Я шукаю...

Огляд ігор в Телеграм для власників смартфонів iPhone

Боти для ігор для Телеграм

Все частіше власники телефонів від компанії Apple шукають огляд ігор які вже доступні в соціальній мережі Телеграм.

Напевно багато користувачів пам’ятає те, що було багато інформації про те, що Павло Дуров збирався додати в створеному додатку підтримку для ігор. Але «яблучна» компанія дала йому добре зрозуміти? що будь які додатки повинні бути розміщені в App Store. І лише таким способом розробники можуть захистити свою продукцію. Але не зважаючи на це, ігри все одно з’явилися в даному месенджері.

Не дивлячись на те, що Телеграм вже давно має додаткові можливості, про них знають не всі. Доступ до ігор можна отримати завдяки спеціальному боту.

В якому вигляді відбувається процес гри в Telegram на iPhone

Всі додаткові можливості представлені у вигляді HTML додатку і весь процес відбувається за допомогою спеціальних ботів. А враховуючи, що все ж Телеграм в першу чергу створений для спілкування, то відповідно графіка ігор проста і мало функціональна. Хочете спробувати пограти у такі ігри? Слід придбати смартфон, компанія Айкула, рекомендує звернути свою увагу на модель iPhone X

Тут можна знайти два види розваг:

 • додатки, які були розроблені спеціальним додатком;
 • чат боти, вони є безкоштовними тому користуються популярністю серед звичайних користувачів.

У додатку постійно з’являються нові розваги і вже сьогодні цей список налічує більше десятка ігор. Серед популярних жанрів можна виділити:

 • Логіка. Для того щоб досягнути певного результату необхідно застосувати логічне мислення.
 • Аркада. Дозволяє перевірити себе на спритність, швидкість, а також весело і цікаво провести час.
 • Спорт. Дає можливість проявити себе у різних видах спорту.
 • Пазли. Можна обрати картинку і скласти всі фрагменти.
 • Ретро. Дає можливість провести час з легендарним персонажем. Гра може підійти всім членам сім’ї.
 • Гонки. Це вид який практично кожному припадає до душі. Гравець здатен зануритися у світ неймовірної швидкості, що неможливо повторити в реальному житті.

Випробувати нові можливості може кожен користувач який має на своєму телефоні встановлений додаток Telegram на Андроїд-пристроях або ж Айфонах. Але є і деякі обмеження, зокрема версія операційної системи повинна бути не старішою IOS 4, а також 4.4 на Android.

Версія самого месенджера повинна бути оновлена, 3.13 і вище.

Серед особливостей Телеграм-ігор можна виділити:

 1. Невеликий розмір. Вони займають не більше 1 Мб пам’яті.
 2. Мають просте управління. Користувач не повинен мати додаткових навичок, або проходити якесь навчання. Незалежно від віку розібратися в управлінні зможе кожен користувач.
 3. Повністю відсутня реклама. Розробники соціальної мережі заборонили власникам будь-якої гри додавати рекламу.
 4. Не залишаючи додаток можна проводити змагання з друзями. Таким чином можна листуватися і одночасно спілкуватися.
 5. Не потрібно встановлювати або скачувати додаткові програми, або додатки на гаджет. Використовується кеш лише самого месенджера і це допомагає зекономити пам'ять на пристрої.

Але є і деякі недоліки, зокрема серед самих вагомих:

 • не всі доповнення мають барвисті тони і відрізняються функціональністю;
 • можуть виснути і глючити.

Як створити гру в Telegram на iPhone

Після того як користувач виявляє бажання спробувати нові можливості які пропонуються варто розуміти як створити гру в Telegram на iPhone і де її шукати.

Процедура пошуку не така вже і важка і з нею з легкістю зможе впоратися будь-який користувач. Перш ніж розпочати пошук варто виконати оновлення додатку до останньої версії. Після цього необхідно знайти бота. Поширенням гри займається відразу два бота, а саме @Gamee та @Gamebot. Другий пропонує лише три види розваг, а перший дуже часто не функціонує належним чином. Проте саме тут знаходиться основна частина ігор, а саме 30 штук.

Для того щоб скористатися пошуком необхідної гри треба виконати наступні дії:

 1. Запустити на Айфоні додаток.
 2. У рядку пошуку варто вказати ім’я необхідного бота.
 3. Долучити його до друзів.
 4. Перейти в чатове вікно.
 5. Натиснутими «Розпочати».
 6. Вибрати необхідний варіант, впродовж гри бот буде давати підказки щодо управління.

Як вже зазначалося вище, користувач має можливість зіграти зі своїми друзями так, наприклад, вибравши «Карти» є можливість запросити до процесу відразу декілька гравців. Також тут можна знайти і типаж який підійде для командної гри. Можна встановити Телеграм на ПК, зібрати цілу команду і здійснити невелику гру в будь-який зручний час.

Де знайти ігри. Каталог ігор

Кожен користувач може самостійно підібрати для себе список і зрозуміти де знайти ігри, а точніше через якого бота. Однак можна виділити каталог ігор які ввійшли у список кращих:

 • Space Orbit. Гравцеві доведеться керувати космічним кораблем. Управління буде здійснюватися за допомогою сірої кнопки яка знаходиться внизу екрану. Чим більший шлях з обминанням перешкод буде пройдений, тим більше можна буде отримати ігрової валюти.
 • Car Racing Bot. Гравцеві потрібно буде вгадати яка машина першою дійде до фінішної прямої. А для того щоб це зробити необхідно буде постійно покращувати технічні характеристики автомобіля.
 • Football Star. В даній грі гравець зможе стати справжньою зіркою футболку. Він зможе працювати над точністю ударів, для того щоб отримати перемогу.
 • Karate Kido. За допомогою гри можна проявити майстерність у бойових мистецтвах. На екрані будуть розміщені всі необхідні клавіші для зручного управління каратистом. Необхідно буде не лише здійснювати точні удари, але й ухилятися від них.
 • Spiky Fish. Гравець зможе зануритися до підводного світу. За допомогою рибок треба зібрати жовті кружечки і при цьому обходити всі перешкоди.

Якому ботові віддати перевагу, gamebot та інші популярні Телеграм-боти

Варто врахувати, що сьогодні вже створено багато різних ботів, а не лише два стандартних. До їх числа відносять:

 • @PandaquizBot. Він пропонує захоплюючу розвагу, яка буде задавати велику кількість запитань, які повністю унікальні на протязі всієї гри.
 • @KbgameBot. Дозволяє провести бойові дії відразу між декількома гравцями. Наносити удари можна в різні частини тіла. Додаткових досягнень можливо досягнути за допомогою інтуїції.
 • @MOnOBot. Бот пропонує настільні та карткові види розваг. Користувач може обрати Монополію, Мафію, Дев’ятку, Бліц і багато чого іншого.
 • @Arzael_Bot. В даному випадку роль бота грає дівчина, яка замкнута в покинутому будинку і постійно потребує порад гравця.
 • @Ratestickerbot. Створений для оцінки нових стікерів.
 • @Grammarnazibot. Допомагає виявити помилки. А якщо його додати до загального чату, то він буде показувати помилки кожного учасника.
 • @Тriviabot. Гра вікторина. Є відразу на декількох мовах.

В Телеграмі є маса каналів які присвячені саме додатковим розвагам, тому кожен користувач може підписатися і слідкувати за новинками. Це допоможе дізнаватися про цікаві ігри набагато швидше.

Огляд ігор які також користуються популярністю

Є багато і інших міні-ігор які встигли завоювати прихильність гравців. Можна здійснити невеликий огляд ігор які припали до душі практично кожному гравцеві.

Варто прочитати - Як завантажити КлубХаус і чи потрібно взагалі це робити?

Mr. Muscle

Центральна постать – атлет з великими габаритами, вусами, короткою стрижкою 20 століття. Цей персонаж був створений не просто так, багато хто вважає, що він пов’язаний з такими відомими особистостями, як Іван Заїкін, Олександр Зас, Петро Крилов.

Суть полягає у тому, що силач повинен зберегти рівновагу і не впасти. Над головою будуть пролітати блоки, які треба вчасно розрубати. Якщо це зробити раніше, або занадто пізно силач впаде. Тому суть полягає в тому, щоб гравець розрубав багато блоків і тим самим зміг втриматися на ногах.

F1 Racer

Це класична гонка в стилі Фомули-1 яка створена в ретро стилі. Особливість полягає у тому, що зіграти подібну гонку було можливо ще в 90-х роках попереднього століття на приставці.

Головне завдання – уникнути перешкод, одне зіткнення буде повним завершенням гри.

Lumberjack

Головний герой – класичний канадський лісоруб в джинсах, з бородою і в картатій сорочці. Саме цей образ експлуатується представниками субкультури хіпстерів.

Головне завдання – обробка вертикального стовбура дерева. Але все не так просто, під час роботи на лісоруба будуть падати горизонтальні гілки і від них необхідно ухилятися. Гра чимось нагадує вже згадану Karate Kido, а деякі користувачі впевнені, що головна відмінність лише у антуражі.

Swooop

Це унікальна гра, яка вирізняється складністю виконання. Якщо порівнювати аркаду з чимось іншим, то тут хороша графіка, доречне музикальне супроводження.

Всі дії розгортаються на маловідомому острові, що знаходиться в океані. Гравець починає керувати невеликим літаком типажу 20 століття. Він повинен збирати кристали і ухилятися від перешкод.

Особливістю є ще і те, що літак має обмежену кількість палива і якщо гравець не зможе на льоту спіймати умовно позначений гайковий ключ, то гра буде завершена.

2048

Гра не має ніякого відношення до всім відомого фільму Blade Runner 2049. Хоча так само як і тут всі події тримаються в напрузі.

Ігрове поле складається з 16 осередків. Після кожного ходу на екрані буде з’являтися цифра 2 або 4, які слід складати між собою. Головна мета, утворити на полі число 2048. Процес буде завершений а гравець отримає перемогу лише в тому випадку, якщо залишиться лише один блок з заповітним числовим значенням.

Всі описані міні-ігри це лише невелика частина того, що сьогодні доступно в месенджері Telegram для власників Айфонів і Андроїд пристроїв. Всілякі новинки виходять практично щоденно, тому варто стежити за ними, щоб не пропустити нічого цікавого.

Друзі, а ви знали, що ICOOLA має програму партнерства в сфері iPhone опт? Радимо прочитати умови всім, хто зацікавлений заробляти разом з нами!

Ваша оцінка: