Я шукаю...

Мобільні додатки для ведення бюджету на iPhone

Додатки для контролю фінансів на iPhone

Сьогодні вміння розпоряджатися власними фінансами є настільки ж важливим, як вміння їх отримувати. Більшість людей може пояснити що таке фінансова грамотність, проте далеко не всі користуються правилами для раціонального розподілу коштів. Ці правила створені для того, щоб допомогти нам навчитися повністю усвідомлювати наслідки своїх імпульсивних покупок і зайвих витрат, а також змусити нас зрозуміти відповідальність, яку ми несемо за наші кошти. Керування власними фінансами, знання банківських інструментів на кшталт карток, кредитів і депозитів теж є важливими складовими, якими повинна володіти людина зі стабільним доходом.

Якщо іноді трапляються ситуації, в яких вам необхідно переглянути суму, витрачену за день, тиждень, місяць чи рік, а на записник немає часу, то в пригоді чудово стануть мобільні додатки для ведення бюджету. Вони допоможуть не тільки дізнатися про витрати в минулому, а й урегулювати теперішні й правильно розподілити майбутні.

Отож сьогодні ми розповімо вам про найкращі  мобільні додатки для ведення бюджету на iPhone та ознайомимо вас з їхнім функціоналом.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

1. Mint

Mint

Один з найкращих додатків для контролю власних коштів, який нараховує близько 25 мільйонів користувачів. Mint пропонує цілий ряд інструментів, які допоможуть відстежувати витрати та доходи. У додатку присутній досить великий перелік послуг, починаючи з контролю ваших грошей через брокерів та кредиторів і закінчуючи довгим списком фінансових установ та банків.

На головній сторінці ви одразу бачитимете ваші доходи, гроші на карті, готівку, борги та навіть інвестиції. Також у програмі доступна дуже зручна діаграма, яка дозволяє за допомогою однієї картинки визначити співвідношення коштів які ви отримали й витратили. Дуже практичною є функція розподілу витрат на категорії, які можна назвати як вам заманеться та переглядати статистику ваших фінансів за день, тиждень, місяць і так далі. Додаток має інструмент, який показує кредитний рейтинг і те, наскільки вчасно був погашений минулий борг, тому тепер вся кредитна історія може бути зібрана в одному розділі. Податки – ще один з розділів Mint, який дає можливість дізнатися за які саме послуги ви вже заплатили та скільки коштів на них витрачається за певний проміжок часу. Сповіщення не дозволять забути про нездійснену виплату, а сам додаток покаже повну картину вашої фінансової ситуації.

2. PocketGuard

PocketGuard

Застосунок для тих, у кого є проблеми з надмірною витратою своїх збережень. PocketGuard створений для того, щоб запобігати таким ситуаціям шляхом порівняння витрачених грошей та прибутків за місяць. Через те, що PocketGuard під’єднується до всіх наявних акаунтів з фінансами, його робота стає ще легшою.

Програма також хороша тим, що нею дуже легко почати користуватися і вона без жодних проблем контактує з усіма потрібними банківськими рахунками. Також вона дає змогу дізнатися рівень вашого фінансового балансу і розділити гроші на категорії з кольоровими піктограмами на кшталт заробітної плати, страхування, рентної плати, витрат на медичне обслуговування, домашніх улюбленців і так далі.

Календар дозволить швидко переглянути баланс фінансів у конкретний день, а під ним своєю чергою напроти піктограм показуватимуться зароблені або витрачені гроші. Також ви можете видалити або відредагувати той чи інший запис і додати до нього описовий коментар.

Тижневу статистику допоможуть сформувати різнокольорові графіки, орієнтуючись на які можна легко дізнатися який саме у вас фінансовий баланс.

У PocketGuard доступні опції персоналізації, які містять можливості зміни валюти, відключення щоденних нагадувань і редагування категорій.

3. You Need a Budget

Додаток контролю витрат You Need a Budget

Це культовий і унікальний додаток, який значно відрізняється від своїх аналогів. Замість просто відстеження своїх фінансів, You Need a Budget дозволяє побудувати систему, в якій кожна купюра у вашому гаманці працюватиме на вас. Тут ви отримуєте повний контроль над своїм прибутком. У You Need a Budget доступна опція встановлення та відстеження цілей і інвестицій, які допоможуть зберегти чи немало ваших коштів. Тут, звісно ж, присутня функція імпорту всіх ваших транзакцій в банках для того, щоб полегшити й зробити точнішим ваше ведення бюджету. Якщо раптом вийшло так, що ви витратили більше вказаної суми, її завжди можна відредагувати. You Need a Budget є доступними налаштування персоналізації та вибір теми, яка буде до вподоби саме вам. Існує як версія для смартфонів, так і для персональних комп’ютерів. Оскільки вони синхронізуються між собою, то програма підійде й індивідуальним користувачам, і парам, які працюють над створенням сімейного бюджету. Програма була розроблена спеціально для людей, які ще не дуже знайомі зі сферою фінансової грамотності, тому інтерфейс та керування тут інтуїтивно зрозумілі.

Серед усіх мобільних додатків для ведення бюджету на iPhone в першу чергу варто спробувати саме You Need a Budget.

4. Wallet: Personal Finance, Budget & Expense Tracker

Wallet: Personal Finance, Budget & Expense Tracker

Застосунок пропонує широкий інструментарій для ведення бюджету, щоб допомогти вам краще побачити повну картину своїх фінансових можливостей та уникнути зайвого витрачання грошей. Wallet так само як і You Need a Budget має приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для тих, хто тільки почав ознайомлюватися з веденням свого фінансового журналу. Програма містить в собі безліч шаблонів, за допомогою яких значно полегшується ваша робота. Це можуть бути кошти, витрачені на:

- напої і їжу

- покупки (одяг, взуття)

- домашні потреби

- публічний транспорт

- особистий транспорт

- розваги

- техніку

- інвестиції

- медичне обслуговування

- страхування

Якщо вам не вдається знайти потрібну категорію, завжди можливо створити власну. У Wallet: Personal Finance, Budget & Expense Tracker присутня дуже корисна функція, яка дає користувачам можливість оцінити наскільки потрібною була та чи інша витрата коштів. Наприклад, якщо ви придбали лате, то через деякий час додаток покаже вам цю покупку, час її здійснення та те, скільки коштів на неї пішло. Оцінивши всі ці фактори можна визначити чи варто було купувати це лате. Це допомагає переглянути ваші старі звички та подивитися скільки грошей витрачається на ті чи інші речі.

Встановлюйте цілі, на які ви заощаджуватимете гроші й  щомісячний ліміт для різних категорій, щоб зберегти необхідні фінанси. У разі, коли вам важко придумати на що збирати кошти, додаток запропонує варіанти на кшталт нового автомобіля, будинку, подорожі, освіти та здоров’я, тому що ці категорії користуються популярністю у більшості юзерів Wallet: Personal Finance, Budget & Expense Tracker. Статистика вашого бюджету у формі зручного графіка з підкатегоріями доступна в будь-який момент. Додаток є трохи складнішим у використанні, ніж попередні, проте ідеально підходить для реалізації поставлених фінансових цілей.

5. RealBudget - Envelope Budgeting

RealBudget допоможе контролювати фінанси

Готівка добре підходить для того, щоб її зберігати у конвертах. Таким стилем складання бюджету користувалися ще наші предки, а сьогодні він став доступним прямо у смартфоні. У застосунку RealBudget - Envelope Budgeting користувач може розбити конверти на різні категорії виплат і контролювати свій бюджет за місяць. Індикатором того, що кошти на ту чи іншу ціль цього місяці витрачено стане пустий конверт, в якому з кожним придбанням ставатиме все менше і менше грошей.

Дуже симпатичний дизайн RealBudget приваблює все більше нових користувачів, які залишаються задоволеними після місяця роботи із застосунком і дозволяє скористатися формою конверту з великою кількістю переваг. Програма чудово підходить як для ведення особистого, так і сімейного бюджету через те, що під’єднується одразу до кількох банківських рахунків.

6. FinPix: облік витрат і сканер чеків

FinPix є по-справжньому практичним для тих, хто звик до готівки, а не до кредитних карток. Якщо у вас немає можливості під'єднати застосунок до банківського рахунку і вводити витрачені суми в телефон на постійній основі, то  FinPix створений саме для вас. Програма є втіленням зручності та правильних розрахунків для ведення сімейного бюджету, адже містить в собі функцію сканування чеків. Щоб полегшити свою роботу та зайнятися іншими важливими справами, програма доводить ведення фінансового звіту до автоматизму. Тепер можна просто завантажувати ваші чеки та банківські СМС прямо в застосунок, а він сам визначить на що були витрачені гроші. Також при аналізуванні чеків FinPix враховує не тільки витрачену суму та назву товару, а й знижки. Фінансову статистику тут можливо переглянути у кілька натискань, після яких на екрані з’явиться яскрава діаграма з назвами категорій, на які ви витрачались протягом певного періоду. За потреби персоналізуйте категорії, змініть їхній колір і додайте підкатегорії.  

Вам надається доступ до словника товарів, який в подальшому використанні автоматично додаватиме проскановані суми та назви в окремі розділи. FinPix: облік витрат і сканер чеків створить вам графіки й таблиці, в яких чітко будуть вказані всі категорії та розділи, на які за певний період пішло найбільше витрат. Якщо ж вам хочеться зайнятися детальним аналізом, тут доступна опція завантаження всієї інформації у формат XLSX, де буде доступна широка аналітика ваших фінансів.

7. Spendee - Budget and Expense Tracker & Planner

Spendee стане в пригоді не тільки для контролю минулих витрат, а й для планування майбутніх. Це застосунок для тих, кому подобається бачити все у форматі діаграм і графіків, які значно відрізняються від нудних бухгалтерських інструментів. Інфографіка у цьому додатку дозволяє повною мірою відстежувати свої прибутки та виплати навіть якщо ви до цього ніколи не користувалися мобільними додатками для ведення бюджету на iPhone.

Всі ваші кошти зберігатимуться в одному місці, а витратні звички зможуть якомога швидше оптимізуватися до вашого способу життя.

8. MoneyWiz

MoneyWiz чудово підійде сім’ям та парам зі спільним бюджетом, оскільки є не тільки мобільним додатком, а й утилітою для персонального комп’ютера.

Кількість функцій в додатку вражає – близько 600 інструментів, які змусять ваш гаманець привести себе до ладу. Синхронізація з іншими пристроями, використання можливостей інтернет-банкінгу, керування інвестиціями, перелік всіх цінних паперів та вкладів у криптовалюти – все це і навіть більше доступно у програмі MoneyWiz. Додаток має функцію сповіщень перед важливими виплатами та датами оплати комунальних послуг. Розміщення витрат за категоріями, як і в будь-якому іншому мобільному додатку для ведення бюджету, відбувається вручну.

Для тих користувачів, які регулярно роблять інвестиції є вбудовані графіки з прогнозами вигідності придбання активів. З MoneyWiz ви дізнаєтеся абсолютно все про ваш гаманець.

Щоправда, додаток платний, адже така велетенська кількість функцій є й справді корисною, але, на жаль, безплатна версія не може похвалитися широким інструментарієм.

9. Mobills: особисті фінанси

Mobills: особисті фінанси

Якщо у вас іноді виникає потреба переглянути інформацію про всі ваші банківські картки й це займає у вас трохи часу, не хвилюйтеся, адже Mobills розробили саме для вас. Заощаджуйте час, просто синхронізувавши ваші картки з додатком та ефективніше плануйте майбутні витрати.  Mobills збирає всі банківські дані в одному місці й дає змогу швидко переглянути рахунки, кредитні ліміти й заборгованості. Якщо ж вам необхідно отримати звіт про фінансову ситуацію в будь-якому іншому вигляді, програма безперебійно підтримує синхронізацію з хмарними сховищами, конвертацію даних в таблицю  Excel та перетворення статистики на файл PDF.

10. Expense Manager

Персональний бухгалтер Expense Manager

Застосунок не містить в собі ніякого платного функціонала, чим трохи відрізняється від своїх аналогів. Реклама присутня, проте вона не діє на нерви. Expense Manager допоможе візуалізувати ваші платежі та перетворити їх на практичні кольорові діаграми. Функціонал додатка дає змогу відстежувати кредитну історію, користуватися зручним калькулятором валют і керувати всіма вашими інвестиціями, утримуючи повний контроль над особистим бюджетом.

Якщо вам давно хотілося завантажити мобільні додатки для ведення бюджету на iPhone – не вагайтеся. Це по-справжньому хороше рішення для тих користувачів, які бажають завжди бути в курсі своєї фінансової ситуації, вміти керувати доходами й змушувати кожну купюру в гаманці приносити дохід.

Ваша оцінка: