Я шукаю...

Як працює Revolut в Україні?

Як працює Revolut в Україні? - icoola.ua - фото

Що таке Revolut?

Revolut – компанія, яку називають “технологічним єдинорогом”; це реальний термін, який використовується для опису приватних стартапів вартістю понад 1 мільярд доларів. Revolut надає банківські рахунки на основі мобільних додатків, як альтернативу фізичним банкам.

Revolut був заснований у 2015 році в Лондоні Миколою Сторонським та Владом Яценком. Співзасновники заявляють, що вони створили Revolut, тому що були розчаровані тим, що традиційним банкам потрібно так багато часу, щоб запровадити цифрові банківські послуги для молодих клієнтів, які вважають за краще отримати доступ до більшості послуг через свої смартфони. Завдяки тому, що компанія знайшла свою цільову аудиторію та змогла вдало зайняти нішу, її вартість на сьогоднішній день перевищує 33 мільярди доларів. 

Дізнайтесь також, як працює PayPal в Україні та чи варто ним користуватися?

Наразі послуги Revolut доступні в Європі, Австралії, Канаді, Японії, Сингапурі, Швейцарії і США. 

Revolut пропонує цілий ряд цифрових банківських послуг у мобільному додатку, орієнтованому на молодих користувачів, зокрема:

 • Переказ грошей всередині країни і за кордон у 29 валютах
 • Дебетова картка, яка дозволяє знімати гроші в банкоматах у 120 країнах
 • Обмін криптовалют, що дозволяє користувачам конвертувати валюти в Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash або XRP
 • Зручний мобільний додаток
 • Медичне страхування за кордоном
 • Можливість здійснювати платежі та перекази між фізичними особами.
 • Постійні клієнти отримують знижки, і мають можливість брати участь у акціях.
 • Нарахування відсотків на депозит.
 • До одного облікового запису можна прив'язати кілька віртуальних та фізичних карт.
 • Для оптимального управління коштами доступна аналітика витрат
 • Всі банківські можливості в одному смартфоні

Як працює Revolut в Україні? - icoola.ua - фото2

Зі стандартними обліковими записами користувачі отримують безкоштовний поточний рахунок та безкоштовний рахунок IBAN в євро. 

З-за допомогою Revolut, ви можете використовувати будь-які банківські послуги, включаючи відкриття банківського рахунку, дебетові картки, біржу валют та криптовалют, платежі та перекази - міжнародні та всередині країни. Мобільний додаток Revolut дозволяє зняти кошти з місцевих банкоматів у 120 валютах та робити перекази коштів у 29 валютах безпосередньо з програми.

Компанія також надає клієнтам доступ до таких видів криптовалют: Bitcoin, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum та XRP. Їх можна придбати шляхом обміну на валюту. За покупку чи продаж знімається комісія в розмірі 1,5 %. Криптовалюту, придбану таким чином, можна перевести у валюту лише всередині Revolut, витратити її не вийде. 

Окрім того, компанія дозволяє здійснювати купівлю/продаж певного ряду американських акцій. Акції, придбані в додатку, не можуть бути передані іншому брокеру, але їх можна продати чи знову перевести у готівку, яку можна зняти.

Станом на січень2024 кількість клієнтів Revolut досягла 18 мільйонів. 

Revolut заявляє, що щодня відкривається близько 10 000  нових рахунків, і що компанія обробляє $3 млрд транзакцій на місяць.

Як зареєструватися в Револют?

Revolut спростив реєстрацію у системі для українців та іноземців, які проживали в Україні, але були змушені покинути країну через вторгнення росії. Було скасовано ряд вимог, необхідних для створення банківського акаунту, а також компанія відмовилася від деяких комісій за поповнення рахунку та обмін валют. Для прикладу, зняла вимогу, що для відкриття електронного банківського рахунку потрібне підтвердження права на проживання в Європі. Крім того, Revolut надав українцям можливість отримати доступ до своїх грошей, пов'язавши програму з існуючим рахунком в українському банку.

Не забудьте прочитати про те, що таке Payoneer та як ним користуватися?

У мобільному додатку Revolut користувач отримує віртуальну банківську картку, якою можна користуватися де завгодно, оплачуючи послуги та товари з картки у валюті країни, де ви знаходитесь, або знімаючи готівку. При цьому відсотки на конвертацію валюти низькі. Також будуть доступні інші функції: миттєві перекази грошей між картами, аналітика витрат, перекази грошей за кордон.

Як працює Revolut в Україні? - icoola.ua - фото3

Покрокова інструкція з реєстрації в Revolut:

 1. Завантажте додаток Revolut із App Store або Google Play.
 2. Відкривши програму, виберіть “Зареєструватися” та введіть свій номер телефону, на який буде надіслано код для підтвердження.
 3. Введіть код, який ви отримали.
 4. Вкажіть вашу країну проживання та домашню адресу.

Важливо: оскільки відкриття рахунку Revolut недоступне в Україні, потрібно вказувати не адресу в Україні, а ту, за якою ви проживаєте в даний момент. Вона потрібна у тому випадку, якщо ви замовляєте фізичну картку, проте віртуальною карткою ви зможете користуватися відразу.

     5. Вкажіть ПІБ, дату народження та адресу електронної пошти. 
     6. Перегляньте та прийміть умови Угоди з власником картки.
     7. Створіть 4-значний пароль для входу до додатку.
     8. Вкажіть ваше українське громадянство.
     9. Надайте фото ваших документів. Це може бути:

 • український закордонний паспорт;
 • українська ID-карта/паспорт;
 • дозвіл на проживання;
 • права водія;
 • довгострокова віза або дозвіл на роботу.

     10. Надайте мобільному додатку доступ до Камери та зробіть фото для аутентифікації.

На цьому ваша реєстрація завершена. Ви можете відразу ж поповнити рахунок та користуватися карткою Revolut.

Як отримати карту Revolut?

Револют пропонує споживачам не тільки віртуальну, а й фізичну карту. Платіжна система вибирається довільним чином: Mastercard або Visa. Існує три категорії карт: стандарт (базовий безкоштовний), Premium та Metal тарифи (з платним обслуговуванням картки). Картки тарифу Metal мають унікальний дизайн - виготовлені з армованої сталі вагою 18 г.

Керувати карткою можна за допомогою телефону Android або iPhone через мобільний додаток. За допомогою картки можна виводити кошти, розраховуватись на Аmazon, eBay, Аliexpress, здійснювати покупки за кордоном, при цьому не втрачаючи на конвертації. Ви можете платити з картки в локальній валюті або знімати необхідну готівку.

Щоб замовити фізичну картку:

 1. Перейдіть на вкладку “Картки“ в програмі
 2. Торкніться кнопки “Додати картку”.
 3. Виберіть “Дебетова картка” та завершіть замовлення.
 4. Потрібно встановити PIN-код своєї картки, ввести адресу доставки та вибрати спосіб доставки. Будь ласка, переконайтеся, що ваша адреса доставки правильна, і ви вказали всі свої дані, включно з номером квартири і номером будинку.

Якщо створити обліковий запис хочуть громадяни інших країн, які евакуювалися з України, потрібно виконати аналогічні кроки, а також завантажити дані про українську візу.

До речі, Revolut можна використовувати з власного смартфону. Дізнайся, який айфон купити найкраще у цьому році!

Умови та тарифи Revolut в Україні 

Revolut відкриває клієнтам віртуальні платіжні картки, аналогічні за функціоналом звичайним карткам від Visa та Mastercard. Revolut дозволяє створити мультивалютний рахунок. У переліку їх майже 30, включаючи долар США, євро, польський злотий, англійський фунт та багато інших.

Українським користувачам доступні такі послуги:

 1. Можна переказати гроші з банківської картки в додаток Revolut, а потім обміняти кошти на одну з доступних валют.
 2. Використовуючи віртуальну картку, можна використовувати Apple або Google Pay для безконтактних транзакцій.
 3. Використовуючи фізичну картку, можна користуватися нею, як будь-якою дебетовою карткою, а також для зняття коштів у банкоматах (ліміт 500 євро на день).
 4. За стандартним планом ви зможете під’єднати кілька карток українських банків, щоб мати доступ до своїх рахунків, перебуваючи за кордоном, і знімати з них кошти.
 5. Деякі продукти (крипто, страхування, торгівля акціями) поки що недоступні в додатку.
 6. Користувачі Revolut, які знаходяться в Європі, також зможуть швидко та надійно переказати гроші.

Як працює Revolut в Україні? - icoola.ua - фото4

Можна надсилати на карти українських банків перекази у доларах, швейцарських франках, фунтах та інших валютах. Гривня поки що не підтримується. Комісія за переказ становитиме від 3 до 5 євро. Гроші будуть перераховані на рахунок одержувача від 3 до 5 робочих днів. Стандартне обмеження на переказ коштів з одного рахунку Revolut на інший становить 1500 євро на день. 

Щоб провести такий переказ, потрібно:

 1. У розділі Payments (Платежі), необхідно обрати Send, таким чином створити новий платіж (New);
 2. Оберіть Add a bank recipient, а потім натисніть на вибір країни, та оберіть Україну.
 3. Потрібно ввести повне ім'я отримувача, його номер рахунку та код BIC/SWIFT.
 4. Додайте одержувача та натисність на нього, потім уведіть суму, яку хочете перевести та нажміть Continue.
 5. Перед відправкою обов'язково перевірте дані платежу і лише потім здійснюйте остаточку відправку.

Обмеження Revolut лімітує операції обміну валют. НБУ встановив ліміт на P2P-перекази та операції з поповнення карткою електронних гаманців у 100 000 грн. на місяць. 

Поки що програма Revolut доступна англійською та іншими європейськими мовами, проте в компанії заявили, що українська з’явиться у мобільному додатку вже найближчим часом.

Ваша оцінка: