Я шукаю...

Різні способи підключення iPhone до квадрокоптера

Підключення квадрокоптера до iPhone

Щоб правильно приєднати iPhone до квадрокоптера, слід виконати чотири кроки:

 1. Завантажити програму, яка підходить для квадрокоптера (назва зазвичай вказується в інструкції).
 2. Запустити пристрій та приєднати до нього Wi-Fi.
 3. Виконати активацію Wi-Fi на смартфоні та приєднати його до квадрокоптера. Для цього слід приєднатися до мережі (має таку ж назву, як літальний апарат).
 4. Зайти в програму та за допомогою певних дій почати управління.
   Правильне підключення квадрокоптера

Якщо ви не знайшли потрібного додатка, можна використовувати один з універсальних:

 • FreeFlight Pro - підходить для різних агрегатів.
 • Deploy - призначений для приладів, що відрізняються розширеним планом та настройками, що дозволяють включати автопілот.
 • Syma FPV - використовується тільки для дронів даного бренду.
 • Litchi - управляє приладами Inspire, Phantom, Spark.
 • UgCS - програма для моделей DJI
 • Pix4D - дозволяє прописувати маршрут, відноситься до найбільш універсальних програм.
 • Propeller Aero - дозволяє вивчити околиці у всіх деталях.
 • Raptor Maps - дає можливість виконувати управління коптера зі смартфона.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Як приєднатися до дрона за допомогою мережі Wi-Fi

Виділяють три способи підключення до дрона: через пульт, конект з приладом, під'єднання за допомогою дротів до пульта управління.

З'єднання через пульт є найпростішим варіантом. Якщо така можливість є, краще використовувати саме її. У прилад вмонтований потужний приймач, радіус роботи якого становить 3 кілометри. Якщо виконати під'єднання Wi-Fi до летючого апарата через телефон, прилад зможе відлетіти не більше, ніж на 50 метрів.
Цікава інформація: Бюджетні квадрокоптери для айфона

Якщо вас цікавить, як відбувається робота Wi-Fi конект, розповідаємо: обидва пристрої з'єднуються в єдину місцеву мережу, де смартфон здійснює передачу інформації по управлінню коптером, той, в цей час, приймає дані й відгукується на них. На смартфоні можна побачити картину, яку знімає камера агрегату. Дана система підходить для новачків, які тільки вчаться всім тонкощам управління, та тим, хто хоче вдосконалити свої навички знімання.

Чим вище шлях польоту, тим більше затримка між рухами коптера та командами, які ви наказуєте. Наприклад, якщо зліт апарату складає 50 метрів, запізнення складе 3 секунди. У місті дані цифри відчуваються особливо гостро.
Політ дрона

Управління дроном зі смартфона або за допомогою пульта

Після підключення квадрокоптера до iPhone, можна переходити до найцікавішої частини - управління апаратом. Виділяють три способи роботи:

 • Застосування віртуальних клавіш, що знаходяться всередині програми (у якості джойстика використовується мобільний пристрій).
 • Налаштування різних режимів для польоту й ретельне настроювання камери (заздалегідь можна запрограмувати автопілот, надається можливість опрацьовувати складні та найчастіше використовувані польоти).
 • Все відео з камери передаються на дисплей смартфона (збоку зображення знаходяться кнопки управління).

Підключення квадрокоптера до телефону й управління ним досить-таки просте, не викличе особливих складнощів. Будь-який користувач навчиться даним премудростям буквально за 15 хвилин, навіть якщо не є гравцем (в додатках є спеціальні підказки, які полегшують процес навчання).
Варто прочитати: Що може зіпсувати ваш гаджет?

Також варто прислухатися до деяких порад. Наприклад, перші польоти краще виконувати на висоті не більше 2-3 метри. Бажано, щоб вони проходили на максимальній відстані від гілок та дерев. Якщо від програми надійшла пропозиція скористатися вібровіддачею, варто її ввімкнути. Завдяки пульсації ви зможете максимально відчути управління.

Корисні поради щодо розв’язання утворених проблем

Найчастіше коннект відбувається швидко та просто. Але іноді можуть виникнути ситуації, що вимагають певного розв’язання проблем:

 • Перестав функціонувати додаток - перезавантажити смартфон й безпосередньо саму програму. Якщо не допомагає, вимкнути та включити Wi-Fi на обох приладах. Можна спробувати повністю все перевстановити.
 • Програма почала неправильно виконувати функції - почистити кеш та куки, звільнити місце під пам'ять. Перевірити на актуальність встановлену версію
 • Не відбувається підключення дрона до пульта або телефону - перевірити Wi-Fi модуль, якщо неполадка дійсно в ньому - перевантажити. Ще один варіант - скинути всі налаштування до заводських та завантажити оновлені версії драйверів. Коли нічого не допомагає, варто звернутися за допомогою до професіоналів.
 • Несправності та зламання у квадрокоптері – перед кожною експлуатацією виконувати ретельний огляд корпусу: перевіряти на наявність механічних пошкоджень, відсутність бруду, пилу, сміття, гілок, які можуть застрягти. При наявності серйозних забруднень звертайтеся до фахівців.
  Несправності в квадрокоптері

Завдяки цьому пристрою можливо зробити Селфі з будь-якої висоти. Ви можете фотографувати навіть великі компанії, знімати навколишні краєвиди у всій красі.

Правила підключення міні-дрона до телефону

Для управління в комплектації надано спеціальний пульт. З його допомогою можна управляти квадрокоптером з камерою, отримувати всю необхідну інформацію про політ. Підключення міні-дрона або стандартного пристрою до телефону відбувається в кілька етапів:

 • Дістати пульт, відкрити гнізда смартфона.
 • Встановити джойстик.
 • Виконати установку телефону в спеціальний контролер.
 • Закрити в спеціальних пазах.
 • Завантажити додаток для управління.
 • Включити контролер.

Перед запуском літального апарату слід включити пульт: натиснути на кнопку й утримувати поки не з'явиться напис «Connecting». Після цього почнеться зарядка iPhone (підключення сталося). Після цього запускається додаток, що дозволяє переглядати зняте відео. З боків знаходяться ярлики, що відповідають за налаштування. Зверху присутній шкала, що показує рівень заряду акумуляторної батареї, інформацію про висоту, на яку злетів дрон, швидкість, відстань та режим польоту. Необхідно натиснути на кнопку акумулятора й тримати її, поки агрегат не запуститься.

Спочатку процес здається складним та довгим. Варто враховувати, що якщо запуск буде відбуватися з одного дотику, це може бути небезпечно для пристрою. Тому спочатку виконується запуск пульта, потім безпосередньо самого квадрокоптера. Ви зможете зрозуміти систему, в разі необхідності зупинити процес.

Як управляти квадрокоптером зі смартфона без пульта

Функціонал даного пристрою постійно оновлюється. Завдяки цьому управляти квадрокоптера зі смартфона стає все простіше та легше. Можна знімати будь-які відео, шукати людей, фотографувати та багато іншого. Досить завантажити спеціальний додаток. У якості приладу управління також можна застосовувати пульт.

 Управління квадрокоптера пультом

Якщо камера вбудована оптимальної стане технологія First Person View (передача відео з квадрокоптера на дисплей смартфона). Управління відбувається кнопками, що відповідають за швидкість пересування агрегату, його позиції в повітрі. Пальці практично моментально до них звикають, внаслідок чого ви можете відтворювати різні трюки краще, ніж за допомогою пульта. Встановлений додаток дозволяє розширити можливості пересування приладу в повітряному просторі, робити максимально чіткі фотографії, знімати відеоролики високої якості.

Підключення дрона без спеціального пульта

Якщо вас цікавить питання, як запустити дрон без пульта, відповідь проста - купити спеціальну модель. У деяких версіях не тільки включення, а й управління відбувається за допомогою рухів або телефону. Наприклад, для регулювання висоти долоня повинна перебувати під приладом, щоб рухати - піднести руку з боку. Сам запуск нічим не відрізняється від вищесказаного інформації: завантажити додаток, активізувати Wi-Fi, включити прилад, приєднатися до сигналу, запустити завантажену програму, запустити двигуни.

Ваша оцінка: