Я шукаю...

Як користуватися Payoneer?

Як користуватися Payoneer - icoola.ua - фото

Payoneer розширює можливості глобальної торгівлі, об’єднуючи підприємства, професіоналів, країни та валюти зі своєю інноваційною платформою для транскордонних платежів. У сучасному цифровому світі без кордонів Payoneer дає змогу мільйонам компаній і підприємців охопити нову аудиторію, полегшуючи безперебійні платежі. Завдяки швидкому, простому, безпечному і доступному функціоналу Payoneer підприємства та професіонали як на розвинутих ринках, так і на ринках, що розвиваються, тепер можуть платити й отримувати гроші по всьому світу так само легко, як і локально. Компанія дозволяє своїм клієнтам вийти на нові ринки, отримуючи платежі без відкриття рахунків у банках регіонів продажу. Користувачі Payoneer мають можливість отримувати кошти на свій рахунок у місцевому банку або електронному гаманці, а також через картку MasterCard, яка може бути використана в банкоматах або в точці продажу.

Компанія Payoneer заснована у 2005 році з 2 мільйонами доларів на початкове фінансування від засновника і тодішнього генерального директора Юваля Тала та інших приватних інвесторів. Завдяки венчурному капіталу, ця компанія отримала розвиток і стала прибутковою, увійшовши в топ-100 компаній, що найбільш швидко розвиваються, у сфері фінансових послуг. Тисячі провідних корпорацій, включаючи Google, Airbnb, Elance-oDesk і Getty Images, є клієнтами Payoneer. За даними Payoneer, вона обслуговує дев’ять із 20 найдорожчих компаній світу. Остання оцінка: вартість 1 мільярд доларів, згідно з PitchBook Bona fides, і чотири мільйони клієнтів, включаючи Airbnb і Google, розташовані в 190 країнах. Payoneer є зареєстрованим провайдером MasterCard (Member Service Provider) по всьому світу, за винятком Росії.

Рекомендуємо також дізнатися про найбезпечніші браузери для iPhone: який з них найкраще використовувати?

Генеральний директор Payoneer Скотт Галіт відзначає, що ідея компанії полягає в тому, що технології змінюють спосіб ведення бізнесу у світі. Доступ та можливості для талановитих кадрів стають все ширшими, а цифрові технології дозволяють професіоналам у багатьох сферах працювати з будь-якої точки світу. Payoneer було створено, щоб запропонувати всім - від великих компаній до фрілансерів - доступ до складних фінансових послуг, які відповідають їхнім бізнес-потребам. По суті, позиція Payoneer в тому, що технологія дає змогу більшій кількості людей у ​​більшій кількості місць брати участь у торгівлі. Не має значення, чи входите ви в дев’ять із 20 найбільших компаній у світі за ринковою капіталізацією, з якими співпрацює Payoneer, чи ви індивідуальний фрілансер, який працює на якомусь віддаленому ринку, що розвивається. Ви маєте бути в змозі вести бізнес у всьому світі та отримувати надійну та ефективну оплату по всьому світу через цифрові канали. З урахуванням цієї позиції, Payoneer вдалося побудувати глобальну фінансову інфраструктуру, яка є безперебійною, з надійною системою зв’язку та належить до нової цифрової економічної реальності. 

Як зареєструватися в Payoneer?

Яка інформація потрібна для того, щоб зареєструватися в платіжній системі Payoneer?

 • Повне ім'я
 • Документ, що посвідчує особу
 • Адреса електронної пошти
 • Дата народження (така ж на ідентифікаційній картці)
 • Повна адреса проживання (така ж є на ідентифікаційній картці)
 • Номер телефону (використовується з метою перевірки)
 • Реквізити банківського рахунку (банківський рахунок з тим самим ім'ям ідентифікаційної картки)

Для того, щоб зареєструватися в Payoneer, потрібно виконати кілька простих кроків.

 1. Зайдіть на офіційний сайт та виберіть "Зареєструватися".
 2. Виберіть обліковий запис відповідно до ваших потреб: "Фрілансер", "Інтернет-продавець" або ж "Компанія". 
 3. Виберіть ціль, з якою ви реєструєтеся у платіжній системі (наприклад, для фрілансера - це "Отримувати оплату від міжнародних клієнтів або позаштатних торгівельних площадок і здійснювати платежі підрядникам".
 4. Виберіть суму щомісячного доходу, який ви плануєте отримувати, та ще раз натисніть "Реєстрація".
 5. Тепер починається власне процес реєстрації у системі із заповненням особистих даних. Оберіть, чи ви реєструєтесь як фізична особа, чи як юридична. Також вкажіть латинкою ім’я, прізвище, адресу електронної пошти та натисніть "Продовжити".
 6. З допомогою англійського алфавіту вкажіть вашу адресу. Після цього - номер телефону, на який буде надіслано код для підтвердження. Введіть код підтвердження з обмеженням у 30 секунд. 
 7. На наступній сторінці вам потрібно ввести деякі дані безпеки. Спочатку встановіть пароль до свого облікового запису Payoneer. Крім того, введіть дані свого документа, що посвідчує особу (паспорта, посвідчення водія або закордонного паспорта). Персональні дані не передаються третім особам і використовуються лише для верифікації та безпеки облікового запису.
 8. Далі необхідно вказати дані існуючої картки українського банку – для верифікації особи. Введіть тип свого банківського рахунку, валюту, назву банку, назву рахунку та номер банківського рахунку.
 9. Погодьтеся з умовами використання та натисніть кнопку Надіслати.
 10. Ваша заявка успішно подана і процес перевірки розпочато. Через 3 робочі дні ви отримаєте електронний лист із підтвердженням перевірки. Для цього увійдіть в Payoneer, використовуючи свою адресу електронної пошти та пароль.
 11. Перейдіть у Налаштування > Центр підтвердження. Тут ви отримаєте сповіщення про подання відповідних документів. Це може включати фото паспорту, підтвердження місця проживання, водійських прав, квитанцій за комунальні послуги. Перед подачею фото документів переконайтеся, що документи на фото дійсні та не прострочені, зображення чіткі, не обрізані. 
 12. Завантажте зображення у форматах JPG, PNG, GIF, TIFF та PDF. Крім того, переконайтеся, що розмір документа менше 3 МБ.
 13. Тепер натисніть кнопку Надіслати. На екрані з’явиться повідомлення про те, що документ успішно завантажено. Протягом кількох робочих днів ви отримаєте електронний лист із написом "Ваш обліковий запис Payoneer успішно затверджено".

Не забудьте також дізнатись, як зареєструвати PayPal в Україні!

Як створити обліковий запис Payoneer без банківського рахунку

 1. Створіть обліковий запис на Fiverr.
 2. Перейдіть до меню "Налаштування" та натисніть "Заробіток" на вкладці "Продаж".
 3. На наступному екрані натисніть "Параметри виведення".
 4. З трьох варіантів виведення коштів відкрийте банківський переказ Payoneer.
 5. Перейдіть на сторінку реєстрації Payoneer.
 6. Завершіть процес реєстрації.

Якщо у вас немає облікового запису Fiverr, ви можете скористатися будь-яким із перелічених нижче веб-сайтів і зареєструватися в Payoneer, не додаючи реквізити банківського рахунку.

Список веб-сайтів, які платять через Payoneer

 • Fiverr
 • Upwork
 • 99 Дизайн
 • Фрілансер
 •  Amazon
 • TeeSpring
 • Airbnb
 • Envato
 • Експерт360

Як отримати карту Пейонір?

Для того, щоб отримати фізичну картку Пейонір, її потрібно замовити у вашому особистому кабінеті в системі. Платіжна система Пейонір має послугу випуску банківської картки з доставкою в Україну. Коли на балансі вашого акаунту буде $30 або більше, у вашому особистому кабінеті з'явиться кнопка "Замовити карту". Доставка займає 1-2 тижні. Після того, як отримаєте картку, її необхідно активувати в особистому кабінеті. Після активації баланс карти дорівнюватиме балансу акаунта.

Вартість обслуговування банківської картки – $29.95 на рік. Враховуючи комісії, знімати з неї гроші не дуже вигідно. Дешевше переказувати гроші з облікового запису Payoneer на рахунок в українському банку, не використовуючи банківську картку.

Варто прочитати: чи можна залишати телефон на зарядці на ніч!

Найчастіше карту замовляють, коли не хочуть переказувати гроші в український банк, або коли багато подорожують і планують знімати з карти місцеву валюту.

Основні переваги цього гаманця?

Які ж основні переваги Payoneer? Можна виокремити кілька причин, чому ця платіжна сисема користується попитом і популярністю серед користувачів усього світу.

 1. Швидкий зручний сервіс для отримання платежів.
 2. Підтримує близько 200 країн і більше 100 валют.
 3. Швидка реєстрація і цілодобова клієнтська підтримка.
 4. Є мобільний додаток.
 5. Безкоштовні міжнародні платежі між користувачами Payoneer.
 6. Невеликі комісії на вивід коштів і зняття готівки в порівнянні з іншими сервісами.
 7. Кошти легко вивести на рахунок місцевого банку.

Як користуватися Payoneer - icoola.ua - фото2

Як одержати кошти через Payoneer?

Звертаємо увагу, що Payoneer - сервіс, в першу чергу, для бізнесу. Тому в користувачів є 2 варіанти того, як одержати кошти через Пейонір за надані послуги. Перший варіант стосується тих, хто співпрацює з такими платформами, як Upwork, Airbnb, Fiverr, 99Designs, iStockPhoto, ClickBank і т.д. 

 • Після того, як ваш обліковий запис Payoneer буде схвалено, перейдіть на веб-сайт компанії, з якої ви хочете отримувати гроші (Upwork, Fiverr, Lazada, Wish тощо).
 • Виберіть Payoneer як спосіб оплати.
 • Почніть процес реєстрації так, ніби ви подаєте заявку на нову картку (якщо це необхідно) або послугу банківського переказу.
 • Натисніть Уже є обліковий запис Payoneer?
 • Введіть своє ім'я користувача та пароль Payoneer і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Ось і все, ви підключені!

Другий варіант - для тих, хто співпрацює з клієнтами без посередників. Якщо вам потрібно отримати оплату за виконаний проект, створіть запит платежу безпосередньо з Payoneer. Вкажіть імейл клієнта, потрібну суму та опис наданої послуги чи товару. Клієнт отримає електронного листа з платіжними реквізитами та кількома надійними й безпечними варіантами для здійснення оплати онлайн, зокрема кредитною/дебетовою карткою (VISA, American Express чи Mastercard), за допомогою електронного чека або місцевого банківського переказу.

Для створення запиту на оплату перейдіть до особистого кабінету, знайдіть розділ "Отримання" - "Запит платежу". Навіть якщо у клієнта немає облікового запису Payoneer, він зможе оплатити з банківської картки або рахунку прямо на сайті.

Як вивести кошти з Пейонір?

Ви можете вивести кошти з Вашого акаунту Payoneer двома способами - якщо у вас є картка Payoneer, ви можете зняти готівку у банкоматі, або ж переказати кошти зі свого акаунту на картку українського банку. 

В Україні з картки Payoneer можна знімати гривні, у будь-якому банкоматі. Варто пам’ятати, що за одну транзакцію банкомат видасть тільки 40 купюр. До того ж, декілька місяців тому було введено обмеження НБУ та зняти з банкомату за "один підхід" можливо суму до 15000 гривень. Але знімання готівки у банкоматі має свої плюси - ви заздалегідь бачите, якого номіналу купюри доступні у банкоматі. Також у відділеннях банків можна зняти долари, надавши у касі, крім картки, відповідні документи.

При реєстрації ви вказуєте картку свого банку, і вона автоматично стає одним із варіантів виводу коштів. Гроші зараховуються протягом одного робочого дня. Найпопулярнішими банками для виводу коштів з системи Payoneer є Приватбанк та Монобанк. Для переказу на рахунок в ПриватБанку, його потрібно додати до панелі управління обліковим рахунком Payoneer, вказавши IBAN. Для виводу коштів треба зайти в розділ "Вивести" - "На банківський рахунок". 

Поповнювати рахунок Monobank з облікового запису Payoneer можна з мобільного додатку Monobank. Для цього зайдіть у розділ - "Поповнити свою карту" і виберіть внизу платіжну систему Payoneer. Перший раз потрібно буде авторизуватися та ввести дані від облікового запису. 

Як користуватися Payoneer - icoola.ua - фото3

Окрім того, гаманець Payoneer можна використовувати на смартфоні. Дізнайтесь, який айфон купити краще всього у цьому році.

Чи безпечно використовувати Payoneer?

Використовувати Payoneer безпечно, оскільки кошти клієнтів зберігаються у фінансових установах з низьким рівнем ризику. Всі виплати здійснюються на безпечній платформі, сумісній з місцевими банками. Крім цього, Payoneer використовує двоетапну перевірку, щоб гарантувати, що жоден зловмисник не зможе потрапити у ваш акаунт. Двоетапна перевіка додає додатковий крок до певних дій, пов’язаних з акаунтом - надсилання коду на Ваш мобільний пристрій або за допомогою телефонного дзвінка, на який потрібно відповісти, перш ніж ви зможете продовжувати навігацію через свій акаунт. Загалом, Payoneer - це оптимальне рішення  для онлайн-платежів, яке допомагає виводити зароблені в Інтернеті гроші/готівку безпосередньо на ваш рахунок у місцевому банку. Також ви можете користуватися рахунком Payoneer, оплачуючи покупки на сайтах інтернет-магазинів. 

Ваша оцінка: