Я шукаю...

Додатки, що допомагають почистити динамік на iPhone

Звуки та програми для чистки динаміка айфона від води та пилу - icoola.ua - фото 1

Якщо ви помітили якісь проблеми зі звуком на вашому iPhone, то, можливо, потрібно прочистити динамік. Але постає запитання, як правильно це зробити? Чи існують програми для чистки динаміка Айфона і які методи в домашніх умовах допоможуть вам очистити "найболючіше" місце вашого цифрового улюбленя. Давайте розбиратися!

Про те, які існують програми для видалення пилу та води з динаміка поговоримо трішки пізніше, а зараз розкажемо про народний метод, який реально допоможе вам побороти неякісні звуки або погану чутність співрозмовника! Слід бути дуже обережним бо легко можна пошкодити гаджет або забруднити його ще більше.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Як очистити динамік iPhone від пилу?

Для цього вам знадобиться дві речі: зубна щітка та трошки спирту. Для того, щоб виконати чистку мікрофона iPhone переверніть його вниз, щоб уся пилюка випадала. Далі візьміть зубну щітку та акуратними рухами від себе починайте чистку, як це зображено на фото знизу. Звісно, ідеальну чистку можуть виконати лише професійні інженери, але ви після такої процедури точно почнете дуже добре чути співрозмовника!  

Чистка верхнього динаміка Айфона - icoola.ua

Наступний крок, який слід виконати - це нанести на м'ягку тканинну серфетку або вушну паличку розчин на основі спирту, та ретельно протерти динамік! 

Чистка динаміка Айфона вушною паличкою - icoola.ua

Вуаля, місія завершена. Дочекайтесь декілька хвилин аби динамік підсох і протестуйте під час розмови, чи покращився звук? В цілому всю цю процедуру можна поділити на 6 пунктів:

 1. Спеціальна щітка повинна бути чистою і не вологою.
 2. Не натискаючи на щітку, протріть легенько сітку верхнього динаміка кілька разів. І потрібно це робити дуже обережно!
 3. Головне – це не пошкодити всю сітку.
 4. Залишки бруду зберіть м’якенькою тканиною. Такою можна трішки замочити її спиртовим розчином. Зовсім трішки!
 5. Для перевірки результату – зробіть дзвінок або увімкніть музику.


Друзі, нещодавно ми розповідали про всі приховані можливості чат GPT 4 - заходьте, щоб дізнатись найцікавіше першими!

Як очистити мікрофон iPhone?

Тепер стосовно чистки нижнього динаміка, то з ним все набагато важче. Бо конструкція сітки розміщена так, що до неї важко добратися. Потрібно бути дуже уважним й акуратним під час чистки нижнього динаміка айфона. 

Як потрібно чистити нижній динамік iPhone?

Щоб очистити мікрофон Айфона слід взяти невеличку булавку/голку та при хорошому освітленні акуратно виковирювати бруд з мікрофона!

Як потрібно чистити нижній динамік iPhone? - icoola.ua

Будьте дуже обережні, адже якщо ви пошкодите свій мікрофон прийдеться звертатися за ремонтом iPhone та Україні в ICOOLA.

Не працює динамік чи мікрофон Айфона? Ну що ж, прийшов час замінити ці запчастини

Якщо взагалі припинив працювати мікрофон й динамік, то потрібно їх вже змінювати. Адже, окрім бруду у ваш динамік чи мікрофон, туди може потрапити і волога. Якщо чистка зовсім не допомогла і звуку немає, спробуйте оновити ПО, перезавантажити смартфон та вимкнути режим "Енергозаощадження" - це може допомогти лише, коли звук відсутній! Якщо результату немає – звертайтеся в сервісний центр, ми вже точно знаємо, в чому причина!

Краще регулярно проводити чистку своїх динаміків, щоб насолоджуватися роботою гаджета і не доводити його до серйозніших проблем. Дотримуйтеся простих правил чистоти вашого смартфону і він прослужить набагато довше. До речі, знизу на фото ви можете побачити наскільки брудним буває телефон користувача! (Це просто жах)

Пилюка в мікрофоні Айфона - icoola.ua

Декілька лайфхаків, щодо підвищення гучності динаміку iPhone

 1. Переверніть iPhone. Адже динаміки знаходяться знизу гаджету. Завдяки такій зміні положення телефону, звук може бути гучнішим і якіснішим. Головне, щоб iPhone стояв так, щоб не впав.
 2. Тримайте смартфон так, щоб руки не закривали динамік.
 3. Можете поставити телефон у миску, якщо хочете гучніше послухати музику (це звісно жарт).
 4. Є один спосіб зробити «колонку» своїми руками. Вам потрібна втулка від туалетного паперу або рулон паперових рушників, пара пластикових стаканчиків і ножиці. Зробіть проріз у втулці достатньо великим, щоб в неї помістився iPhone. А потім зробіть отвір по боках кожного стакану і надіньте їх на втулку. І такий лайфхак справді працює!

Власники iPhone вважають, що їм не потрібні програми для чистки пам`яті або видалення непотрібних програм, але це помилка.

Прочитайте статтю про те, як очистити кеш на iPhone. Ця проблема виникає чи не у кожного власника iPhone

Звуки та програми для чистки динаміка айфона від води та пилу - icoola.ua - фото 5

Програми для чистки динаміка Айфона

Існують наступні додатки для чищення динаміка. Ми не перевіряли на практиці, чи працюють вони і чи справді виштовхують воду з Айфона, але давайте коротко перерахуємо ці програми та їх особливості:

 1. Sonic - програма генерує ультразвук від 0 HZ до 25 HZ, таким чином відбувається очищення від вологи і пилу динаміка пристрою;
 2. Water Eject - генерує потужніші хвилі ультразвуку до 150 HZ, таким чином виштовхуючи воду з динаміка Apple iPhone;
 3. Sonic Pitch Sound Generator - найкраща програма, що здатна створити ультразвук потужністю до 25000 HZ, який може очистити динамік. До речі, розробники заявляють, що такий ультразвук відлякує навіть собак. Безпосередньо в самому додатку є навіть кнопка, яка відганяє комарів. Дуже потужна програма, яка при 13500 Ггц сильно ріже слух.

Програми для чистки динаміка Айфона

Всі ці безкоштовні програми для очищення динаміка айфона доступні для скачування в App Store!

Ваша оцінка: