Я шукаю...

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на iPhone

Як подивитися пароль від Wi-Fi на Айфоні

Ситуації бувають різні, тому може статися так, що ви поміняли пароль від Wi-Fi, але не встигли записати. Забути пароль з безліччю символів досить легко, а згадати його або відновити набагато важче, але навіть це цілком можливо. Отже, як подивитися пароль від Wi-Fi на iPhone якщо його не вказано в настройках пристрою? Завдяки тому, що Apple створили настільки гнучку екосистему, найзручніше дізнатися пароль від вай-фаю саме у зв'язці пристроїв, смартфона, ноутбука, смартгодинника та інше. Адже більшість даних з одного облікового запису синхронізуються, що також відноситься й до паролів. Звичайно ж, не завжди цей спосіб буде доступний, але він не єдиний, наприклад, можна увійти в адмінку роутера, або скористатися сторонніми додатками, але давайте про все по черзі.

Як дізнатися пароль від Wi-Fi на iPhone

Як дізнатися пароль від Wi-Fi за допомогою зв'язки ключів

Усі синхронізовані під єдиним обліковим записом пристрої Apple завдяки спеціальному функціоналу Keychain можуть передавати один одному паролі, платіжні дані та інформацію про бездротові мережі. Якщо айфон раніше підключався до Wi-Fi, то приєднати Mac не складе труднощів, навіть без введення пароля. Але якщо пароль потрібно дізнатися саме в текстовому форматі, щоб використовувати його на інших пристроях, необхідно буде виконати ряд дій:

  • Зайти на комп'ютері в розділ «Програми» та запустити програму «Зв'язка ключів»;
  • Знайти на панелі ліворуч вкладку iCloud;
  • Відсортувати вміст за типом, знайти та натиснути на «Пароль мережі AirPort»;
  • Далі потрібно ввести дані облікового запису, після чого активується можливість натиснути на галочку «Показати пароль».

Подивитися пароль від Wi-Fi за допомогою iCloud та Keychain

Як дізнатися пароль від Wi-Fi через Айфон

Якщо потрібно дізнатися пароль від бездротової мережі, але для цього є тільки смартфон, який вже до неї підключений, існує кілька способів. У ситуації, коли є доступ до маршрутизатора, можна скористатися спеціальною програмою для управління його настройками через телефон. Актуально це лише для нових моделей роутерів, які підтримують 3G та подібного роду софт. Інтерфейс таких програм досить мізерний, але при цьому в ньому можна швидко розібратися. Залежно від виробника для кожного роутера може знадобитися окремий додаток, серед яких найбільш популярними є:

  • Keenetic - програма для iOS, яка дозволяє налаштовувати роутери Zyxel, відрізняється широким функціоналом та зручним для роботи на смартфоні інтерфейсом;
  • TP-Link Tether – утиліта, що зв'язує телефон з роутером, з її допомогою можна налаштовувати та змінювати пароль, відстежувати стан мереж та управляти ними;
  • ASUS Router - зручна для просунутих користувачів утиліта, дозволяє виконувати повноцінний моніторинг мереж для роутерів від компанії Asus;
  • D-Link Assistant - додаток для взаємодії з маршрутизаторами D-Link, надає вельми обмежені можливості, але інтуїтивно зрозумілий для налаштування.

Кожна зі згаданих утиліт лише спрощує навігацію, але сама по собі не дозволяє дізнатися пароль мережі, або інші дані, працює це тільки тоді, коли користувач володіє правами адміністратора, а якщо їх немає, додатки будуть марні. У разі ж, якщо доступу до зв'язки пристроїв немає, дізнатися пароль від вай-фаю через айфон можна тільки за допомогою сторонніх додатків які розширюють функціонал системи. Для цього знадобиться джейлбрейк, а простіше кажучи, необхідно виконати злом iPhone.

Утиліта TP-Link Tether для адміністрування роутера та налаштування Wi-Fi

Як зламати пароль Wi-Fi на iPhone

Джейлбрейк відкриває нові можливості для отримання доступу до пароля від бездротової мережі на айфон. Варто відразу зазначити, що даний спосіб краще застосовувати тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що ваших знань та досвіду як користувача вистачить для його правильного виконання. Друзі, компанія ICOOLA пропонує якісний ремонт iPhone у Львові та Україні, то ж, якщо з вашим гаджетом трапилася неприємність, ми з радістю відремонтуємо будь-яку поломку. Як саме робиться jailbreak, це тема для окремої статті, тому відразу розглянемо той випадок, коли «зламаний» айфон вже є у вас на руках.

Спочатку потрібно зайти в альтернативний магазин додатків Cydia та завантажити Wi-Fi Passwords, далі буде потрібно перезапустити Springboard, зайти в раніше встановлену програму та отримати доступ до пароля. Важливо враховувати, що таким чином можна дізнатися пароль тільки тієї мережі Wi-Fi, до якої підключений iphone, адже ця інформація вже є в системі iOS, а за допомогою сторонніх додатків ми просто можемо отримати до неї доступ. Зламати невідому мережу таким чином не вийде, адже це повністю суперечить заходам безпеки.

Дізнатися пароль від бездротової мережі на iPhone також можна через меню маршрутизатора за допомогою вебінтерфейсу. Робиться це так само як і на комп'ютері під керуванням ОС Windows або MacOS. Даний спосіб спрацює тільки в тому випадку, якщо у вас є доступ до панелі адміністратора, тобто, ви є власником роутера. Щоб отримати статус адміністратора необхідно виконати вхід, можна спробувати ввести в якості логіна та пароля «admin», а якщо це не спрацює, дані для входу можна пошукати на офіційному сайті виробника.

Залежно від фірми виробника роутера панель адміністратора може мати різний інтерфейс, проте алгоритм залишається схожим, потрібно перейти на вкладку «Бездротова мережа» або «Налаштування безпеки», де й буде вказаний пароль для доступу до мережі.

Поради з безпеки

Якщо модель вашого айфона підтримує функцію Touch ID, найкраще використовувати пароль в поєднанні з саме таким підтвердженням особи. Адже в разі втрати пристрою, стороння особа зможе отримати доступ до вашого профілю, а відповідно до паролів та логінів, за допомогою яких можна дізнатися особисту інформацію. Але якщо така ситуація все ж сталася, видалити дані можна за допомогою функції Зв'язка ключів в iCloud, або ж, змінити таким чином пароль. До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Зламати пароль Wi-Fi на iPhone

У більш ранніх версіях iOS переглядати пароль Wi-Fi на айфон можна було стандартними методами, проте нові версії цього не дозволяють. Тому найпростішим та надійним способом як дізнатися пароль вай-фай в телефоні зараз є зв'язка декількох пристроїв. Для безпеки бездротової мережі найкраще використовувати складний пароль з великою кількістю різних символів, а також заздалегідь змінити IP для входу в панель адміністратора для роутера. Таким чином ви мінімізуєте ризики злому вашої мережі, тим самим знижуючи ймовірність виникнення ситуації, в якій буде необхідно дізнатися пароль від вай-фаю.

Ваша оцінка: