Я шукаю...

Друге обличчя для Face ID дуже корисно. Дивіться, як його налаштувати!

Налаштування Face ID

Face ID – це сканер розпізнавання обличчя для розблокування смартфону й можливості оплати купівель за допомогою Apple Pay. Ця функція доступна, починаючи з iPhone X. 

Паролі дають змогу захистити доступ до своєї інформації. Але звичайний вигляд паролю може бути зломаний, але після появи Face ID і Touch ID все змінилося. 

Але все одно при реєстрації на певному сайті, потрібно створювати ім’я користувача й пароль, і лише після цього для підтвердження запропонують доступ до Touch ID чи Face ID. 

Для того, щоб спрацювала функція Face ID, потрібно показати свої очі, ніс і губи. 
За допомогою передньої камери TrueDepth, яка постійно покращується, функція сканеру обличчя може розпізнати Вас майже в будь-якому вигляді: з яскравим макіяжем, в різному одязі та з новою зачіскою. 

Ще потрібно знати, що Touch ID не буде працювати з вологими руками чи коли вони в рукавицях. Подібну проблему має і сканер Face ID, адже яскраве сонячне освітлення може завадити роботі сканера. Звісно, можна просто змінити кут нахилу свого гаджету.

Цікавим фактом є те, що функція Face ID не розпізнає дітей менше ніж 12 років. Говорять, що це відбувається через схожість дітей між собою у такому віці. Досить дивна ситуація, адже виходить так, що діти можуть обдурити Face ID. 
Схожа проблема може бути й з близнюками. Тому, якщо у Вас є сестра чи брат-близнюк, то будьте обережні!

Face ID має функцію адаптацію до змін зовнішності користувача. Тобто, якщо Ви змінили зачіску, запустили бороду чи зробили пластичну операцію, то сканер це розпізнає. 

Сканер Face ID спрацює лише тоді, коли Ваш погляд буде саме на передній камері. 
Також, якщо сканер не зміг розпізнати Вас 5 раз поспіль, то функція буде заблокована заради безпеки.

Зрівнюючи швидкість роботи Touch ID і Face ID, то сканер відбитків пальців працює швидше. І нічого дивного в цьому немає, адже функція Face ID пережив декілька поколінь iPhone, що означає поступове покращення роботи. Тому, скоріш за все, Face ID також буде розвивати свої функції й уникати несправності. 

Багато людей ставлять питання про використання Face ID, якщо на лиці маска. Під час пандемії коронавірусу власники iPhone зіткнулись з проблемою, коли сканер розпізнавання обличчя не спрацьовував, якщо у користувача на обличчі знаходиться медична маска. У більшості випадках, коли смартфон не може розблокуватися за допомогою Face ID, одразу є перемикання на введення PIN-коду. 

До речі, Apple запускає новий вебсайт, який присвячений пропозиціям операторів iPhone. Читайте тут.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як використовувати Face ID з маскою?

 • Перейдіть в «Налаштування» – «Face ID і код-пароль». 
 • Оберіть «Налаштувати альтернативний зовнішній вигляд».
 • Тепер потрібно надягнути маску на обличчя. Потім під час сканування, гаджет запам’ятає Ваш зовнішній вигляд, коли на обличчі медична маска. 

Чому на iPhone не працює функція Face ID?

Причиною цьому може бути проблеми з програмним забезпеченням або з апаратною несправністю. 
Також проблему можуть створити такі фактори: зламання камери, заміна дисплею чи ремонтування фронтальної камери шляхом повної заміни сенсорних деталей.

Для того, щоб забезпечити стабільну роботу сканера Face ID треба взяти до уваги такий спектр дій: 

 • Обличчя повинно бути повністю відкритим.
 • Тримайте смартфон у вертикальному положенні, тому що датчик є чутливим до нахилу.
 • Верхні сенсори не повинні бути закритими.
 • Потрібно, щоб світло потрапляло на Ваше обличчя, а не на екран телефону.
 • Відстань повинна бути між камерою і користувачем 30-50 сантиметрів.

Якщо попередні дії не допомогли активувати роботу Face ID, то спробуйте такий варіант: «Налаштування» – «Face ID і код-пароль» – «Скинути Face ID» – «Налаштування Face ID».

Також зламання фронтальної камери може бути через довге перебування гаджету на сонці чи морозі. Великі проблеми відбуваються через потрапляння води, тому що сканер сильно пошкоджений. В цьому випадку допоможе лише ремонт.

Вам також може допомогти функція оновлення налаштованих опцій, але не рекомендується, тому що через це видаляються данні. 

Якщо Ви давно не робили оновлення iOS і при цьому присутні проблеми з роботою Face ID, то можлива причина зрозуміла. Спробуйте оновити операційну систему свого гаджету, і, можливо, все буде гаразд зі сканером.

Отже, якщо Ви спробували всі можливі шляхи розв’язання проблеми з нездатністю роботи сканера Face ID і без результату, то єдиний варіант – це звернення до сервісного центру. 

В яких випадках відбувається блокування Face ID?

 • Якщо гаджет не був використаний протягом 48 годин.
 • Після виклику екстреної допомоги.
 • Після виключення чи перезавантаження смартфону.
 • Якщо не було введення PIN-коду протягом 156 годин.
 • Якщо не використовувати сканер розпізнаване обличчя 4 години.
 • Після 5 невдалих спроб розблокування.
 • Якщо залишилось лише 10% заряду.
 • Не використовуйте дешеве захисне скло. В більшості випадках, вони не шкодять роботі Face ID, але з часом дешеве захисне скло може сповзати з екрана, а це шкодить сигналу сканера Face. 
 • Періодично витирайте передню панель телефону. 

Тому, щоб заново активувати функцію Face ID потрібно ввести цифровий пароль.

Дізнайтесь, як Apple Music збирається допомогти людям з порушенням мовленнєвої діяльності.

Як додати друге обличчя для Face ID?

Раніше було обмеження – можна додати лише одне обличчя для сканування. Але після появи iOS 12 ситуація була змінена. В розділі «Альтернативний зовнішній вигляд» з’явилася можливість додати образ (обличчя в медичній масці чи грим). А також і додати обличчя іншої людини.

Тримайте інструкцію: «Налаштування» – «Face ID і код-пароль» – введіть пароль – «Альтернативний зовнішній вигляд». І там вже Ви зможете додати друге обличчя чи якийсь свій додатковий образ. Наприклад, проскануйте своє обличчя в захисній масці чи в сонцезахисних окулярах. 

Отже, сканер Face ID вважається чудовим способом розблокування пристрою. Потрібно знати, що це надійно та безпечно. В цій статті ми розповіли про те, як додати друге обличчя для сканування. Це чудово, що компанія Apple надала цю можливість, адже тепер можна розблокувати свій гаджет, коли на лиці медична маска.

Ваша оцінка: