Я шукаю...

iPhone 14 Pro vs Google Pixel 7 Pro: який смартфон найкращий?

iPhone 14 Pro vs Google Pixel 7 Pro: який смартфон найкращий? 

Якщо ви хочете купити найкращий смартфон за доступною ціною, то скоріш за все у вашому списку будуть такі варіанти як iPhone 14 Pro та Google Pixel 7 Pro. Обидва смартфони належать до преміумкласу й відрізняються чудовою камерою та найкращим апаратним забезпечення. Та все ж, який з них найкращий?

iPhone 14 Pro – найпродуктивніший смартфон за всю історію Apple. Та теж саме можна сказати й про Google Pixel 7 Pro. Ми порівняємо характеристики двох даних смартфонів, завдяки чому ви зможете зробити правильний вибір.

Камера Google Pixel 7 Pro: хтось зміг переплюнути iPhone?

Ні для кого не секрет, що обидві компанії пишаються тим, що мають смартфони з найкращими камерами на ринку. Та чи дійсно це так? Компанія Apple вже давно випускає смартфони з допомогою яких можна створювати професійні фотографії й всі про це знають. Та чи можна те ж саме сказати й про Google Pixel 7 Pro?

У 2022 році iPhone 14 Pro нарешті отримав новий модуль основної камери. І це вже не 12 Мп, а 48 Мп. Основна камера Google Pixel 7 Pro має 50 Мп, а це практично такий самий показник як і в Apple. Обидва телефони мають надшироку 12-мегапіксельну камеру. Різницю можна помітити у третьому датчику. Адже у той час, як в Айфон це 12-мегапіксельний 3-кратний телеоб’єктив, Pixel 7 Pro має 48-мегапіксельний з 5-кратним зумом. Й щодо масштабування Google має перевагу, та про загальну картину знімання того ж самого сказати не можна.

Апаратне забезпечення сенсора Apple є кращим. В тому числі кращою є система оптичної стабілізації зі зміщенням датчика, завдяки чому вдається підтримувати фізичну стабільність знімання на значно кращому рівні ніж у Google.

Варто звернути увагу й на Photonic Engine який є в iPhone 14 Pro. Що дозволяє смартфону робити неперевершені знімки навіть при поганому освітленні. Та Pixel 7 Pro також демонструє не найгірший результат. Технології штучного інтелекту забезпечують розширені функції, такі як Photo Unblur, що дозволяє покращити різкість.

Можливо камера iPhone 14 Pro є дещо кращою ніж у Google, та все ж обидва телефони дозволяють отримувати чіткі фотографії з бездоганною експозицією. Якщо порівнювати отримані зображення, то можна помітити, що у Pixel вони є холоднішими й дещо контрастнішими. А фотографії зроблені на iPhone відрізняються природнішими відтінками.

Попри те, що практично всі сучасні смартфони дають можливість здійснювати відеознімання у 4К, та все ж краще ніж iPhone цього ще ніхто не робить. Обидві фронтальні камери оснащені автофокусом, завдяки чому об’єкти є чіткішими.

Загалом, в незалежності від того якому смартфону ви віддасте перевагу – ви не помилитеся. Та все ж ми рекомендуємо універсальний варіант, а це iPhone 14 Pro.

iPhone 14 Pro vs Google Pixel 7 Pro: характеристики

Чипсет A16 Bionic однозначно є найкращим на сьогоднішньому ринку. І якщо вам потрібен потужний смартфон, на якому ви зможете грати будь-які ігри, то це iPhone 14 Pro. Й ви помітите різницю, якщо будете порівнювати A16 Bionic з Google Tensor G2.

iPhone 14 Pro забезпечує стабільнішу частоту кадрів у іграх навіть на максимальних налаштуваннях. Та Tensor G2 демонструє не гірші результати. Відомо, що у Google зосередили чимало зусиль для того, щоб створити дійсно потужний чипсет. Завдяки чому Pixel 7 Pro здатен демонструвати різноманітні трюки під час фотографування.

Та в Apple є ще одна вагома перевага. Купити iPhone 14 Pro можна з різною місткістю пам’яті. І у продажі можна знайти відразу 4 варіанти. А от у Google ви не знайдете смартфон на 1 ТБ пам’яті. Та можна помітити, що характеристики Pixel 7 Pro є дещо кращими щодо оперативної пам’яті. В незалежності від обраної конфігурації ви отримаєте 12 ГБ. У той час як Apple пропонує нам лише 6 ГБ. Та в даному питанні потрібно розуміти, що iOS і Android – зовсім не схожі операційні системи. Тому менший показник оперативної пам’яті в iPhone не варто сприймати як недолік.

Що стосується програмного забезпечення, то iPhone має iOS 16, тоді як Google - Android 13. Ми не будемо їх порівнювати, адже це безглуздо.

Дизайн обох смартфонів не отримав суттєвих змін у новій лінійці. Та в той час, як iPhone 14 Pro має вже всім знайомий класичний дизайн, Pixel 7 Pro виглядає дещо свіжіше. Все ж обидва пристрої мають чудовий вигляд й вибір буде залежати від ваших уподобань. Але скляні поверхні та ободок з нержавіючою сталі роблять iPhone більш преміальним.

Дисплей iPhone 14 Pro має 6,1 дюйма і він є меншим ніж Pixel 7 Pro який має 6,7 дюйма. Обидва смартфони характеризуються частотою оновлень 120 Гц й зручно лягають у руку. Екран iPhone 14 Pro виглядає дещо яскравіше, оскільки може досягати яскравості 2000 ніт, а от Pixel лише 1500 ніт.

Головною інновацією Apple у 2022 році став Dynamic Island. До того ж компанії вдалося наздогнати інших виробників і нарешті запропонувати користувачам функцію увімкнутого екрана. І ми вважаємо що це є досить вдалим оновленням, адже краще пізно ніж ніколи. Екран Google  Pixel 7 Pro практично не змінився у порівнянні з попереднім покоління.

Характеристики iPhone 14 Pro мають кращий вигляд, ніж Google. Та все ж обидва смартфони мають чудовий екран та будуть справлятися з будь-якими завданнями сучасного користувача.

Акумулятор iPhone 14 Pro: Apple вміють в автономність?

Акумулятор iPhone 14 Pro має 3200 мАг, у той час, як Google пропонує 5000 мАг. Та чи дійсно акумулятор Google Pixel 7 Pro є значно кращим? Щоб відповісти на дане запитання потрібно згадати, що iOS і Android – зовсім різні. Тому у той час, як Android при запуску додатків може розряджатися швидше, а iOS повільніше і навпаки.

У Google стверджують, що Pixel 7 Pro здатен працювати від батареї 72 години. Однак не в інтенсивному режимі. Проте більшість користувачів стверджує, що за нормальних умов використання пристрій здатен працювати не більше одного дня. І такий же результат демонструє й Айфон 14 Про.

В ході використання обох смартфонів вам однозначно не потрібно їх буде заряджати протягом дня. Жоден з пристроїв не здатен продемонструвати найкращу автономність на ринку. Що стосується функції швидкої зарядки, то і в даному питанні різниця незначна. Адже Айфон здатен заряджатися з потужністю до 20 Вт. А от Гугл пропонує 30 Вт. При цьому виробники-конкуренти у 2024 році вже готові запропонувати 120 Вт, а інколи навіть 150 Вт.

Google Pixel 7 Pro явно не дотягує до заявленого показника. Адже чим більше вимог до процесора, тим більше буде нагріватися телефон. І не зважаючи на характеристики, які вказують обидва виробники все ж iPhone 14 Pro вдається продемонструвати кращий результат.

Ціна iPhone 14 Pro: варто доплатити?

Обидва смартфони з’явилися у продажі практично в однаковий час (восени 2022 року), тому дані смартфони сьогодні вже можна знайти у продажі. Якщо ціна для вас є основним орієнтиром і ви шукаєте дешевший смартфон, в такому разі кращим варіантом стане Google Pixel 7 Pro. Та якщо ви хочете придбати універсальний смартфон, який буде продуктивно працювати декілька років – краще обрати Айфон.

Ціна Google Pixel 7 Pro залежить від конфігурації. До прикладу смартфон з пам’яттю 12/128 ГБ ви зможете придбати за ціною від 27000 грн. А от з максимальною місткістю 12/512 ГБ – від 36900 грн.

Ціна iPhone 14 Pro має наступний вигляд:

  • 128 ГБ – від 43200 грн
  • 256 ГБ – від 47100 грн
  • 512 ГБ – від 54000 грн
  • 1 ТБ – від 57700 грн

iPhone 14 Pro є дорожчим, однак подібна ціна в першу чергу обумовлена значно кращими характеристиками. Крім цього купуючи дану техніку ви отримуєте можливість стати частиною екосистеми Apple і деякі користувачі готові платити за це значно більше.

Краще купити iPhone 14 Pro чи зупинитися на Pixel?

Ми оцінили обидва смартфони й можемо зробити висновок, що iPhone 14 Pro та Google Pixel 7 Pro є одними з найкращих пристроїв, які ви зможете сьогодні знайти у продажі. Телефони мають чудові дисплеї, оснащені потужними чипсетами, а також дають можливість створювати фотографії відмінної якості.

Звичайно, кращим варіантом за ціною стане Pixel 7 Pro, та за характеристиками однозначно перемагає iPhone 14 Pro. Адже він відрізняється чудовою продуктивністю, культовим дизайном і неймовірною камерою.

Вирішальними у плані вибору стануть ваші особисті уподобання. А також те, до якої екосистеми ви належите iOS чи Android. Проте, якщо ви раніше не користувалися технікою Apple і плануєте спробувати щось нове, рекомендуємо купити iPhone. Обравши даний смартфон ви однозначно не пожалієте. Якщо ж ви хочете придбати Айфон за доступною ціною, рекомендуємо звернути увагу на інтернет-магазин Айкула. В каталозі ви знайдете великий вибір смартфонів від Apple за найкращою ціною.

Ваша оцінка: