Я шукаю...

Chat GPT 4: Приховані можливості

Приховані можливості чат GPT 4

Зі зростанням популярності Чат GPT 4, багато користувачів звикли до його стандартних функцій. Юзери знаходять все більше розширених можливостей для його використання.

AI має безліч функцій, які легко можна застосувати в особистому або професійному житті. ICOOLA вирішила розповісти про деякі цікаві та нестандартні можливості Chat CPT4. Досліджуючи ці нюанси, ви можете легко пізнати весь потенціал цієї технології і використовувати її.

Використовуйте Чат GPT 4, як свого особистого вчителя 

Одна з основних цілей нашого життя - це постійне навчання та розвиток. Хто з нас не хотів би вивчити англійську чи опанувати іврит? З чатом GPT 4, ви зекономите час та кошти, адже він легко може стати особистим репетитором. Спробуйте поспілкуватись з ним на мові, яку хочете вивчити але при спілкуванні слід дотримуватись деяких правил. Висловлюйте свою особисту думку і водночас ставте питання чату, щоб створити з ним інтерактивний обмін думками чи ідеями.

Як бачимо, ви легко можете спілкуватись з ним своєю мовою, а він відповідатиме на мові носія.Особисто, я таким чином вивчаю французьку. Наразі можливості ШІ обмежені і він не може замінити реального співрозмовника, проте - це хороший спосіб поспілкуватись з кимось та покращити свої знання.

Вивчайте з Chat GPT 4 граматику!

Чат GPT 4 може слугувати для вас не лише співрозмовником, але й пояснювати ті чи інші правила граматики. Наприклад, я вирішив уточнити у нього різницю між двома артиклями в англійській мові “a” і “the”, і ось що він відповів:

Добре. Артиклі в англійській мові використовуються для вказівки на те, наскільки конкретний або загальний предмет, про який йдеться. Вони дуже важливі і без них багато фраз звучать неправильно.

Невизначений артикль "a" (або "an", якщо наступне слово починається з голосного звуку) використовується, коли ми говоримо про щось вперше, або коли слухачу/читачу не відомо, про що ми говоримо.

Наприклад:

 1. "I saw a movie." (Я дивився фільм. — Неважливо, який саме фільм.)
 2. "I want to buy a car." (Я хочу купити авто. — Знову ж таки, неважливо, яке саме авто.)

Визначений артикль "the" використовується, коли ми говоримо про щось вперше, але слухач/читач уже знає, про що йде мова.

Наприклад:

 • "The movie I saw was great." (Фільм, який я дивився, був чудовий. — Йдеться про конкретний фільм, про який ми вже говорили.)
 • "The car I want to buy is expensive." (Авто, яке я хочу купити, дороге. — Ми вже згадували це авто раніше.)


Однак, варто зазначити, що англійська мова має багато виключень і особливостей. Є деякі контексти, коли використовується артикль "the", навіть якщо ми говоримо про щось вперше. Наприклад, ми часто використовуємо "the" перед унікальними речами або місцями, такими як "the sun" (сонце), "the internet" (інтернет), "the Eiffel tower" (Ейфелева вежа).

Це допоможе вам краще засвоювати свої знання граматики і збільшувати словниковий запас.

Перевіряйте на помилки власні документи 

У цьому випадку, мені потрібно було перевірити на помилки власний текст.

Як бачимо, штучний інтелект запропонував мені кращий варіант мого звернення. Чудова можливість поекспериментувати з вашими текстами. Спробуйте - впевнений, це значно покращить вашу комунікацію з іноземцями!

Рекомендації від ChatGPT 4

Загалом Чат GPT 4 може порекомендувати що завгодно головне поставити запитання.

Наприклад якщо ви сумніваєтеся який фільм жанру детектив подивитися, можете поставити це питання для чату

  

Також є можливість задати багато різних умов: період років коли був знятий фільм, знайти фільм з певним актором, або перерахувати фільми улюбленого режисера.  

Неважливо, що ви шукаєте, але чат дасть вам свою рекомендацію якщо питання задане коректно. 

Безкоштовний Chat GPT 4

Чат Bing від Microsoft є безплатною заміною ChatGPT на його основі і в деяких моментах навіть перевершує його. Відзначимо, що станом на сьогодні чат працює ідеально і може легко дати поради на будь-які тематики, наприклад розповісти, як почистити динамік на айфоні

Найголовнішим нововведенням є функція, яка дозволяє виконувати завдання прямо в чаті з ботом без необхідності переходити на сторонні сайти. Наприклад, він зможе бронювати столики у ресторані, прикріплювати до відповідей фото та відео, а також запускати фільми на запит.

Результати пошуку зображень і відео тепер приходитимуть безпосередньо в чат Bing. Також відповіді, якщо потрібно, можуть складатися з діаграм і графіків. Так, якщо ви шукаєте фільми, ви можете просто попросити Bing AI відтворити його для вас, і він автоматично вибере правильну службу та відкриє сайт, щоб почати відтворення фільму.

Microsoft також планує додати функції експорту та спільного використання Bing Chat, щоб користувачі могли ділитися контентом розмови в Twitter або переносити його в документ Word.

Дослідження інформації з Чат GPT 4

Чат GPT 4 може допомогти з дослідженням інформації, надаючи швидкий доступ до різноманітних джерел та надійних даних. Ось декілька способів, якими чат може бути корисним у цьому контексті:

 1. Пошук інформації: ChatGPT 4 може швидко знайти релевантну інформацію з великої кількості джерел, включаючи онлайн-енциклопедії, наукові статті, новини та інші надійні джерела. 
 2. Розширення знань: ChatGPT 4 може стати корисним помічником для розширення вашого загального розуміння різних тем. Ви можете запитати про концепції, історичні події, наукові відкриття або будь-які інші аспекти знання.
 3. Персоналізовані дослідження: ChatGPT 4 може адаптуватися до вашого конкретного дослідження, допомагаючи вам зібрати інформацію, провести аналіз і навіть згенерувати нові ідеї.
 4. Перевірка фактів: Під час дослідження важливо мати достовірну інформацію. Чат GPT 4 може допомогти перевірити факти, зробити перевірку відомостей та знайти додаткові джерела, щоб підтвердити інформацію, яку ви знаходите.

Загалом, Чат GPT 4 відкриває нові можливості для дослідження інформації, надаючи швидкий та зручний доступ до розширених знань та інтелектуальних ресурсів. Взаємодія з моделлю може стати цінним інструментом для розвитку вашого дослідницького потенціалу і сприяти успіху вашої роботи.

Організація даних 

Часто самий простий спосіб систематизації даних - Excel чи Goole Sheets.

Але коли діло доходить до формул то стає ніяково.

ChatGPT 4 може допомогти заповнювати формули в таблицях, наприклад.

Покажи мені формулу Google Sheet  яка копіює всі рядки з Аркуша 2 де стовпець D містить слово “товари”

 ChatGPT сам створить  формулу, залишиться тільки скопіювати її.

Створення контенту з ChatGPT 4

Штучний інтелект не зможе повністю замінити людину, але його можна використати для того, щоб стати більш креативним.

Як? Чат GPT 4 може допомогти з написанням завдань, пропонуючи ідеї для публікації в блозі про звички здорового харчування або генеруючи нарис для наукової роботи. Незалежно від вашої ніші, вона це знає.

Попросіть його надрукувати в блозі 3 ідеї щодо порад, як креативно провести вихідні, і це дасть вам з чого почати.

Виберіть варіант, почніть писати, і ви заощадите собі 30 хвилин на мозковий штурм.

Завдяки GPT 4, що виконує ці завдання, ви можете зосередитися на фактичному створенні вмісту.

Також чат має можливість відтворювати стиль будь-якого користувача Twitter. Все, що вам потрібно зробити, це ввести «Написати твіт у стилі», а потім ім’я людини, яку ви хочете імітувати, і за кілька секунд ви отримаєте чудовий твіт у його стилі. 

Чат GPT 4 як генератор тексту

Одним із головних досягнень Чат GPT 4 є його здатність створювати тексти з високою якістю, що ще ближче до стилю та логіки, характерних для людського письма. За допомогою глибокого навчання на величезній кількості даних з Інтернету, модель набула глибокого розуміння мови та може генерувати зміст зі значним рівнем точності та креативності. Він використовує контекстуальну інформацію для уточнення розуміння запитань та реплік, що дозволяє йому забезпечити більш точні та змістовні відповіді. Таке розширене розуміння мови допомагає зменшити можливі непорозуміння та покращує якість комунікації. 

Необхідно відзначити, що при всіх своїх досягненнях, Чат GPT 4 не є ідеальним інструментом. Він може мати певні обмеження та припустимі помилки. Важливо враховувати, що система вивчається на основі існуючих даних та може повторювати недоліки або перекручувати інформацію, яка була надана їй під час тренування.

Напишіть код за допомогою Chat GPT 4

Чи знаєте ви, що чат GPT 4 є потужним інструментом для програмістів? Це справді неймовірно! Незалежно від того, чи є ви досвідченим програмістом чи початківцем, ChatGPT може стати великою підмогою. Якщо ви застрягли на проблемі, ви можете попросити чат-бота AI написати код для вас. Ви також можете надати йому конкретні вказівки, вказавши мову програмування, яку він має використовувати.

Наведу вам приклад, вам потрібно написати  програму мовою Cі для розрахунку значення виразу з заданими аргументами.

СhatGPT 4 справляється навіть з такими завданнями.

Як встановити Чат GPT 4?

Інструкція: Встановлення Чат GPT 4

Крок 1: Перевірте вимоги системи

Перш ніж встановлювати ChatGPT 4, переконайтеся, що ваша система відповідає наступним вимогам:

 • Операційна система: підтримуються Windows, macOS або Linux.
 • Мінімальна пам'ять: рекомендовано 8 ГБ оперативної пам'яті (RAM), хоча більше пам'яті поліпшить продуктивність.
 • Доступ до Інтернету: потрібне підключення до Інтернету для завантаження та оновлення моделі.
   

Крок 2: Встановлення OpenAI API

ChatGPT 4 використовує OpenAI API для взаємодії з моделлю. Щоб встановити API, виконайте наступні кроки:

 • Зареєструйтеся на платформі OpenAI та отримайте ключ API.
 • Установіть бібліотеку OpenAI Python SDK на свою систему, використовуючи менеджер пакетів, такий як pip:
   

Copy code

pip install openai

 • Використовуйте свій ключ API для налаштування з'єднання з OpenAI сервісом.
   

Крок 3: Запуск ChatGPT 4

Тепер, коли API встановлено, ви можете запустити ChatGPT 4, використовуючи наступний код у своїй обраній розробковій середовищі:

 • python
 • Copy code
   

import openai openai.ChatCompletion.create( model="gpt-4.0-turbo", # Використовуйте ідентифікатор моделі для ChatGPT 4.0 messages=[ {"role": "system", "content": "Ви: Привіт!"}, {"role": "user", "content": "Як справи?"}, ] )

Ви можете замінити системні та користувацькі повідомлення на свої власні. Важливо вказати ідентифікатор моделі для ChatGPT 4.0, який ви отримали від OpenAI.

Крок 4: Налаштування параметрів

ChatGPT 4.0 має різні параметри, які можна налаштувати для покращення результатів. Деякі з них включають temperature, max_tokens, top_p, frequency_penalty та інші. Детальні відомості про ці параметри можна знайти у документації OpenAI API.

Крок 5: Тестування та налаштування

Виконайте кілька тестових запитів та оцініть результати. Якщо потрібно, налаштуйте параметри моделі та API, щоб досягти бажаних результатів. Додаткова інформація щодо використання API та налаштування параметрів доступна в документації OpenAI.

Це базова інструкція для встановлення та використання ChatGPT 4.0. Зверніться до документації OpenAI для отримання додаткових відомостей та розширеного функціоналу, який надається цим інструментом.

Порівняння платної та безкоштовної версії Чат GPT 4

Більшість додатків мають платну та безкоштовну версію. У оплачуваному варіанті представлені додаткові можливості, що мають допомогти користувачу працювати у застосунку легше та ефективніше. Однак не завжди юзеру потрібно більше ніж представлено у безкоштовній версії

Переваги платної версії

 • Варіативність. У платному варіанті ви можете самостійно обрати версію чат GPT 4, спираючись на її переваги та недоліки. Безкоштовна версія працює у єдиному режимі.
 • Краща інформативність. ChatGPT - це штучний інтелект, який потрібно постійно оновлювати і наповнювати новими даними. Безумовно AI навчається самостійно, але поки його автономності недостатньо для того аби без сторонньої версії відстежувати усі інновації. Безкоштовна версія переважно оновлена до 2021 року. Платна ж версія має набагато новіші дані.
 • Підтримка та SLA: Платна версія включає підтримку від розробника, що дозволяє отримувати допомогу при виникненні проблем або питань. Також оплачуваний варіант може мати угоду про рівень обслуговування (Service Level Agreement - SLA), яка гарантує вищий рівень якості.
 • Швидкість. Платна версія працює набагато швидше за безкоштовну, на її продуктивність не впливає кількість загальних запитів. 
   

Загалом усе залежить від ваших потреб. Пересічному користувачу немає потреби здійснювати величезну кількість запитів водночас і використовувати широкий функціонал застосунку. 

Приклад застосунків, які використовують Чат GPT 4:

1. Petey

Petey - це потужний додаток на iOS. Цей інструмент можна вважати масштабнішою та інноваційнішою версією Siri. 

У останній версії Petey інтегрувала GPT-4 у свою роботу. Завдяки цьому застосунок є неймовірно корисним. Поєднання GPT-4 з Apple Music дозволяє отримувати швидкі та практичні результати на запити користувача.

2. Be My Eyes

Be My Eyes - додаток для людей з вадами зору, який створили завдяки використанню Chat GPT-4. Це віртуальний волонтер, який покликаний швидко та легко проаналізувати отриману інформацію, щоб відтворити її у вигляді зрозумілого текстового опису.

3. Khan Academy

Khan Academy - некомерційна організація, що пропонує безкоштовні онлайн-курси. Цей ресурс є одним із перших користувачів GPT-4. Ви можете легко освоювати нові навички та професії без будь-якої оплати.

Завдяки GPT-4 Khan Academy швидко адаптується до запитів коритсувачів. 

4. Duolingo

Duolingo - платформа для легкого вивчення мов. Інновації створені за допомогою штучного інтелекту реалізовані через застосунок Duolingo Max. Функції Duolingo, які виникли у за допомогою GPT-4:

 • Roleplay Feature - практика розмовних навичок. Спілкування зі штучним інтелектом на різні теми.
   

Explain My Answer - аналіз відповідей учня. Пояснення його помилок.

5. Bing AI

Bing - специфічна пошукова система, яка працює як особистий помічник. За допомогою цього застосунку ви можете створювати зображення, писати тексти, вивчати мови чи інші науки та ще багато іншого.

Що таке плагіни Chat GPT 4

Плагіни —  додаткові функціональні можливості, що надаються для розширення функціонала ChatGPT.  Розглянемо найцікавіші з них:

 1. Надає доступ до інтернету. Відповідно, штучний інтелект може знаходити найактуальнішу інформацію у режимі реального часу. Та при цьому не спиратися на внутрішню базу.
 2. Code Interpreter, допомагає користувачам виконувати складні обчислення за допомогою мови кодування Python.

Це внутрішні додатки OpenAI. Звичайно, від сторонніх розробників плагінів є набагато більше.

Як використовувати плагіни Чат GPT 4

 • Придбайте підписку ChatGPT Plus.
 • Оберіть 4 версію.
 • Встановіть та увімкніть функцію Бета.
 • Активуйте інструмент  "Плагіни".
   

Встановлюючи сторонні плагіни обов’язково перевіряйте джерело їхнього походження перш ніж погодитись на умови.

Як користуватися чат GPT 4 на Apple Watch?

Звичайно, одним із найприємніших аспектів використання ChatGPT 4 є те, що його можна інтегрувати в нескінченну кількість пристроїв, наприклад в Apple Watch 4. Проте тут є невеличкі обмеження, що продиктовані невеликим розміром екрана вашого розумного годинника. Поговорімо про те, якими програмами варто користуватись, щоб ваш Епл Вотч підтримував Чат ГПТ 4.

Помічник Petey-AI - зручний додаток для Chat GPT 4 на Епл Вотч

Це один з найкращих додатків для використання чат GPT 4 на Apple Watch. Ще до того, як цей софт став популярним, він використовувався власниками годинників та називався - WatchGPT. Програма чудово оптимізована, має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та дозволяє будь-кому дуже ефективно та швидко взаємодіяти з Chat GPT 4.

Основні особливості:

 • Це дозволяє вам безпосередньо взаємодіяти з цією моделлю штучного інтелекту за допомогою смарт-годинника Apple;
 • За допомогою голосових команд ви можете задавати питання та отримувати швидкі та точні відповіді на задану тему.
   

 • Довжина відповіді залежатиме від ваших уподобань.
 • Відповідями, які ви отримуєте від чат GPT 4 на Apple Watch, можна легко ділитися за допомогою текстових повідомлень, повідомлень WhatsApp, електронної пошти та деяких інших програм обміну повідомленнями.
   

Додаткові можливості:

 • Ви зможете налаштувати цю програму "під себе", це значно спростить її використання;
 • Легко можна змінити Піктограму;
 • Помічник Petey-AI, сумісний із новою версією ChatGPT, тобто чат GPT4;
 • Додаток ідеально працює також на iPhone, тому ви можете насолоджуватися ним не тільки на Apple Watch.
   

Як користуватися цією програмою, щоб використовувати чат GPT 4 на Епл Вотч?

Ця програма дозволяє дуже швидко отримати цінну інформацію та легко скористатися Чат ГПТ 4. Щоб отримати до нього доступ, просто виконайте такі дії:

 • Спочатку вам доведеться завантажити програму в магазині додатків і налаштувати її на Apple Watch;
 • Переконайтеся, що у вас стабільне підключення до Інтернету;
 • Коли програма стане доступною на вашому пристрої, увійдіть до неї та поставте запитання, це можна зробити за допомогою голосових команд або просто набравши текст;
 • Зачекайте кілька секунд, поки Chat GPT 4 відповість;
 • Якщо ви хочете поділитися відповіддю, ви можете зробити це за допомогою будь-якої встановленої програми обміну повідомленнями.
   Важливо уточнити, що ця програма насправді не є безкоштовною. Її ціна становить 4,9 євро. У рамках цього встановлення додаток пропонує  покупки, такі як ChatGPT4 та інші. Тому ваше завдання - зважити переваги наявності цієї програми на Apple Watch і визначити, чи варті вони цієї ціни. Додаток сумісний із багатьма мовами та досить легкий, тому не викличе проблем із користуванням. Щоб мати можливість використовувати його, єдиною вимогою буде смарт-годинник із watchOs 9 або новішою версією.

Ми сподіваємося, що ця стаття допоможе вам зрозуміти основи ChatGPT 4, явища, яке змінює світ. Якщо ви хочете використовувати цей ШІ на Apple Watch, ми рекомендуємо одну з найпопулярніших доступних програм.

Чи можна використовувати Chat GPT 4 без реєстрації?

Так, компанія OpenAI з 1 квітня 2024 року дозволила користуватись Чат ГПТ без реєстрації. Це стосується базової версії, а не четвертої моделі. Тепер усі охочі, кому було ліньки реєструватись можуть просто напросто зайти за посиланням https://chat.openai.com/ та почати спілкуватись з чатом. 

 

Ваша оцінка: