Я шукаю...

Що робити якщо iPhone не заряджається та коли варто проводити заміну акумулятора?

Що робити якщо iPhone не заряджається та коли варто проводити заміну акумулятора?

Смартфони від компанії Apple – пристрої, які відомі у всьому світі. Однак вони не славляться часом автономної роботи. Звичайно в iPhone 14 розробникам вдалося дещо змінити за допомогою акумуляторів більшої місткості. Та навіть у такому випадку батарея є витратним матеріалом, який має обмежений термін служби.

Одного дня показник автономної роботи погіршить настільки, що вам доведеться придбати та встановити нову батарею. Та як зрозуміти, що цей час настав і що потрібно робити у такому випадку? Про це все ми поговоримо у даній статті.

Не заряджається iPhone, що робити?

iPhone не заряджається або робить це повільно? Це зовсім не означає, що потрібно придбати новий акумулятор. Адже ваш гаджет може не заряджатися і з іншої причини.

Досить часто проблеми з заряджанням виникають через програмне, а не апаратне забезпечення. В такому випадку заміна акумулятора не дасть ніякого результату, оскільки проблема може бути пов’язана з зарядним портом.

Якщо це дійсно так, то заряджати смартфон поки не буде виконано ремонт можна бездротовим способом. Можливо, розв'язувати проблему з акумулятором iPhone вдасться одним із наступних варіантів:

  • Перевірте кабель Lightning на наявність пошкоджень. Варто уважно оглянути кабель з обох сторін. Як відомо, він схильний до зношування, особливо на кінцях. І якщо ви помітили пошкодження, можливо саме час замінити кабель Lightning на новий.
  • Спробуйте інший зарядний пристрій. Чи здійснюється зарядка за допомогою іншого зарядного пристрою? Необхідно пам’ятати, що при наявності перепадів напруги програмне забезпечення з метою захисту не дозволяє смартфону заряджатися. Щоб зрозуміти в чому саме полягає причина варто спробувати різні методи зарядки. І якщо буде виявлено, що за допомогою одного адаптера пристрій заряджається, а іншого ні, то проблема у зарядному пристрої.
  • Огляньте гніздо зарядного порту на Айфоні. Це зробити можна за допомогою ліхтарика. Якщо ви там побачите бруд, або уламки, то це може заважати кабелю встановити з’єднання. Можна спробувати це все почистити самостійно. Однак варто робити це обережно, щоб нічого не пошкодити.

Варто пам’ятати, що самостійний ремонт iPhone може лише погіршити ситуацію. І якщо пристрій так і не заряджається, найкращим рішенням буде звернутися до сервісу Apple.

Як довго може працювати акумулятор в iPhone?

Літій-іонний акумулятор iPhone зазвичай здатен витримувати до 500 циклів. І перш ніж ви побачите зниження заряду батареї до 80% може пройти приблизно 2 роки. Однак даний показник для кожного користувача є суто індивідуальним.

Оригінальний акумулятор iPhone при неінтенсивному використанні може працювати досить довго. Є категорія користувачів, які стверджують що навіть через 5 років використання смартфона все ще мають оригінальну батарею. Однак варто зазначити, що на одному заряді iPhone працює від 12 до 20 годин. А от п'ятирічний акумулятор у кращому випадку буде працювати від шести до восьми годин.

Та не варто звинувачувати у цьому компанію Apple. Адже не зважаючи на те, що це один з найбільших технологічних представників у світі, вже ж як і всі інші він змушений підкорятися законам хімії. Хоча компанія використовує новітні технології, та літій-іонні акумулятори все ще пов’язані з хімічними процесами. У зв’язку з чим з часом подібні батареї здатні витримувати меншу кількість зарядів.

Як довго працюватиме батарея вашого iPhone? І в даному питанні також все залежить від того як ви використовуєте свій смартфон і на скільки часто заряджаєте його. Але практично для всіх цілей цей період складає два роки.

Що станеться після цього? Стан батареї поступово буде погіршуватися. Однак це зовсім не означає, що мине 2 роки й вам доведеться купити акумулятор. Ваш Айфон прийдеться заряджати значно частіше. Та згідно зі статистичними даними, більшість користувачів не змінюють акумулятор протягом 4 років.

Найкращий час для заміни акумулятора – момент, коли ви помічаєте що пристрій не здатен тримати заряд тривалий час і вам цього показника не вистачає на день. Іншими словами, якщо батарея вашого iPhone не відповідає вашим потребам необхідно придбати новий акумулятор.

Чи можна самому замінити акумулятор в iPhone?

Звичайно ви можете спробувати здійснити заміну самостійно, та ви повинні розуміти, що це не так просто, як може здаватися, на перший погляд. В Айфонах використовується спеціальний клей і для того, щоб отримати доступ до акумулятора доведеться повністю розбирати смартфон. А це означає, що є ризик пошкодити Айфон. Чи готові ви до цього? Адже якщо iPhone все ще знаходиться на гарантії, то вона буде анульована. До того ж подібні дії можуть призвести до порушення цілісності водонепроникних функцій.

Якщо робота акумулятора погіршилася, найкращим рішенням буде звернутися до сервісу Apple. Таким чином ви не просто збільшите автономність свого пристрою, але й отримаєте гарантію на виконану роботу. До того ж:

  • ваш смартфон зможе тримати заряд значно довше без додаткової підзарядки;
  • ви зможете розв'язувати проблему з несподіваним виключенням телефону;
  • покращите продуктивність роботи акумулятора.

Самостійно встановити причину виходу з ладу акумулятора iPhone фактично неможливо. Оскільки для цього потрібно виконати діагностику і лише після цього приступати до ремонтних дій. Не намагайтеся все зробити самостійно, адже неправильні дії можуть позначитися не лише на роботі акумулятора, але й функціональності вашого пристрою.

Де можна замінити акумулятор iPhone?

Звичайно де купити акумулятор і яким способом його замінити ви можете вирішити самостійно. Однак ми вам не рекомендуємо експериментувати й намагатися здійснити ремонт iPhone своїми силами. Невдале втручання може закінчитися виходом з ладу вашого смартфона. А, як відомо, техніка від компанії Apple коштує не дешево.

Не знаєте де замовити ремонт iPhone? Рекомендуємо звернутися до досвідчених майстрів, які зможуть виконати професійні ремонтні дії не завдавши шкоди пристрою. Здійснити заміну акумулятора також можливо і звернувшись до компанії Айкула.

Якщо ви помітили що ваш смартфон швидко розряджається і вам не вистачає 100% навіть на півдня – прийшов час купити новий акумулятор. Працівники компанії ICOOLA виконають роботу у максимально стислі терміни, а якість встановленої батареї нічим не буде відрізнятися від оригінальної.

Ваша оцінка: