Я шукаю...

Як додати другу SIM-картку в будь-який iPhone?

Dual SIM

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Навіщо вашому iPhone друга SIM-картка?

Наявність у вашому телефоні другої  SIM-картки дозволяє відмовитися від другого телефона для дзвінків по роботі. Крім того, якщо у вас є підтримка Dual SIM, то ви можете використовувати два тарифи одразу від одного чи декількох операторів. Де в одному пропонуються вигідні умови доступу до мобільного інтернету, а в іншому – безплатні SMS та недорогі дзвінки. 

Багатьом українським і не тільки користувачам незрозуміла позиція  Apple відмови у смартфоні декількох SIM-карт звичного формату. Можливо, розробники американської компанії вважають, що економія на дзвінках не гідна людини з iPhone в руках, а можливо, вся справа в позиції Apple, яка полягає в тому, що вони використовують лише передові технології. Мабуть, так і залишиться загадкою, чому Dual SIM iPhone виробляються лише для декількох країн Азії. Шанувальникам компанії з інших регіонів залишається задовільнятися однією Sim-карткою формату Nano. Більшість людей нашої країни не можуть скористатися технологіями eSIM, оскільки багато мобільних операторів їх просто не підтримують. 

Проте не поспішайте розчаровуватися, адже ми знаємо як розв'язувати цю проблему. І для цього пропонуємо вам одразу декілька способів, з яких ви самостійно зможете обрати той, який вам підійде найкраще. 

Які кольори iPhone найкращі: прочитай і обери свій колір!

Як вставити дві сімки в Айфон 11

Наявність двох SIM-карт на Apple iPhone 11 Pro Max може бути дуже корисною. Перш за все, для щоденного керування вашим Apple iPhone 11 найпростішим рішенням може бути використання менеджера двох SIM-карт. Ми рекомендуємо, зокрема, Dual Sim Selector, SIM Tool Manager або Dual Sim Dialer Widget. Через деякі з цих програм, як-от Dual Apps, ви можете мати дві окремі облікові записи в іграх або соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram, TikTok тощо) зі свого Apple iPhone 11. Ви також можете блокувати певні дзвінки на одній SIM-картці, а не на іншій.

Крім того, ви можете мати два соціальні облікові записи з однією SIM-картою на Apple iPhone 11, використовуючи такі програми, як dual Space, Parallel Space або 2Accounts. Це дозволить вам мати два або більше соціальних облікових записів на вашому Apple iPhone 11 (два облікові записи Facebook, Whatsapp, Instagram, Messenger тощо) та ігри (Clash of Clans, Lords Mobile, FreeFire, LOL, Minecraft тощо). 

Ось як вставити SIM-карти в 3 кроки.

  1. У невеликий отвір у лотку SIM-карти вашого Apple iPhone 11 Pro Max вставте скріпку або інструмент для виймання SIM-карти. Просуньте цю скріпку або голку всередину Apple iPhone 11 Pro Max, щоб витягти лоток для SIM-карти. Будьте обережні, ця пластина тендітна, і це делікатна операція.
  2. Ви помітите виїмку в кутку нової SIM-карти. Покладіть першу SIM-карту на дно лотка. Завдяки виїмці SIM-карту можна вставляти лише в одному напрямку.
  3. І останнє, але не менш важливе: просто вставте іншу SIM-карту в виїмку вгорі.

Після встановлення двох карт (nano-SIM або micro-SIM залежно від технічних характеристик виробника) повністю вставте лоток для SIM-карти. Ви зможете вставляти носій тільки в одній орієнтації.

Купити iPhone з азійського ринку з двома SIM-картками

Цей спосіб являється найпростішим, оскільки для нього не потрібно жодного вашого безпосереднього втручання в пристрій. Вам потрібно лише знайти магазин на території своєї країни, який продає техніку з Азії. Важливо пересвідчитися чи даний iPhone справді налічує дві SIM-картки, адже продавці можуть бути недобросовісні або ж самі не володіти такою інформацією. Або ви можете одразу замовити товар з Азії й тоді вже точно вас не обдурять. Щоправда, така доставлення обійдеться вам в кругленьку суму. 

Китайський спосіб наділити iPhone двома SIM-картками 

Китайський адаптер на дві SIM-картки – це найпростіший метод додавання SIM-картки в iPhone 11, iPhone XS, iPhone XR, також внизу ми розповімо про другий лоток для інших моделей. Розумні китайці випускають тонкі адаптери у вигляді шлейфу з гніздом, де SIM-картка розташована на одному кінці, а адаптери на іншому. Достатньо помістити другу SIM-картку в шар перехідника, а його тонку частину помістити в гніздо. Після цього в меню вашого iPhone з’явиться друга SIM-картка. 

Зауважимо те, що в деяких яблучних телефонах порт SIM-картки не дозволяє завантажити та вивести шлейф на зовні. Але не поспішайте розчаровуватися, оскільки для цього в комплекті ви знайдете тонший лоток. І для того, що його заховати нам необхідно обернути шлейф навколо бокового краю телефону, притиснути лоток із встановленою SIM-карткою до задньої панелі iPhone та прикрити чохлом. 

Як ви вже встигли зрозуміти, цей спосіб славиться своєю простотою та дешевизною. Адаптер дозволяє виконувати гарячу заміну SIM-картки й дозволяє вам виконувати всі встановленні операції: дзвонити, під'єднуватися до мережі, надсилати SMS. 

На жаль, недоліки в цього метода також є і зараз ми про них розповімо. Власникам останніх моделей iPhone, які мають захист IP 67 та IP 68 доведеться про нього забути, адже після даної операції ваш пристрій перестане бути захищеним від води. Шлейф, який випиратиме, може заважати вам встановити захисний чохол, якщо той матиме жорстку задню панель. Ще один мінус полягатиме в тому, що постійно активною зможе бути лише одна SIM-картка. Ви зможете чергувати використання своїх двох сімок, проте додзвонитися до вас людина зможе лише на активовану на цей час. 

Електронний брелок для другої SIM-картки на вашому iPhone

Цей пристрій позбавлений тих недоліків, про які ми розповідали вище. Виконаний у вигляді брилка пристрій має ідентичну електрону частину, як і ваш телефон, проте без клавіатури, екрана, мікрофона та динаміка. Він працює на bluetooth фурнітурі та під'єднує ваш iPhone до себе й дозволяє дзвонити. Також він сам приймає дзвінки та SMS. При необхідності можна знайти адаптер на одну чи дві SIM-картки. 

Переваги даних дармовисів в їх універсальності, адже пристрій може працювати не лише з iPhone, але й з iPad і не потребує втручань у їхню конструкцію. Дзвінки, які здійснюються за допомогою bluetooth адаптера переноситимуться в окрему прикладну програму на вашому iPhone чи iPad, що дозволятиме вам їх фільтрувати та ділити на групи. 

Під час роботи брилка залишається активною SIM-картка, встановлена у ваш телефон і на неї зможуть додзвонитися навіть під час розмови. Дане рішення являється ідеальним лише в тому випадку, якщо ви готові регулярно заряджати його додатковий акумулятор і відмовитися від безпровідної гарнітури, адже вона не зможе перемикнутися в iPhone. 

Крім цього з додатковою SIM-карткою вам не вдасться підключатися до мережі, а використання спеціального додатка веде за собою додаткові дії, а це втрата часу та додатковий дискомфорт. 

Отже, цей брилок ідеально підійде для тих користувачів Apple, яким друга SIM-картка потрібна лише для дзвінків. 

Спеціальний чохол із другою SIM-карткою для вашого iPhone

Даний чохол – це фактично те саме, що й брилок. Головна різниця полягає в тому, що головну частину разом з додатковим акумулятором заховали в захисний чохол. Цей спосіб користування другою SIM-карткою однозначно переважає попередній спосіб, проте також не позбавлене певних недоліків, про які йдеться далі, а саме його жахливий зовнішній вигляд.

Адже даний гаджет виконаний у дуже великому розмірі й позбавляє iPhone того фантастичного дизайну, яким його наділили розробники Apple. Ще одним недоліком можна вважати те, що на різні моделі яблучного телефона підходять чохли різної конструкції. Тобто якщо ви захочете змінити iPhone XS на iPhone XR, то вам доведеться шукати чохол нової конструкції, а це додаткові витрати. 

Зовнішній модем для другої SIM-картки на вашому iPhone

Роутер із вмонтованою SIM-карткою, що під'єднується до вашого iPhone через Wi-Fi, можна віднести в даний список лише умовно, адже здійснити дзвінок традиційним способом він не дозволяє, але дає можливість роздавати інтернет. Головним плюсом є те, що одразу декілька пристроїв можуть під’єднатися до даного гаджета, отже ви зможете використовувати його, як звичайну точку доступу. 

Отже, друга SIM-картка у вигляді зовнішнього модема підійде в тому випадку, коли вам потрібен швидкий інтернет від іншого оператора. 

До недоліків можна віднести не низьку ціну даного пристрою та періодичність його зарядки. 

Висновки купівлі адаптери для вашої другої SIM-картки на iPhone

Всі вище перечислені пристрої мають як і свої привілеї, так і свої недоліки. Вибирати той чи інший прилад потрібно з врахуванням того чи іншого сценарію використовування, особистих переваг та готовності платити додаткові гроші. Ідеальним рішенням стане купівлі iPhone Dual SIM. Єдиний мінус полягає в тому, що такі гаджети не мають сертифікату Євро тест, що позбавляє їх гарантії від компанії Apple. 

Що таке eSIM у вашому iPhone

eSIM – embedded, що означає вставлений. Деякі смартфони окрім лотка для фізичної SIM-картки мають вмонтовані оператором через профіль чіп. Технологію eSIM підтримують немала кількість смартфонів, smart watch, та iPad, для прикладу це вся актуальна лінійка iPhone. Проте не лише компанія Apple підтримує eSIM є також чи мала кількість виробників, що випускають такі телефони та планшети. Проте в цій статті мова піде саме про Apple та їхню продукцію. 

Першою перевагою eSIM є те, що відтепер ваш iPhone зможе підтримувати роботу з двома SIM-картками. Тобто вам не знадобиться список адаптерів, запропонований нами вище, щоб отримати бажану другу сімку. 

За своєю ідеєю технологія eSIM повинна повністю зруйнувати в ланцюзі «абонент - зв’язок» похід до мобільного оператора. Для прикладу ви прилітаєте в чужу країну, в аеропорту під'єднаєтеся до публічної точки доступу Wi-Fi, на сайті оператора вибираєте потрібний тариф, отримуєте електрону SIM-картку, а списання коштів здійснюється безпосередньо з вашої прив’язаної до телефону банківської картки. 

Як технологія eSIM працює в Україні? 

На жаль, на теренах нашої країни дана функція ще слабо адаптована під наші реалії, тому розбиратися в ній вам доведеться не одну годину разом із консультантом в магазині. Вам видадуть спеціальний QR-код, до речі, безплатно, й вам потрібно одразу його сфотографувати й зберегти. Адже втрата даного надрукованого QR-коду приводить до чергового походу в сервісний центр за новим листочком паперу, а це зайвий час та ресурси. Також важливо застерегти вас, щоб ви не передавали код більше ніком, адже якщо той не завантажений на жодному приладі, то його можна завантажити на будь-який перший. Тобто ваш друг запросто може скористатися нагодою й упередити вас. І вам доведеться йти за новим листком паперу, а, бо відправляти туди свого безсовісного товариша. 

Встановити його можна двома способами. Для першого потрібно зайти в налаштування iPhone, перейти у функцію мобільний зв’язок, далі «додати тариф». Все готово. 

Другий спосіб буде ще простішим, для нього вам необхідно просто піднести включену камеру до листка з  QR-кодом і просканувати його. Далі відбуватиметься первісне поетапне налаштування, яке з часом можна буде запросто змінити. Важливо вибрати етикетку для двох номерів, номер, до якого буде прив’язаний iMessage та FaceTime, вибираємо SIM-картку через яку телефон буде під'єднуватися до інтернету. І у вас на руках вже красується iPhone з двома SIM-картками 

Як працює iPhone з двома SIM-картками?

На екрані блокування ви зможете побачити назву двох мобільних операторів і двійну шкалу міцності сигналу на чотири розподіли кожний. На робочому столі оператори не зображатися. До речі, смартфон одразу не показує номер телефону eSIM. Для цього вам потрібно зайти в налаштування і в колонці «мій номер» вказати потрібний. 

Також ви можете змінити етикетку, яка буде завжди зображається на одну із шести доступних: робочий, стільникові дані, особистий, основний, додатковий, поїздки – на функціональні можливості eSIM це ніяк не впливає, а створено лише для вашої візуальної насолоди. 

Також ви можете деактивувати та заново активувати eSIM. Якщо ви деактивуєте її, то і як у випадку зі звичайною SIM-карткою вона запишеться активною і ви все одно продовжите платите абонентську плату згідно з вашим тарифному плану. 

Не забудьте активувати LTE на eSIM, адже за замовчуванням туди завантажений 3G. 

По дзвінках в iPhone використовується технологія DSDS – завантажений один модуль. Тобто якщо ви вже розмовляєте з одним абонентом, до речі, етикетка буде зображатися, то другий додзвонитися до вас у цей час не зможе. Проте у FiceTime ця функція буде доступною. На сьогодні все більше гаджетів відмовляються від неї, оскільки вона поглинає багато акумулятора у телефона і він розряджається на порядок швидше. 

Що стосується SMS, то коли ви відкриєте листування ви не одразу зрозумієте з якого номера вам надсилаються повідомлення. Це відбувається доти, доки ви не відкриєте листування і не зайдете в розділ «інформація». Там ви знайдете пункт «який номер використовується». Щоб відправити повідомлення з другого номера необхідно перемикнутися. Для цього відкриваємо налаштування контакту, натискаємо «останнє використання» і перемикаємося. І так кожен раз при необхідності. 

Grow Castle - гра, що немає аналогів. Цікаво? Переходь та дізнавайся більше.

В налаштуваннях iMessage ви можете вибирати номера з яких буде здійснюватися приймання надсилання та прийняття повідомлень. 

В додатку «телефон» все просто. В набирачі номера потрібно вибрати номер, який ви хочете використати зараз і дзвоните. В пошуку дзвінків зображатися з якої SIM-картки ви дзвонили. 

Ваша оцінка: