Я шукаю...

Apple запускає новий вебсайт, присвячений пропозиціям операторів iPhone

Apple запускає новий вебсайт

Зовсім недавно компанія Apple презентувала свіжу сторінку на сайті компанії. На ній викладені вигідні пропозиції операторів зв'язку для своїх користувачів, що бажають придбати iPhone 12. Компанія показує угоди пов'язані з обміном, які знаходяться у вільному доступі у закордонних фахівців для всіх різновидів смартфонів.

На вже наявній сторінці iPhone на сайті Apple є величезна кількість різноманітних пропозицій від інших світових операторів. Apple впевнено заявляє, що в нинішній час покупці абсолютно спокійно знаходять свіжі пропозиції саме завдяки компанії.

Як і в інших частинах вебсайту Apple, фірма натякає на те, що кожен покупець може мати вільний доступ до бесіди з одним із працівників для того, щоб поставити питання про будь-який пристрій. А ще тут є досить багато корисних посилань з інформацією, що містить підтримку для правильних налаштувань смартфона в найперший раз.

Ще Apple вирішила запустити сервіс для спрощення розблокування та активації смартфонів. Багато покупців змогли побачити, що зараз на сайті компанії існують унікальні вебсторінки з методами, які зможуть допомогти розблокувати. Фірма дає пряму підказку яким методом можна розблокувати смартфона, а ще допомагає поставити запитання спеціалісту в випадки виникнення проблем.

Користувачі можуть бути спокійні, оскільки зловмисники точно не зможуть використовувати даний сервіс, адже в будь-якому випадку користувачеві необхідно буде підтвердити те, що він справжній власник пристрою. Можна зробити висновок, що свіжий сайт допоможе розв'язувати всі проблеми виключно власникам смартфона.

Якщо вас цікавить така тема, то почитайте про LiDAR Scanner.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Як розблокувати

Найпростіший метод розблокувати - стати авторизованим користувачем завдяки паролю. До нього надалі буде прив'язаний смартфон. Варто знати, що якщо у вас є електронна пошта, але ви не пам'ятаєте пароль, то у компанії існує прекрасний сервіс. Він допоможе швидко відновити пароль. Після установки свіжого пароля ви спокійно ввійдете на смартфоні з уже свіжими даними, щоб розблокувати. Саме для такого випадку у вас обов'язково повинна бути електронна пошта. Якщо ви її ще не завели, то варто це зробити найближчим часом.

Три методу як розблокувати

Більшість користувачів, що бажають зняти блокування, досить часто забувають свій пароль. Саме тому фірма прийняла рішення створити такий сайт, де можна буде в найкоротші терміни звернеться за допомогою до працівника центру. Вони зможуть в ряді таких випадків:

  • Ви повинні бути власником смартфона, оскільки у вас відразу запитають всі документи, які будуть доводити факт купівлі. У документі повинні бути вказані серійний номер, IMEI.
  • Компанія не зможе розблокувати гаджет, якщо він має пряме відношення до освітніх установ. У тому випадку, якщо ваш смартфон все-таки корпоративний, то вам слід просто піти в ІТ відділ фірми та там вашу проблему досить швидко вирішать.
  • Ваш смартфон не повинен бути втрачений. Це означає, що знімати блокування зі зниклого смартфона ніхто не буде.

Якщо ваш смартфон не підходить під дані критерії, то вам необхідно буде зайти на сайт і попросити зняти блокування одного з працівників. Компанія запросить адресу вашої електронної пошти. Спочатку працівники зроблять детальну перевірку всієї наданої вами інформації й вже потім зв'яжуться з вами.

Вам слід знати, що якщо Apple прибере блокування на вашому смартфоні, то абсолютно всі файли, які є в його пам'яті, будуть безповоротно видалені й надалі їх не вийде відновити.

Блокування потрібна в першу чергу для того, щоб сторонні люди не змогли скористатися вашим смартфоном, якщо раптом ви його втратите. Вона буде включитися на автоматі під час запуску функції «Знайти iPhone».

Бувають випадки, коли блокування включається не тільки у чужих людей, а й у власників. В основному таким промишляють професійні зламувачі, які зламують Apple ID, блокують смартфон і починають вимагати у людей гроші. Компанія дуже сильно мріє і працює для того, щоб істотно спростити процес повернення свого кабінету для власників, відкривши новий сервіс.

Рекомендуємо почитати про Apple iCar.

Ви повинні розуміти, що зараз немає ніяких способів якось обійти блокування активації, тому навіть якщо ви не хочете її встановлювати, то прийдеться. Абсолютно всі представники компанії під час її тестування залишилися в повному захваті від її дії. До речі, хто не знає, то крадіжка смартфон вважається найчастішою формою крадіжки на вулицях в більшості країн світу.

Тому найкраще, попри всі сумніви, просто взяти та заблокувати свій смартфон. А якщо все-таки зважитеся на продаж, то неодмінно все від'єднувати або можете бути спокійні. З блокуванням вам буде набагато спокійніше, оскільки навіть у випадку втрати або крадіжки смартфону ви зможете не переживати що ваші особисті дані стануть надбанням громадськості.

На закінчення можна сміливо сказати, що компанія Apple намагається для своїх найулюбленіших користувачів, які теж гідно оцінюють все її великі старання. У сервісному центрі компанії працюють виключно висококваліфіковані фахівці, які зможуть допомогти у вирішенні абсолютно будь-який навіть найскладнішої проблеми.

Ваша оцінка: