Я шукаю...

Як перенести контакти з андроїда на айфон?

transfer contacts from Android to iPhone

Ви стали володарем нового iPhone. Можливо це ваш перший телефон системи iOS, а може ви вирішили поміняти старий гаджет на оновлену версію. Будь-хто в такій ситуації поставив б запитання, як перекинути дані, аккаунти й раніше налаштовані програми на новий девайс?  У нашій інструкцої ви дізнаєтеся, як це зробити швидко і просто.

В цьому випадку вам навіть не потрібний заздалегідь встановлений додаток. Сьогодні, контакти користувача зазвичай знаходяться на самому пристрої або в хмарному сховищі, а не на SIM-карті.  У багатьох випадках Google допоможе синхронізувати контакти. Такі програми, як Move to iOS і Samsung Smart Switch, також можуть копіювати контакти.

Скопіювати контакти зі старого телефону Android на новий

Якщо ви вирішили замінити на новий свій смартфон на системі Android, ви можете використовувати Google ID для перенесення контактів. Для цього спочатку увійдіть до свого облікового запису Google на старому мобільному телефоні, якщо ви не входили в систему при покупці пристрою. Потім запустіть додаток "Google Контакти". Він не встановлений? Знайдіть його в магазині додатків. Натисніть на три горизонтальні смуги в правому верхньому куті, а потім на «Налаштування».

В наступному вікні виберіть «Налаштування синхронізації для контактів». У розділах «Резервне копіювання та синхронізація контактів на пристрої» і «Автоматична синхронізація контактів Google» ви можете активувати автоматичну синхронізацію. Таким чином, вся адресна інформація перенесеться з внутрішньої пам'яті на ваш Google Диск.

Тепер перейдіть до смартфона, на який ви хочете імпортувати контакти. Ви також можете увійти на пристрої до свого облікового запису Google.  При вході в систему вперше, ви зможете безпосередньо вибрати, що ваш новий мобільний телефон повинен синхронізувати з Google Диском.  Якщо все пройшло добре, тепер ви зможете бачити свої контакти в додатку «Контакти».  Ніяких обхідних шляхів через SD-карту.

Як синхронізувати дані на інший iPhone?

Перенести дані з андроїда на айфон

Для перенесення даних зі смартфона Android на iPhone використовуйте додаток «Move to iOS», доступний в Google Play безкоштовно. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що на вашому смартфоні Android активна функція Wi-Fi і, що обидва телефони підключені до зарядки. Потім:

 • На новому iPhone виберіть «Передача даних з Android».
 • На смартфоні Android запустіть раніше завантажений додаток, прийміть умови та натисніть "Далі".
 • На вашому iPhone ви побачите код, що складається з декількох цифр.
 • Введіть його на свій смартфон Android.

Залишається тільки вибрати конкретний контент для передачі. Таким чином можна переносити такі дані, як: контакти, повідомлення, фото, облікові записи, календарі та деякі безкоштовні програми.

Перенести дані з айфона на айфон

Якщо ви досі використовували пристрій Apple, перенести дані й налаштування дуже просто. Досить скористатися функцією «Quick Start», яка проведе вас через весь процес.  Для початку потрібно переконатися, що Wi-Fi й Bluetooth активні на пристроях. Далі:

 • Увімкніть свій новий iPhone.
 • Помістіть або тримайте його поруч зі своїм поточним смартфоном Apple.
 • На екранізобразиться«Встановити новий iPhone».
 • Натисніть кнопку «Далі».
 • Виконайте інструкції.

Для того, щоб функція працювала на 100%, слід подбати про резервну копію раніше використаного iPhone, збережену в ваш обліковий запис iCloud.

Як перенести музику з андроїда на айфон?

Перенести музику на iPhone не так просто, як в системі Android, де вам потрібно лише скопіювати і вставити. Щоб перенести всі ваші улюблені пісні на пристрій iOS, вам потрібно зробити це за допомогою безкоштовної програми iTunes. Вона доступна для Windows і macOS.

 1. Після звантаження під'єднайте пристрій Android до комп'ютера і знайдіть на ньому музичні файли. У більшості випадків вони знаходяться в папці «Музика» в каталозі внутрішнього сховища.
 2. Знайшовши їх, виберіть ті, які хочете передати, а потім скопіюйте їх на комп'ютер.  Після цього ви можете відключити Android-смартфон від комп'ютера, а замість ньогоприєднати
 3. Відкрийте iTunes на своєму комп'ютері, виберіть параметр «Бібліотека» у верхній частині інтерфейсу і натисніть "Музика».
 4. Відкрийте каталог пісень, перетягніть його у свою медіатеку в iTunes.
 5. Після додавання пісень в медіатеку iTunes виберіть свій пристрій iOS і натисніть «Музика».  Ви можете синхронізувати всю свою бібліотеку або перенести тільки потрібні пісні, плейлісти або виконавців.

Щоб прийняти зміни, просто натисніть кнопку «Застосувати».  Музичні файли будуть автоматично перенесені в пам'ять iPhone.  Їх хід копіювання буде показано у верхній частині інтерфейсу.

Як перенести фото з андроїда на айфон?

Щоб самостійно перенести фотографії та відео, зняті на попередній смартфон, потрібно спочатку перенести їх з його пам'яті на пам'ять комп'ютера.

 1. У більшості випадків, файли з галереї Android знаходяться у внутрішній пам'яті телефону.  Комп'ютер їх відображає в папці DCIM.
 2. Відкрийте папку, скопіюйте фотографії на ПК.  Відкрийте iTunes, під'єднайте iPhone до комп'ютера і дочекайтеся, поки iTunes виявить його.
 3. Далі клацніть на слово iPhone у верхній панелі програми iTunes.  Відкриється вікно з інформацією про iPhone. Перейдіть до пункту «Фото» у списку ліворуч.
 4. У наступному вікні натисніть на варіант «Синхронізувати фотографії», і виберіть пункт «Вибрати папку ...» в спадному меню за фразою «Копіювати фотографії з». Знайдіть папку з фотографіями і натисніть «Вибрати папку».
 5. Тепер все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Застосувати» у лівому кутку внизу екрану підтвердити всі зміни. Фотографії повинні без проблем потрапити в пам'ять iPhone.

Як не втратити дані, що зберігаються на iPhone?

Заведіть собі звичку копіювати. Це може бути звичайне, але трудомістка копіювання на ПК.  Або шляхом синхронізації даних зі своїм обліковим записом Google. Найпростішим рішенням буде резервне копіювання iPhone. Для нього потрібно створити резервну копію даних. Це робиться через iCloud.

 • Зайдіть в налаштування iPhone.
 • Виберіть ім'я користувача.
 • Клацніть значок «iCloud».
 • Виберіть «резервну копію iCloud».
 • Натисніть «Створити резервну копію зараз».

Ви можете перевірити розмір файлів резервних копій в будь-який час, перейшовши на ту ж панель. Резервне копіювання буде виконано автоматично, але рекомендується примусово виконати його перед відновленням заводських налаштувань Apple iPhone.

Як відновити дані на iPhone, якщо вони були видалені?

Метод 1. Відновити дані iPhone з сайту iCloud

Якщо у користувача немає бажання завантажувати сторонню програму на ПК, це кращий варіант. Просто зайдіть на iCloud.com в браузері комп'ютера та увійдіть до свого облікового запису.  Виберіть дані з вікна і знайдіть те, що хочете відновити.  Нарешті, збережіть їх на свій комп'ютер.

Метод 2. Відновити дані iPhone з iCloud на телефоні

Якщо ви хочете більш зручно управляти своїми даними, ви можете завантажити iCloud для ПК.  Потім перейти в iCloud Drive, відзначити фотографії, закладки та т. д. Так, надалі, ви зможете ефективно управляти ними.

Метод 3. Відновлення даних з iPhone через кабель USB

Якщо фото і відео з вашого iPhone були перенесені на ваш комп'ютер, це може послужити розв'язанням проблеми.  Під'єднайте iPhone до комп'ютера, а потім перетягніть фотографії з папки локального комп'ютера в папку пристрою. Такий варіант підтримує тільки передачу медіа файлів.

Метод 4. Відновити дані з iPhone за допомогою облікового запису Google

Якщо ви маєте звичку синхронізувати дані зі своїм обліковим записом Google, ви зможете користуватися ним для відновлення даних iPhone. Зайдіть в Гугл Диск, щоб скопіювати дані на особистий ПК. Або увійдіть до свого облікового запису Google на пристрої та синхронізуйте дані iPhone.

 1. Фотографії будуть заархівовані в Google Фото.
 2. Контакти збережуться резервну копію Google контактів.

Ваша оцінка: