Я шукаю...

Додатки для творчих особистостей на iPhone. Програми, які допоможуть не вигорати

Додатки від вигорання

Творчі професії доволі часто потребують використання багатьох ресурсів. Це своєю чергою виснажує свідомість і в результаті робота стає не такою ефективною як могла б бути.

Щоб уникати негативних впливів на вашу роботу, варто подумати про речі, які допоможуть вашій свідомості залишатися в хорошому стані. Ми підібрали найкращі додатки для творчих особистостей, які допоможуть не вигорати на iPhone.

Творчий процес

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Stress & Anxiety Companion

На жаль, стрес є однією зі складових творчої роботи, яку доволі важко уникнути. Особливо якщо робота людини пов’язана з постійним спілкуванням з клієнтами та виконанням замовлень. Одними з таких творчих особистостей є дизайнери, художники, музиканти й так далі. Для того, щоб вміти правильно контролювати рівень свого стресу та тривожності, підійде додаток Stress & Anxiety Companion. 

Програма допомагає перетворювати негативні думки на позитивні та визначати ті речі, які тривожать найбільше. Тут ви можете створити власну картотеку, у якій на зміну поганих думок приходитимуть їхні хороші протилежності. Також програма містить в собі цілий розділ з теоретичну частину про підтримання здоров’я в хорошому стані, де можна знайти інформацію про правильне харчування, сон та вправи для розуму і тіла. Кожен користувач сам в праві вирішувати скільки часу він готовий витрачати на експлуатацію застосунку. За потреби ви можете розв'язувати ситуативні задачі за 10 хвилин або взагалі користуватися програмою стільки, скільки вам захочеться.

Творчий процес

Headspace: Meditation & Sleep

Медитація – чудовий спосіб позбутися негативу, який акумулюється в нашій свідомості протягом дня. Вона покращує загальне самопочуття, допомагає урегулювати проблеми з тиском, розвантажити мислення, покращити стресостійкість та значно підлікувати ваше емоційне здоров’я.

Додаток підійде навіть тим творчим особистостям, які до цього ніколи не займалися медитацією. Доступною для кожного програму робить можливість самостійно обрати рівень вашої підготовки, який міститиме вправи, які ви точно зможете виконати. Базовий курс пропонує своїм користувачам безкоштовні заняття терміном до десяти днів, проте якщо програма вам сподобається і ви захочете користуватися нею й надалі, доведеться доплатити. Проте навіть базових курсів вистачить, щоб регулярно займатися профілактикою вигорання.

 Творчий процес

Meditation & Breathing

Ще один додаток для медитації, який допоможе розвантажити голову і розслабитися. Багато спеціалістів наголошує на важливості правильного дихання під час медитативних практик, адже контроль над цим процес дозволяє набагато краще розслабитися і відпустити негативні емоції.

               Програма легко персоналізується під кожного користувача, адже тут можна самостійно обрати спосіб взаємодій з додатком. Також серед опцій є доступними:

  • зміна голосу диктора, який супроводжує ваше заняття
  • самостійне обрання музики, що відтворюватиметься у фоновому режимі
  • налаштування часу, який триватиме ваша практика

Можливий час медитації починається з п’яти хвилин і триває стільки, скільки ви вважаєте за потрібне. Якщо у вас виникають будь-які труднощі з медитацію у віртуальному форматі, тут є можливість обрати вчителя, який все пояснить та розставить по своїм місцям.

Творчий процес

Читайте також: Чому потрібно турбуватися про екологію: охорона навколишнього середовища

Sayana: Daily Self-Care

Застосунок для користувачів, які хочуть краще пізнати свій емоційний інтелект та простежити взаємозв’язок між різноманітними подіями та їхнім впливом на свідомість. Алгоритми штучного інтелекту допоможуть проконтролювати не тільки причинно-наслідкові зв’язки, а й зміну ваших настроїв, щоб отримати повну картину психологічного стану.

Функціонал дає можливість ділитися своїми думками та емоціями з вигаданим персонажем, на ім'я Саяна. Вона аналізує ваші проблеми та допомагає краще розібратися у своїх почуттях, водночас пропрацьовуючи власну свідомість. Декілька хвилин кожного дня змусять вас змінити сприйняття себе та навколишнього світу в кращий бік. Окрім Саяни, свої проблеми можна обговорити з реальними людьми, які вас вислухають, проте не знатимуть нічого про вашу особистість, адже такі консультації відбуваються повністю анонімно.

Творчий процес

Happify

 У основі цього додатку закладені принципи позитивної психології, що покликані допомогти користувачу у пошуках власного щастя. Тут ви можете знайти окремі категорії, які названі в залежності від того, що саме ви хочете в собі змінити. Наприклад, розділи для покращення впевненості у власних силах, отримання повної картини свого психологічного здоров’я, сприйняття рішень та дій інших людей та багато інших чинників, що впливають на ментальний стан.

Обравши категорію, яка найбільше вам підходить, ви можете перейти до ігор та вікторин, за допомогою яких ви зможете покращити свій емоційний стан  або ж фіксувати те, що з вами відбувається. Після аналізу ваших заміток програма може видати вам перелік наукових досліджень та статей, що базуються на тій чи іншій особливості вашого характеру. Для ширшої взаємодії з програмою ви також можете записувати ті речі, за які вдячні, а також встановлювати цілі, яких ви прагнете.

Виділяючи всього кілька хвилин день на цей додаток у вас з’являється можливість власноруч покращити індекс щастя.

Творчий процес

Moodnotes – Щоденник настрою

Щоденник настрою – те, що вам потрібно для профілактики вигорання, якщо ви живете у великому місті й регулярно маєте настільки велику кількість справ, що іноді просто не залишається часу на власні думки. Також тут ви можете отримати цілу низку рекомендацій, що покликані покращити ваш загальний стан.

Якщо ви іноді забуваєте користуватися такими додатками, у Moodnotes є спеціальна функція зі сповіщеннями, які приходитимуть вам, щоб нагадувати про оцінювання вашого емоційного стану. Тут ви знайдете рекомендації від провідних психологів світу, які допоможуть краще керувати своєю свідомістю. Кількість часу, який ви витрачаєте у додатку напряму залежить від того як довго ви записуєте свої історії. Всі дані, які ви вводите в додаток, залишаються в ньому завдяки хорошим налаштуванням конфіденційності.

Творчий процес

EQ Coach

Програма націлена на розвиток емоційного інтелекту – однієї з ледь не найважливіших частин профілактики творчої кризи. Тут ви розвиватимете цю рису за допомогою візуалізованих вікторин, питання в яких пов’язані винятково з вашими емоціями.

Ці вікторини допомагають у самоаналізі та виявленні власних сильних чи слабких сторін, тому тут ви зможете самостійно відкрити для себе важливі аспекти людської психології. Способи запису ваших думок, ідей та роздумів варіюються від стандартного тексту до голосового введення. Ваше бажання розвивати свої сильні сторони – те, від чого напряму залежить час, який ви проводитимете в EQ Coach. Якщо ви захочете дізнатися більше інформації про те чи інше питання, ви завжди можете  натиснути на примітку і прочитати те, що в ній написано. Додаток безкоштовний, проте у базовій версії ви отримуєте доступ тільки до двадцяти чотирьох питань. Щоб відкрити доступ до повної версії доведеться доплатити. 

Творчий процес

Aura: Meditation & Sleep

Це програма, яка допоможе не тільки з користю провести медитативну практику, а й покращити процес засинання, якщо у вас з цим виникають проблеми. Спеціальні алгоритми щодня генерують для вас нове заняття, яке відбуватиметься з музичним супроводом. Розробники Aura: Meditation & Sleep займаються медитацією вже не один рік, тому усвідомлюють наскільки важливим є урізноманітнення практик, що містить додаток. Через це список занять регулярно поповнюється новинками, які вивчають самі розробники.

Підійде тим користувачам, які не мають стабільного доступу до мережі, адже тут можна зберегти потрібні медитації прямо на пристрій та переслухати їх у вільний час. Для того, щоб покращити стан загального самопочуття прямо під час виконання медитативних практик програма може запропонувати вам зробити невелику перерву, під час якої ви зможете перепочити.

Користувач сам встановлює час, який хоче провести за виконанням вправ. Відлік може починатися мінімум з трьох хвилин. 

Творчий процес

Daylio Щоденник

Щоденник, який допомагає відстежувати ваш настрій протягом дня без жодних письмових записів. Тут ви оцінюєте ваш стан за допомогою інформації, яку додаток збирає з ваших власних оцінок свого настрою, які ви можете обрати. Для наочнішої демонстрації застосунок пропонує перелік діаграм, які містять в собі весь проаналізований матеріал вашої поведінки.

 Важливо знаходити хоча б п’ять хвилин в день для цієї програми, адже тільки завдяки систематичності та регулярності ви зможете дізнатися про всі нюанси вашого настрою. Ще однією корисною рисою програми є можливість експортувати всі діаграми для видрук, якщо вам подобається зберігати дані у фізичній формі. Загалом застосунок безкоштовний, проте для доступу до ширшого інструментарію деякі опції доведеться придбати окремо.

Творчий процес

Трініті

Застосунок для користувачів, які бажають підтримувати загальний стан здоров’я у хорошій формі, проте не знають як саме це потрібно робити. Тут знаходиться поєднання трьох аспектів здоров’я, а саме:

  • фізичне здоров’я
  • духовний розвиток
  • розумові здібності

Ці категорії містять в собі детальні описи та вправи, створені для їхнього тренування. За допомогою поєднання фізичних та ментальних тренувань ви значним чином покращуєте стан свого здоров’я. Всі частини програми взаємопов’язані, тому важливо не пропускати етапів тренувань. Для отримання хорошого результату Трініті варто використовувати регулярно та з певним заглибленням у виконання вправ. Щоб не забути про час тренування застосунок дає змогу самостійно розпланувати свої заняття з медитації та йоги, обрати час проходження ігор та головоломок, а також виконувати вправи для правильного дихання. 

Творчий процес

Варто прочитати: Розслаблення за допомогою техніки: додатки для медитації на iPhone

Додатки від вигорання на айфон допоможуть тим творчим особистостям, які зіткнулися з вигоранням відкинути негативні емоції, розвинути емоційний інтелект та проаналізувати зміну власних настроїв. Усе це ви можете проконтролювати самостійно, проте якщо вам здається, що процес вигорання занадто сильний, зверніться до спеціаліста.

Ваша оцінка: