Я шукаю...

Як підвищити яскравість дисплея MacBook Pro?

Як підвищити яскравість дисплея MacBook Pro?

Тьмяний дисплей має багато переваг. Це допомагає економити батарею, а головне – зменшує навантаження на очі. Дивлячись на яскравий екран протягом тривалого періоду часу, ви можете спровокувати розмитість зору, напругу очей і головний біль. Попри це, іноді у нас немає іншого вибору, як підвищити яскравість екрана та клавіатури MacBook під час роботи вдень. 

Ми розглянемо, як підвищити яскравість дисплея вашого MacBook за допомогою комбінацій клавіш на клавіатурі. Ми також обговоримо, як налаштувати яскравість підсвічування клавіатури за допомогою клавіш керування. Ми надамо альтернативний метод для нових MacBook без клавіш керування для регулювання яскравості клавіатури.

Зараз набуває популярності бу техніка Apple. Багато людей думає, що це небезпечно через незнання того, хто і як раніше користувався цим гаджетом. Але насправді, це чудова можливість придбати практично новий гаджет за низькою ціною. Відновлені гаджети проходять багато етапів тестування, що підтверджує їхню повну працездатність для виконання повсякденних задач. Тому варто замислитися над тим, щоб купувати айфони бу, та не турбуватися щодо їхньої попередньої історії користування.

Як налаштувати яскравість екрана за допомогою клавіатури

Нам часто доводиться регулювати яскравість нашого екрана залежно від ситуації. Якщо ми перебуваємо в яскравому місці або прямо під сонячним світлом, ми не зможемо побачити тьмяний екран. У темному місці нам краще зменшити яскравість екрана, щоб заощадити батарею комп’ютера та зменшити навантаження на очі. 

Оскільки вам потрібно регулярно регулювати яскравість екрана, найшвидший і найзручніший спосіб зробити це за допомогою комбінацій клавіш на клавіатурі. Піктограма «збільшити яскравість» знаходиться на клавіші F2 на клавіатурі вашого MacBook, а піктограма «зменшити яскравість» — на клавіші F1.

Щоб підвищити яскравість екрана MacBook, натисніть клавішу F2. Це збільшує яскравість на один рівень. Продовжуйте натискати клавішу F2, щоб збільшити її, доки не досягнете потрібного рівня яскравості. Щоб зменшити яскравість екрана, натисніть клавішу F1.

Як автоматично налаштувати яскравість екрана

Деякі MacBook мають вбудований датчик навколишнього освітлення, який автоматично збільшує або зменшує яскравість екрана залежно від умов освітлення навколо. Ви можете використовувати це, якщо ваш MacBook має датчик, і ви не хочете турбуватися про регулювання яскравості екрана щоразу, коли змінюється освітлення.

Щоб автоматично налаштувати яскравість екрана, виконайте наведені нижче дії:

  1. Перейдіть до меню Apple і виберіть «Системні параметри»;
  2. Натисніть «Дисплеї»;
  3. Відкрийте «Параметри дисплея»;
  4. Виберіть «Автоматично регулювати яскравість»;

Як налаштувати яскравість клавіатури за допомогою клавіатури

Усі MacBook мають клавіатуру з підсвічуванням, щоб ви могли ефективно працювати в темряві. До того, як Apple випустила MacBook Air 2020 M1, клавіатури MacBook мали клавіші керування для збільшення та зменшення яскравості клавіатури.

Ви можете знайти значок «зменшити яскравість клавіатури» на клавіші F5 і значок «збільшити яскравість клавіатури» на клавіші F6. Щоб збільшити яскравість клавіатури, натискайте клавішу F6, доки не досягнете потрібного рівня. Натисніть клавішу F5, щоб зменшити яскравість клавіатури.

Як налаштувати яскравість клавіатури на новіших версіях MacBook

Клавіші F5 і F6 використовувалися на старих MacBook для керування яскравістю клавіатури. Тепер Apple замінила старі клавіатури новим дизайном, а клавіша Spotlight Search замінила клавіші яскравості клавіатури, кнопку «Не турбувати» (DND) і клавішу диктування. Ви не можете регулювати яскравість клавіатури на новіших Mac за допомогою клавіатури.

Виконайте наведені нижче кроки, щоб налаштувати яскравість клавіатури на новому MacBook:
 

  • Перейдіть до панелі меню та клацніть на піктограму Центру керування;
  • Виберіть «Яскравість клавіатури»;
  • Перемістіть повзунок яскравості клавіатури вперед, щоб збільшити яскравість клавіатури. Перетягніть повзунок назад, щоб зменшити яскравість клавіатури;
     

Якщо ви не можете вибрати потрібну інтенсивність підсвічування клавіатури, і вам доведеться часто її міняти, описані вище кроки займуть надто багато часу. Ви можете додати меню яскравості клавіатури до панелі меню. Ви можете зробити це, натиснувши піктограму центру керування на панелі меню та перетягнувши опцію яскравості клавіатури на панель меню.

Ваша версія MacBook визначатиме, чи зможете ви використовувати клавіші керування для регулювання яскравості чи ні. У старішій версії MacBook ви можете збільшити яскравість екрана та клавіатури за допомогою клавіш керування на клавіатурі. Однак у новому дизайні клавіатури видалено клавіші керування для регулювання яскравості клавіатури. 

Ваша оцінка: