Чому не гасне екран телефону під час розмови?

Чому не гасне екран телефону під час розмови?

Не відключення екрана смартфона під час телефонної розмови може мати низку неприємних наслідків. Наприклад, ви можете випадково ввімкнути цифрову клавіатуру, помилково покласти слухавку, вимкнути мікрофон або відповісти на інший дзвінок. Як упоратися з тим, що екран не гасне під час розмови?

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Екрана не гасне під час розмови та датчик наближення

Правильно працюючий екран вимкнення на вашому смартфоні під час розмови має виглядати так: коли ви підносите динамік до вуха, екран вимикається, а коли ви зменшуєте масштаб, екран знову активується. Датчик наближення відповідає за вимкнення екрана під час дзвінка. Тому екран телефону зазвичай не вимикається під час розмови через несправність датчика наближення. Перш ніж зробити висновок, що це справді механічна несправність, рекомендується виключити кілька причин, які можуть заважати роботі датчика.

Зніміть захисні аксесуари

Іноді чохол телефону, плівка або захисне скло можуть блокувати наближення смартфона. Якщо телефон не вимикає екран під час дзвінка, спробуйте зняти всі захисні аксесуари. Якщо з'ясується, що проблема в них, для усунення потрібно придбати нові аксесуари, рекомендовані виробником.

Протріть смартфон м'якою тканиною

Як і будь-який інший електронний пристрій, телефон згодом просто забруднюється. Тому рекомендується регулярно протирати його м'якою тканиною, наприклад, мікрофіброю. Датчик наближення зазвичай знаходиться у верхній частині дисплея, хоча його точне положення залежить від конкретної моделі телефону. Якщо поверхня датчика забруднена, може працювати неправильно.

Що робити, якщо мій телефон не вимикає екран під час дзвінка? - icoola.ua - фото1

Оновіть програмне забезпечення вашого смартфона

Хоча багато людей не знають про це, регулярні оновлення програмного забезпечення на смартфонах істотно впливають на правильне функціонування гаджета. Це може вирішити проблему, якщо датчик наближення відключає екран під час голосового дзвінка.

Механічне пошкодження датчика наближення

Якщо ви справді виключили всі ці причини, датчик наближення, швидше за все, має механічні пошкодження. Про це може свідчити, наприклад, розбите скло на дисплеї або падіння або удар по смартфону. У цьому випадку найкраще віднести смартфон до ремонтної майстерні, самостійно виправити проблему, що екран не гасне під час розмови навряд чи вдасться.

До речі, компанія ICOOLA може легко виконати поліровку екрану iPhone та відновити його стан до ідеального!