Я шукаю...

Додатки для дизайнерів на iPhone: перелік програм для створення інтер’єру

Додатки для дизайнерів

Дизайнери – це творці, яким постійно потрібно генерувати нові ідеї та надихатися роботами своїх колег. Іноді таке натхнення складно знайти під час роботи, адже пошуки забирають дуже багато часу. Створення унікального дизайну в інтер’єрі – клопітка праця, під час якої не хочеться думати про зайві речі, проте точно хочеться спроєктувати щось чудове. 

Якщо ви часто працюєте з інтер’єром, влаштовуєте грандіозні ремонти чи просто хочете переглянути як виглядатиме новий диван в кімнаті, ми пропонуємо вам ознайомитися з переліком додатків для планування приміщень на айфон. Одні з цих програм стануть в пригоді, якщо вам більше подобається працювати з персональним комп’ютером, а інші, якщо ви завжди тримаєте ваш iPhone біля себе.

Додатки для дизайнерів

Сьогодні не треба промальовувати всі деталі майбутнього інтер’єру за допомогою великого шматка паперу та олівця: достатньо просто завантажити застосунок, який стане вашим кращим другом у плануванні приміщень. Всі ці програми мають очевидні переваги як для дизайнерів, так і для їхніх клієнтів. Замовники можуть переглядати ідеальні макети без залишків витертих деталей, а майстри отримують доступ до незліченної кількості інструментів, що покликані допомогти у створенні сучасного та естетичного дизайну. Таким чином можна візуалізувати весь інтер’єр до найменших деталей і залишити свого клієнта задоволеним. 

Усі ці речі можна з легкістю втілити в реальність, знаючи перелік програм для дизайну інтер’єра на айфон. Ми підготували для вас статтю, у якій розповімо які додатки для дизайнерів варто завантажити на iPhone.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Remplanner

Зручна програма для планування, яка допоможе самостійно розробити креслення ремонту для майбутнього житла. 

Оформлення проєктів у вигляді робочих креслень – те, що вирізняє додаток з-поміж його аналогів. Для повного ознайомлення з деталями проєкту вам надається доступ до 16 аркушів з інформацією.

Додатки для дизайнерів

Читайте також: Додатки для творчих особистостей на iPhone. Програми, які допоможуть не вигорати

Тут вказується все, що потрібно знати робочим для грамотного виконання своєї справи: кількість, тип та розташування розеток, місця їхнього виведення і так далі. Положення нових стін вказується прямо на плані монтажу. Також тут присутні характеристики стін на кшталт матеріалу та розмірів, що теж значно полегшує роботу з макетом. 

Ось ще кілька можливостей Remplanner на iOS:

 • візуалізація макетів в 3D
 • конвертація у PDF файл та видрук файлів з макетами
 • детальний розрахунок обсягу роботи
 • приблизний розрахунок матеріалів, які знадобляться для реалізації ремонту
 • створення кількох планів водночас

Sweet Home 3D

Цей додаток підійде звичайним користувачам набагато більше, ніж професіоналам. Тут присутній дуже зручний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а також можливість додавати меблі на план інтер’єру.

Додатки для дизайнерів

Безкоштовний застосунок дозволяє створювати проєкти дизайнів без жодних зусиль. До того ж ваша робота буде виконана в об’ємі. Одним з недоліків є можливість використовувати винятково ті елементи меблів, які вбудовані в програму. Фурнітура, форма та розміри – те, чого не вистачає звичайній версії, проте все, що вам не вистачає, можна завантажити на офіційному сайті, обравши потрібний каталог.

IKEA Home Planner

Ікея – компанія, яка славиться своїми товарами для будинку у всьому світі. Додаток IKEA Home Planner був розроблений спеціально для покупців та клієнтів фірми з метою зробити створення власних дизайнів доступнішим. Оскільки IKEA Home Planner створений спеціально для покупців цієї мережі, в каталозі ви знайдете тільки продукцію IKEA. Через це свобода вибору трохи обмежена, проте ви досі маєте можливість створити власний дизайн і навіть підрахувати скільки він коштуватиме.

Дизайн інтер’єра 3D

Широкий інструментарій застосунку дозволить детально спланувати ремонт і дизайн вашого житла. У широкому каталозі ви можете знайти великий перелік елементів меблів та понад сто варіантів дизайну кольорів, стін та підлоги.

Додатки для дизайнерів

Демоверсія додатку безкоштовна, проте має обмежений функціонал. Якщо після експлуатації застосунку вам захочеться відкрити для себе ширший інструментарій, доведеться придбати ліцензійну версію.

Використовувати можна тільки ті елементи, що вбудовані в Дизайн інтер’єра 3D. Проте варто зазначити, що з наявним матеріалом теж можна працювати і змінювати майже всі його характеристики. Також тут присутня опція, яка дозволяє влаштувати віртуальну прогулянку апартаментами.

ArchiCAD

Застосунок стане в пригоді професійним архітекторам та дизайнерам. Комплекс всіх можливих опцій, які потрібні для розробки дизайнів, дозволить створити все від планування цілих поверхів до будівничої документації.  

Термін безкоштовної експлуатації програми складає місяць, після якого вам необхідно буде придбати ліцензію. Цю покупку потрібно зробити, щоб вільно користуватися усім функціоналом додатку. 

Додатки для дизайнерів

На жаль, програма не підтримує створення проєктів одразу в кількох варіаціях та роботу зі складною геометрією. Проте є і переваги: всі частини вашого макету пов’язані між собою. Тобто якщо ви редагуєте елемент на одному етапі, то це відіб'ється на усіх складових макету.

Також читайте. Топ програм для створення презентацій на iPhone

Google Sketchup

Ця програма підійде новачкам, які тільки почали відкривати для себе сферу дизайну. Користувачам доступна як безкоштовна, так і платна версія програми. Остання, звісно ж, матиме більший та функціональніший інструментарій. Проте не обов’язково оформлювати підписку, якщо вам достатньо тих можливостей, які пропонує безплатна версія. Створення цікавого дизайну в форматі 3D зі зміною характеристик кольору, планування, розміру та меблів – далеко не все, що дозволяє Google Sketchup.

У безкоштовному застосунку знаходиться обмежена кількість об’єктів, проте додаткові матеріали легко завантажуються з мережі. Доступна робота з доволі простими формами та фігурами, проте вони можуть випадково перетворитися на об’ємні.

Перевагою Google Sketchup є додавання до заздалегідь створених об’єктів спеціальну розмітку. Також за допомогою застосунку можна проєктувати не тільки житло, а й об’єкти з переліку:

 • автомобіль
 • меблі
 • ландшафтний дизайн
 • аероплан
 • вулицю

Додатки для дизайнерів

Загалом, функціонал дозволяє створити практично будь-який об’єкт у тривимірному форматі.

FloorPlan 3D

Підійде професіоналам своєї справи, які давно працюють зі створенням дизайнів і планування інтер’єрів будь-яких типів. Також можливості цього застосунку дозволяють влаштовувати віртуальні прогулянки вашими кімнатами. Для того, щоб краще розглянути проєкт, можна використати спеціальну функцію, призначену для повертання приміщення в будь-який бік. Матеріали для стін, підлоги, стелі, дверей та вікон можна вибрати індивідуально.

Присутні цікаві інструменти для створення макетів об’єктів окремих частин будинку, а саме:

 • терас
 • воріт
 • мансард
 • доріжок
 • огороджень
 • парканів
 • балконів

Додатки для дизайнерів

FloorPlan 3D – безкоштовна утиліта, проте через певний час її експлуатації доведеться придбати ліцензійну версію. Неймовірна реалістичність макетів, широкий функціонал та простота використання – те, що пропонує FloorPlan 3D своїм користувачам. Є можливість взяти готовий макет, відредагувати його і довести до потрібного вам стану.

PRO100

Сервіс, який допомагає у створенні як дизайнів жилих приміщень, так і звичайних елементів меблів. Використання застосунку може відбуватися як професіоналами, так і новачками, оскільки інтерфейс тут простий та зрозумілий. Ліцензія PRO100 коштує не так дорого, проте ви цілком можете користуватися безкоштовною версією, якщо вам вистачає її інструментів. Програма схильна самотужки викривляти текстури, проте вона все одно придатна для використання. Для кращого огляду є змога розвернути макет, а об’єкти на ньому з легкістю перемістити. У великій бібліотеці ви знайдете шаблони інтер’єрів, якщо виникають труднощі зі створенням власних дизайнів.

Home Plan Pro

Модифікації всіх частин проєкту дозволяють створити ескіз будь-якого приміщення, будинку, офісу, вікна та багатьох інших декоративних і будівничих об’єктів. Тут доступні  різноманітні дизайни, які користувачі оформлюють за допомогою широкого функціонала.

Додатки для дизайнерів

Через свою простоту використанні застосунок скоріше підійде новачкам. Готовий проєкт ви можете надіслати електронною поштою або ж видрукувати прямо з додатка.

Apartama

Онлайн платформа, яка за допомогою 3D моделювання допоможе створити власний дизайн. Цілий перелік різноманітних об’єктів дозволить створити власні цікаві дизайни. Якщо у вас не достатньо ідей для втілення проєктів, ви завжди можете знайти шаблони, відредагувавши які ви отримаєте свій продукт. Специфікацію макету можна вислати своїм колегам або ж замовникам електронною поштою.

Додатки для дизайнерів

Після завершення розробки креслення ви можете прогулятися по своєму творінню. Меблі та всі предмети декору беруться з мережі, тому вони завжди будуть актуальними. Через це можливість дизайнів та оформлення приміщень значно розширюється. Якщо ви плануєте перепланування свого житла, у цьому чудово допоможе додаток. Тут ви зможете не тільки поміняти елементи інтер’єру, а й підрахувати вартість майбутнього ремонту.

Planoplan

Сервіс, який стане вашим кращим другом під час створення інтер’єрів. Одним з безперечних переваг цього застосунку є те, що в ньому присутні реальні меблі, а не ті, що створені програмістами. На фон, який ви можете створити з власної квартири, можна без зусиль накладати потрібні вам елементи. Планування може бути найрізноманітнішим: від шаблонних до оригінальних дизайнів.

Додатки для дизайнерів

Варто прочитати: Топ програм для створення презентацій на iPhone

Використовуючи об’єкти, ви можете змінювати майже всі їхні характеристики: матовість, глянець, текстуру, колір і так далі. Платформа працює тільки в онлайн-режимі, проте насичена реальними об’єктами, тому якість картинки справді хороша.

Завантажити додатки для дизайнерів на iOS варто в тому випадку, якщо ви професійно займаєтеся інтер’єрами або ж просто хочете зробити перероблення приміщення власноруч. Сподіваємося, що ця стаття була корисною і тепер ви знатимете перелік додатків, які стануть в пригоді дизайнерам в будь-якій сфері.

Ваша оцінка: