нудні списки із зайвою лексикою залишаться десь в минулому. Ми виділили ще кілька переваг такого навчання:

 • економія часу та грошей
 • різноманітні матеріали
 • навчання в будь-якій точці світу
 • адаптація застосунку до вашого рівня знань

Ви можете подумати: «З яких додатків мені варто почати?». Не переймайтеся, адже в цій статті ми підібрали найкращі застосунки для вивчення іноземних мов.

Найкращі безплатні застосунки для вивчення мов

Lingualeo

Вебсайт / iOS / Android

Lingualeo є одним з найпопулярніших способів вивчити іноземну мову. Навчальний процес – це своєрідна гра, адже саме така механіка неодноразово доводила свою ефективність для людей будь-якої вікової категорії. Також тут ви можете навчатися, використовуючи популярні матеріали, а саме: відео з субтитрами та перекладом, уривки з ваших улюблених книг, газет та журналів та навіть пісні, які ви чуєте кожного дня. Все в цьому переліку – це чудова можливість покращити знання за допомогою речей, які ми чуємо, бачимо та читаємо кожного дня. Оскільки в розробці навчальних програм Lingualeo залучені професійні лінгвісти, ви можете не сумніватися в ефективності цього додатку. За допомогою певних алгоритмів ваші слабкі та сильні сторони визначаються автоматично, після чого у вас з’являється змога покращити знання за допомогою індивідуально підібраних вправ. Чому варто обирати саме Lingualeo? Lingualeo – це:

 • доступність
 • ігрова форма навчання
 • індивідуальна програма для кожного користувача
 • актуальні матеріали

Duolingo

Вебсайт / iOS / Android

За допомогою Duolingo можна вивчати не тільки англійську, а й інші популярні в Європі мови. Наприклад, німецьку, французьку, італійську, іспанську та португальську. Цей додаток чудово підходить для тих, хто вивчає мову з нуля.  Duolingo також часто використовують як додатковий посібник ті, хто хоче оновити свої знання. Курс побудований таким чином, що алгоритми підлаштовуються під ваш рівень і показує вам завдання  від простіших до складніших. Тут ви тренуєте не тільки навички письма, а й усного мовлення, аудіювання та читання.

Anki

Anki – це програма, яка націлена на краще запам’ятовування нової лексики. Метод вивчення мови за допомогою карток є ефективним та зручним. Час та зусилля, які ви економите в зрівнянні з традиційним викладанням – це справжня перевага Anki. Оскільки цей додаток підтримує велике різноманіття відтворення контенту, його можливості є невичерпними. Користуючись Anki ви можете:

 • вивчати нову мову
 • готуватися до тестів
 • дізнаватися більше про географію та інші науки
 • краще запам’ятовувати імена та обличчя

 

Rosetta Stone

Вебсайт / iOS / Android

Якщо до цього моменту вам доводилося шукати певні матеріали англійською мовою, то є непоганий шанс, що ви вже чули про Rosetta Stone.

Rosetta Stone є доволі унікальним та особливим застосунком.

Зазвичай під час процесу вивчення будь-якої мови, вам подають переклад слів з іноземної на рідну. Наприклад, якщо ви з Німеччини, то пояснення до граматичних конструкцій будуть написані німецькою мовою. Так само це працює й з перекладом: англійські слова перекладатимуться німецькою мовою. Проте Rosetta Stone дає можливість вивчати англійську мову за допомогою, власне, англійської. Тут наявні вправи, які допоможуть вам засвоїти мінімальну базу лексики, перш ніж складати речення та фрази.

Наприклад, ви вивчаєте слова «apple» та «tree», дивлячись на їхні зображення. Далі ви бачите речення «Apple grows on a tree». Можливо, ви ще не знаєте значення слова «grow», але за такою методикою, є великий шанс, що ви його вгадаєте.

Easy Ten

Android / iOS

Easy Ten – додаток, за допомогою якого ви можете дізнаватися по 300 і більше нових слів в місяць. Витрачаючи мінімум часу, ви запам’ятовуватимете великий об’єм лексики. На відміну від звичайного перекладу текстів, слова не забуватимуться, а відкладуться в пам’яті для того, щоб ви могли їх використовувати в повсякденному житті та в розмовах з іноземцями.

В переліку програм для iPhone та iPad також варто згадати подані нижче додатки, хоч вони й не є дуже популярними.

Memrise

Android / iOS

Тут подається базова лексика: вирази та слова, що стануть в пригоді в повсякденному спілкуванні. Додаток зручний тим, що ним можна користуватися в подорожах, адже він зосереджений саме на розмовній мові.

Words

Android / iOS

Ця програма також націлена на поповнення вашого словникового запасу. Вона дуже проста у використанні: ви вибираєте категорію слів, які хочете вивчити, проробляєте тему та покращуєте ваш рівень знань.

Busuu

Android / iOS

Використовуючи Bussu, ви зможете впевнитися в тому, що це доволі ефективний шлях вивчення іноземної мови. Тут ви вивчите головні фрази, які знадобляться вам закордоном і у спілкуванні з іноземцями. Так само тут можна підтягнути знання граматики, проте на відміну від деяких занять, ви не знайдете тут купу непотрібних конструкцій та правил. 

Вивчення мов на iPhone – це не тільки розвиток ваших умінь, а й чудова можливість розважитись, тренуючи мозок. Швидке вивчення англійської мови стало можливим завдяки сучасним технологіям та додаткам, які значно спрощують цей процес. Проте важливо пам’ятати, що зовсім неважливо як швидко ви засвоюєте матеріал з цих додатків, головне – не зупинятися, адже кожен маленький крок у вашому навчанні разом із застосунками рано чи пізно приведе до бажаного результату.

Ваша оцінка: