Я шукаю...

Як включити телефон без кнопки включення?

Як включити телефон без кнопки живлення? - icoola.ua - фото

Без функціональної кнопки живлення ми не можемо заблокувати телефон чи планшет вручну, увімкнути чи вимкнути їх. Хоча вимкнути телефон без кнопки живлення легше, увімкнути вимкнений Android досить складно. Найкращий спосіб полагодити зламану кнопку живлення – віднести телефон у сервісний центр. Однак, якщо ви не можете відвідати сервісний центр, щоб отримати його відремонтувати, спробуйте поради, описані нижче, щоб перезавантажити, заблокувати, розблокувати та ввімкнути свій телефон Android без кнопки живлення.

Отже, чи можна ввімкнути телефон без кнопки живлення та гучності? Відповідь складна. Провівши деякі дослідження на цю тему, я не знайшов жодного робочого трюку, щоб увімкнути телефон Android, коли він вимкнений, не утримуючи клавішу живлення.

Я випробував багато різних трюків на пристроях Android та iPhone без жодних результатів. Усі навчальні посібники пропонують планувати час увімкнення та вимкнення живлення та використовувати програми сторонніх розробників, але щоб скористатися цими порадами, нам потрібен телефон, який уже ввімкнено.

Крім того, є трюк, який передбачає утримання клавіш збільшення та зменшення гучності під час підключення кабелю USB, підключеного до джерела живлення. Стверджується, що метод працює, але лише на деяких старих телефонах і планшетах, які мають кнопку «Додому».

У цьому посібнику я згадаю всі можливі способи ввімкнути телефон Android без кнопки живлення та гучності. Однак перш ніж ми перевіримо їх, я хотів би обговорити, як ми можемо виправити зламану кнопку живлення або принаймні змусити її працювати тимчасово, щоб ми могли встановити програму для перезавантаження та перепризначити одну з клавіш гучності, щоб вона працювала як кнопка живлення.

Виправлення застряглої або зламаної кнопки живлення

Існують різні причини, чому кнопка живлення вашого телефону або планшета не працює належним чином. Надмірне використання, надто сильне натискання, випадкове падіння, вологість, пил, ворсинки тощо можуть негативно вплинути на його функціональність і тактильний відгук.

Якщо кнопка гучності чи живлення вашого телефону застрягла або не відчувається на дотик, спробуйте ці поради.

Спосіб 1: Очистіть кнопку живлення ізопропіловим спиртом

 1. Переконайтеся, що ваш телефон або планшет вимкнено. Якщо він увімкнено, прочитайте мій посібник, щоб дізнатися, як вимкнути телефон без кнопки живлення;
 2. Візьміть ватну паличку або стару зубну щітку;
 3. Вам також знадобиться трохи ізопропілового спирту з найвищим відсотком (90-99%), який тільки можна знайти;
 4. Змочіть ватний тампон або щітку в спирті та струсіть надлишки спирту.
 5. Тепер обережно почистіть боки кнопки живлення. Щоб бути в безпеці, тримайте телефон стороною з кнопкою живлення догори дном. Сюди. ви можете запобігти потраплянню спирту в пристрій;
 6. Переконайтеся, що щетина зубної щітки потрапила в щілину навколо кнопки живлення;
 7. Під час чищення час від часу натискайте кнопку живлення, щоб перевірити, чи не послаблюється;
 8. Продовжуйте чистити його знову і знову, доки кнопка живлення не почне видавати тактильний відгук або принаймні реагує.

Спосіб 2: Використовуйте фен

Якщо чистка ізопропіловим спиртом не працює, спробуйте додати до нього наступне.

 • Візьміть фен;
 • Накрийте всі сторони телефону тканиною, крім кнопки живлення;
 • Тепер подуйте помірно гарячим повітрям на кнопку живлення.
   

Це призведе до ослаблення жорсткої кнопки живлення, оскільки тепло розм’якшить будь-які жирові або липкі відкладення, гумовий/пластиковий компонент, який використовується під кнопкою. Якщо ви сумніваєтеся, що ваш телефон міг увібрати вологу, спробуйте ці поради, щоб видалити вологу з телефону . Якщо наведені вище поради не допомогли вам полагодити зламану кнопку живлення, зверніться до сервісного центру.

Вартість заміни батареї та кнопки включення всіх айфонів
Модель iPhone Заміна батареї, ціна Заміна кнопки включення, ціна
iPhone 14 Pro Max 3700 грн 3000 грн 
iPhone 14 Pro 3600 грн 3000 грн 
iPhone 14 3100 грн 2800 грн
iPhone 14 Plus 3100 грн 2800 грн
iPhone SE 3 2200 грн 1500 грн
iPhone 13 Pro Max 3000 грн 2200 грн
iPhone 13 Pro  2600 грн 2200 грн
iPhone 13  2700 грн 2200 грн
iPhone 13 Mini 2800 грн 2200 грн
iPhone 12 Pro Max 2800 грн 1200 грн
iPhone 12 Pro 2500 грн 1200 грн 
iPhone 12 2500 грн 1200 грн
iPhone 12 Mini 2600 грн 1200 грн
iPhone SE 2 2000 грн 1100 грн
iPhone 11 Pro Max 2600 грн 1500 грн
iPhone 11 Pro 2500 грн 1200 грн
iPhone 11 2300 грн 1100 грн
iPhone XS Pro 2200 грн 1000 грн
iPhone XS 2000 грн 1000 грн
iPhone XR 2000 грн 1000 грн
iPhone X 1800 грн 1200 грн
iPhone 8 Plus 1800 грн 1000 грн
iPhone 8 1500 грн 1200 грн
iPhone 7 Plus 1500 грн 1000 грн
iPhone 7 1500 грн 1000 грн
iPhone 6s Plus 690 грн 490 грн
iPhone 6s 690 грн 490 грн
iPhone SE 690 грн 590 грн
iPhone 6 Plus 690 грн 490 грн
iPhone 6 690 грн 390 грн
iPhone 5s 490 грн 390 грн

Вас може також зацікавити, як вимкнути айфон?

Увімкнення телефону без кнопки живлення на Андроїд

Коли ви зможете ввімкнути свій телефон або планшет Android за допомогою наведених вище порад, ви можете спробувати такі методи, щоб увімкнути чи вимкнути пристрій без використання клавіші живлення.

Спосіб 1. Меню живлення спеціальних можливостей Android

Пристрої Android мають спеціальні можливості або меню помічника, щоб допомогти людям із вадами фізичного розвитку користуватися їхніми телефонами. Увімкнувши його, ви зможете запустити екран меню живлення та таким чином увімкнути свій телефон Android або заблокувати його без використання кнопки живлення.

 1. Перейдіть до Налаштування > Спеціальні можливості на вашому пристрої. Якщо у вас є телефон китайських брендів, таких як Xiaomi, Google Pixel, Huawei, Oppo, Realme, OnePlus, Vivo тощо, ви можете знайти доступність у розділі «Додаткові налаштування». Тепер вам потрібно ввімкнути спеціальні можливості або меню помічника;
 2. Пристрої Samsung: торкніться «Взаємодія та спритність» і увімкніть меню «Помічник». У правій частині екрана з’явиться плаваюча кнопка. Просто торкніться його та виберіть пункт меню «Вимкнути»;
 3. Інші бренди: перейдіть до «Спеціальні можливості» > «Меню спеціальних можливостей» і ввімкніть його. На навігаційній панелі телефону ви побачите піктограму меню спеціальних можливостей . Просто торкніться піктограми меню спеціальних можливостей і виберіть живлення або екран блокування , щоб заблокувати або перезапустити телефон без використання кнопки живлення.

Тепер ви можете блокувати, перезавантажувати та вимикати свій телефон або планшет Android, не натискаючи кнопку живлення.

Спосіб 2. Вимкніть екран без кнопки живлення

Якщо кнопка живлення вашого телефону чи планшета зламана, а екран чорний (заблоковано), є простий спосіб вивести екран із режиму сну та розблокувати його, не використовуючи кнопку живлення. Якщо ваш телефон має фізичний сканер відбитків пальців або екранний сканер відбитків пальців, який відображається на екрані блокування, ви можете ввімкнути їх і розблокувати палець за допомогою цього.

 • Двічі торкніться екрана пристрою, коли він заблокований і вимкнений;
 • Екран прокинеться;
 • Тепер ви можете використовувати біометричні дані, PIN-коди, паролі або шаблони для розблокування телефону.
   

Якщо жест подвійного дотику не працює, ви можете ввімкнути його в налаштуваннях пристрою. Ця функція доступна на всіх пристроях Android, включаючи Samsung, Xiaomi, OnePlus, Realme, Nokia, Vivo, Nokia тощо. Я написав ще один підручник із описом методів виведення пристроїв Android із режиму сну за допомогою кнопки гучності, жестів і ADB.

 1. Зателефонуйте на свій телефон з іншого телефону або підключіть зарядний пристрій, щоб розбудити екран;
 2. Розблокуйте пристрій, ввівши PIN-код, шаблон або відбиток пальця;
 3. Перейдіть до налаштувань і торкніться значка пошуку;
 4. Введіть «двічі торкніться» у вікні пошуку та виберіть Двічі торкніться, щоб розбудити  та ввімкнути цю функцію.

Спосіб 3. Сторонні програми для ввімкнення пристроїв Android

У магазині Play можна знайти багато програм, які дозволяють отримати доступ до меню живлення на пристроях Android, не утримуючи кнопку живлення. Зверніть увагу, що для таких програм потрібні дозволи на доступність. Нижче наведено кілька програм, які дозволяють увімкнути або вимкнути пристрій без використання апаратного ключа.

Ремаппер кнопок

Buttons Remapper — це чудова програма, яка дозволяє змінювати призначення кнопок збільшення та зменшення гучності, щоб умикати чи вимикати екран блокування, утримуючи кнопку гучності. Додатку для виконання своєї роботи потрібен доступ адміністратора пристрою.

 • Відкрийте Buttons Remapper і торкніться перемикача поруч із опцією Service enabled;
 • Надайте необхідні дозволи;
 • Потім торкніться значка «+» і виберіть Коротке та довге натискання. Ви також можете встановити тривалість тривалого натискання кнопки;
 • Тепер виберіть клавішу збільшення або зменшення гучності та встановіть екран блокування в розділі «Дія»;
 • Тепер ви можете вмикати або вимикати екран телефону, утримуючи клавішу збільшення/зменшення гучності.
   

Блокування телефону

Phone Lock + Volume (OFF+) — це ще одна чудова програма, яка дозволяє заблокувати ваш Android-пристрій одним натисканням на значок програми. 

Якщо ви хочете отримати доступ до меню живлення або регуляторів гучності, натисніть і утримуйте значок програми. За допомогою цієї програми ви можете вимкнути та перезавантажити телефон без кнопки живлення та гучності.

Кнопка живлення для кнопки гучності

Кнопка живлення та кнопка гучності – це чиста програма, яка дозволяє переналаштувати клавішу гучності, щоб заблокувати телефон за допомогою клавіші гучності та з області сповіщень.

Примітка. Функція клавіші гучності для блокування телефону в цій програмі не працює на Android 10 і вище.

Спосіб 4. Увімкніть і заблокуйте пристрої Samsung за допомогою Bixby

 1. Якщо у вас є телефон Samsung або Galaxy Tab, ви можете вимкнути та заблокувати свій пристрій без кнопки живлення за допомогою команд Bixby . На жаль, команди Google Assistant не працюють для цієї мети.
 2. Запустіть програму Samsung Bixby на своєму пристрої та використовуйте « Розблокувати телефон » або « Заблокувати телефон », щоб заблокувати або розблокувати свій пристрій;
 3. Bixby увімкне екран, і ви зможете розблокувати його за допомогою PIN-коду, шаблону або біометрії.

Спосіб 5. Заблокуйте телефони Xiaomi та Redmi за допомогою Quick Ball

MIUI пропонує гарну функцію під назвою Quick Ball, яка є на всіх смартфонах Xiaomi та Redmi. У ньому є такі ярлики, як «Додому», «Останні», «Назад», «Скріншот» і «Блокування».

 • Перейдіть до Налаштування > Додаткові налаштування та торкніться Quick Ball;
 • Тепер торкніться значка перемикача перед Увімкнути швидкий м’яч;
 • Тепер ви можете заблокувати телефон, торкнувшись ярлика Lock у Quick Ball, і двічі торкніться, щоб розбудити або розблокувати телефон без використання кнопки живлення.
   

Спосіб 6. Заплануйте час вимкнення в налаштуваннях Android

Якщо ви хочете ввімкнути або вимкнути свій телефон Android, але не можете, тому що кнопка живлення зламана, ви можете запланувати час увімкнення та вимкнення.

 1. Перейдіть до налаштувань і торкніться панелі пошуку або значка;
 2. Введіть «розклад» у полі пошуку та виберіть  Розклад увімкнення/вимкнення;
 3. Ви можете встановити час увімкнення та вимкнення, щоб ваш телефон автоматично вмикався та вимикався без кнопки живлення.

Спосіб 7. Вимкніть і перезапустіть пристрій за допомогою команд ADB

Якщо кнопка живлення вашого телефону не працює, ви можете скористатися командою ADB, щоб перезапустити його. Для цього вам потрібен комп’ютер, ноутбук або хоча б інший Android-пристрій.

 • Завантажте та встановіть інструменти платформи Android SDK на свій комп’ютер з Windows, Mac або Linux. Якщо ви не хочете встановлювати ADB і Fastboot, ви можете використовувати команди в браузері Chrome через Web ADB,  незалежно від ОС. Якщо у вас немає доступу до комп’ютера, але є інший пристрій Android, прочитайте мій посібник із використання команд ADB на пристроях Android;
 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою сумісного кабелю USB;
 • Увімкніть налагодження USB і авторизуйте ADB  на своєму пристрої Android;
 • Запустіть вікно команд у Windows або термінал у Mac;
 • Тепер введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter; перезавантаження adb
 • Подібним чином ви також можете вимкнути будь-який пристрій Android за допомогою такої команди. перезавантаження оболонки adb -p
   

Оскільки неможливо увімкнути вимкнений Android-телефон, я спробував згадати всі можливі способи блокування, виведення з режиму сну, розблокування та перезавантаження пристроїв Android без кнопки живлення. Полагодити або відремонтувати пошкоджену кнопку живлення — єдине можливе рішення, щоб вона працювала.

Увімкнення телефону без кнопки живлення на Айфон

На жаль, AssistiveTouch та Сірі не можна використовувати для повторного ввімкнення вашого iPhone, оскільки це програмна функція, яка працює лише тоді, коли пристрій увімкнено. Однак ви все одно можете ввімкнути свій iPhone без кнопки живлення.

Просто підключіть iPhone до джерела живлення, щоб увімкнути його без кнопки живлення. Підключіть зарядний кабель iPhone до настінного зарядного пристрою, комп’ютера чи іншого сумісного зарядного пристрою. Потім підключіть інший кінець зарядного кабелю до зарядного порту вашого iPhone.

Зачекайте кілька секунд; ваш iPhone автоматично ввімкнеться, коли виявить джерело живлення.

Проте, якщо ваш айфон увімкнено, а екран не вмикається використайте наступні способи:

Спосіб 1. Використання AssistiveTouch:

 1. Перейдіть до Налаштування > Універсальний доступ > Дотик > AssistiveTouch;
 2. Увімкніть AssistiveTouch;
 3. Натисніть на Створити нову кнопку;
 4. Виберіть Пристрій > Блокування екрана;
 5. Перемістіть кнопку AssistiveTouch у зручне місце на екрані;
 6. Натисніть на кнопку AssistiveTouch, а потім на Блокування екрана, щоб увімкнути iPhone.

Спосіб 2. Використання Siri:

 • Переконайтеся, що Siri увімкнена;
 • Скажіть "Hey Siri, увімкни телефон".
   

Спосіб 3. Відновлення iPhone за допомогою iTunes:

 • Підключіть iPhone до комп'ютера з iTunes;
 • Відкрийте iTunes;
 • Виберіть iPhone у iTunes;
 • Натисніть Відновити iPhone.
   

Якщо ні один з способів не допоміг вам виправити неполадки. рекомендуємо звернутись до спеціалістів та дізнатись в чому проблема відсутності роботи вашого смартфону.

Дізнайтесь, як перезавантажити айфон?

Ваша оцінка: