Я шукаю...

Як правильно підготувати iPhone до продажу в 10 етапів

айфон в руці

Кому як не користувачам продукції від компанії Apple знати, наскільки важлива правильна підготовка айфону до перепродажу. Дана лінійка смартфонів має багато нюансів, пов'язаних з особистими даними власника, тому просто необхідно провести повну перевірку, перенесення і чистку вашого iPhone. Якщо ви вирішили продати свій смартфон, але не знаєте з чого почати і як бути впевненим в тому, що вся інформація про вас не буде передана третім особам, то дана стаття буде вам корисна.

Багато хто з нетерпінням очікує виходу нової моделі iPhone, однак, що ж робити зі старим телефоном? Очевидно, його необхідно продати, адже залишати його припадати пилом на поличці - марнотратство. До того ж є багато охочих купити айфон, а деякі сервісні центри навіть готові платити за неробочий гаджет, який буде розібраний на деталі для ремонту інших айфонів. Час розібратися, як підготувати смартфон до продажу за кілька кроків.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

НОВИНКА Знижка
12 569 грн
- 4570   грн
7 999 грн
(8)

від 800 грн/міс

4.8
Знижка ХІТ ПРОДАЖІВ
24 729 грн
- 8230   грн
16 499 грн
(2)

від 1650 грн/міс

5.0

Етап 1: перевірка айфону на працездатність

айфон лежить на коробці

Переконайтеся, що ваш iPhone повністю працездатний. Основа продажу смартфона - це грамотно встановити на нього ціну, в залежності від його стану, роботи й можливих недоліків. Якщо ви хочете уникнути неприємних моментів з покупцями, то рекомендуємо підготувати невеликий текст з характеристиками айфона, де буде вказано: скільки років ви їм користувалися, причину продажу, які функції не працюють або можуть працювати з перебоями, або ж навпаки - що працює відмінно.

Не забудьте згадати, що ви ремонтували у своєму телефоні, і чи не було випадків потрапляння на нього води. Буде простіше, в першу чергу вам, якщо ви вкажете ціну на смартфон трохи меншу, ніж потім отримувати гнівні дзвінки й смс від незадоволених покупців, яких не повідомили про ту чи іншу проблему.

Етап 2: розблокування

Перед продажем айфона, переконливо рекомендуємо провести повне очищення всіх встановлених паролів, облич і блокувань. Зробити це можна дуже просто.

 • Touch ID: Розблокуйте свій айфон і зайдіть в «Налаштування» - натисніть на рядок «Touch ID і пароль» - видаліть свої відбитки - виберіть функцію «відключити пароль»;
 • Face ID: Зайдіть в пункт «Налаштування» - знайдіть рядок «Face ID і пароль» - виберіть пункт «Скинути Face ID».
 • iMessage: зайдіть в пункт «Налаштування» - виберіть «Повідомлення» і відправлення / приймання - натисніть на рядок вашого профілю Apple ID і виберіть пункт «вийти» - вимикач необхідно перевести в режим ВИКЛ. Це допоможе уникнути будь-яких непорозумінь з майбутнім власником вашого айфона.

Такі прості дії допоможуть новому власникові не потрапити в незручне становище. Він зможе без труднощів додати свій відбиток, обличчя та паролі, що допоможе у користуванні гаджетом без проблем.

Етап 3: відключення eSIM

есім картинка

Досить часто користувачі вирішують під'єднати до айфона електронну карту eSIM. В такому випадку, перед продажем айфона, його необхідно розблокувати й видалити карту. Для цього доведеться звернутися до свого оператора стільникового зв'язку. Для самостійного вилучення карти потрібно перейти в розділ «Налаштування» і вибрати «Стільниковий зв'язок». Таким чином, можна перевірити та видалити eSIM.

Вас також може зацікавити: Apple офіційно запускається в Україні

Етап 4: відключити Apple Watch

Здавалося б, ну що може трапитися, якщо не відключити свій Apple Watch від айфона? Однак, без такої простої дії, майбутній власник не зможе під'єднати свій Apple Watch до гаджета. До того ж всі ваші дані залишаться в пам'яті вже проданого пристрою, а значить не будуть в безпеці навіть тоді, коли ви видалили всі дані на айфоні.

Щоб вимкнути Apple Watch, необхідно розблокувати смартфон - зайти в додаток «Watch» - вибрати пункт «Мої годинники» і знайти рядок «Інформація». Далі у вкладці «Відключити Apple Watch» натисніть «Unpair». Підтвердити дії через Apple ID. Ось і все, після такого дані стануть недоступними для айфона. Можна завантажити чинну резервну копію через пароль в Apple ID на вашому новому пристрої.

епл ватч на руці

Етап 5: створити резервну копію iPhone

Перед тим, як повністю почистити всі дані та додатки на айфоні, який ви хочете продати, потрібно подбати про перенесення важливих даних і паролів в безпечне місце. Це легкий спосіб, завдяки якому з'явиться можливість скористатися інформацією і збереженими паролями вже на новому пристрої.

Щоб запустити вручну резервне копіювання iCloud потрібно:

 1. Розблокувати смартфон і зайти в «Налаштування»;
 2. Вибрати пункт «Apple ID», який можна знайти у верхній частині екрану;
 3. Вибрати пункт «iCloud» і активувати резервне копіювання гаджета;
 4. Натисніть кнопку «Back up now»

Щоб запустити резервне копіювання через iTunes на комп'ютері потрібно:

 1. Під'єднати айфон до ноутбука або ПК за допомогою кабелю Lightning;
 2. Розблокувати айфон і підтвердити сполучення;
 3. Відкрийте iTunes на ноутбуці й натисніть на пункт «iPhone» через меню;
 4. Натисніть на галочку в пункті «Зашифрувати резервну копію» і встановіть пароль;
 5. Виберіть пункт «Зробити резервну копію» 

Етап 6: вихід з облікового запису iCloud

Навіть якщо ви зібралися повністю видалити всілякі дані, паролі та програми, рекомендується все ж вийти з облікового запису в iCloud. Так ви зможете спати спокійно знаючи, що ніхто не зможе отримати доступ до ваших даних, фотографій, паролям тощо. Щоб вийти з облікового запису необхідно: розблокувати айфон - зайти в меню «Налаштування» і натиснути «iCloud» - перейдіть вниз, і в кінці буде рядок «Вийти».

Етап 7: перевірити налаштування «Знайти iPhone»

знайти айфон

Перевірте, щоб пункт «Знайти iPhone» був відключений або вимкніть його. Це робиться для того, щоб до вас не було ніяких питань від нового власника, якому набридне дана функція. За ідеєю, вона повинна бути синхронізована з обліковим записом iCloud, і коли ви виходите з облікового запису, то все віддаляється. Але, бувають випадки, коли дані все ж зберігаються. Щоб бути впевненим у тому, що все відключено, потрібно зайти на сайт айклауд і ввести свої дані. Після цього відкрийте «Всі пристрої» і видаліть непотрібну функцію.

Етап 8: Обнулити настройки айфона до заводських налаштувань

Уже близько фінішна пряма, після якої можна буде сміливо продавати ваш айфон. Після здійснення всіх зазначених раніше пунктів, потрібно зробити одне - скинути айфон до заводських налаштувань, щоб всі дані, що залишилися точно видалились. Щоб зробити це, необхідно:

 • Розблокуйте смартфон і відкрийте меню «Налаштування»;
 • Зайдіть в пункт «Налаштування» і розшукайте пункт «Скидання»;
 • Виберіть «Очистити дані» та введіть пароль;
 • Знову натисніть «Стерти iPhone» і повторіть підтвердження дій;
 • Натисніть кнопку «Стерти» і чекайте, поки все видалиться.

Етап 9: ретельно очистити айфон

Зовнішній вигляд телефону це те, на що звернуть увагу в першу чергу. Тому, важливо подати айфон в пристойному вигляді. Для цього ретельно протріть екран, скло і порт зарядки ватяною паличної або ватним диском. Можна зробити чистку як самостійно в домашніх умовах, так і звернувшись в сервісний центр.

Етап 10: зберіть доповнення для айфона

Якщо ви хочете повністю позбутись від непотрібних вам аксесуарів, кабелів і чохлів, то їх можна включити в комплектацію до айфона. Таким чином, ви зможете вигідніше продати смартфон, позбувшись від непотрібних бамперів, захисного скла тощо.

Тепер ваш айфон повністю готовий до продажу, так що залишилося знайти покупців. Якщо ви дотримувалися всіх рекомендації з даної статті, то будьте впевнені - дуже скоро ви знайдете покупця.

аксесуари айфон

Прочитайте також: Захист особистої інформації: як Apple стежить за конфіденційністю

Ваша оцінка: