Як включити телефон без кнопки включення?

Як включити телефон без кнопки включення?

Зламана кнопка живлення не обов'язково означає, що потрібно терміново купувати новий телефон. У наступних рядках ви дізнаєтесь, як увімкнути та використовувати телефон із пошкодженою кнопкою живлення.

Партнерська програма від ICOOLA

Отримай до 50 000 грн пасивного доходу разом з нами!

Дізнатись більше

Як увімкнути телефон без кнопки живлення?

  1. Використовуйте тонкий предмет замість пошкодженої кнопки живлення. Якщо кнопка включення просто випала з телефону, можна спробувати натиснути на відповідне місце зубочисткою або шпилькою. Це повинно працювати, особливо якщо пошкодження було не в самій кнопці, а проблема полягає в тому, що кришка відвалилася.
  2. Підключіть телефон до порту USB комп'ютера. Для деяких типів телефонів використання цього методу призводить до автоматичного запуску телефону.
  3. Натискаємо відповідну комбінацію клавіш та підключаємо телефон до комп'ютера через USB.

Якщо підключення телефону до порту USB не допомогло, спробуйте виконати такі дії:

  • Натисніть обидві кнопки гучності (збільшення гучності та зменшення гучності) одночасно. Не відпускаючи ці кнопки, підключіть телефон до порту USB комп'ютера. Якщо на телефоні є фізична кнопка для повернення до головного меню, натисніть і утримуйте її близько хвилини. Якщо у нього немає цієї кнопки, просто натисніть клавіші гучності. За хвилину відпустіть усі кнопки.
  • Якщо екран засвітиться і з'явиться команда: Старт/Перезавантажити (перезавантажити систему зараз), виберіть цей варіант і телефон увімкнеться.

  Як включити телефон без кнопки живлення? - icoola.ua - фото1

Як продовжити користуватися телефоном, якщо кнопка живлення, як і раніше, не працює?

Якщо ви успішно активували свій телефон, можна замінити функцію кнопки живлення іншою клавішею . Перш за все, завантажте програму «Кнопка живлення» та змініть її, наприклад, на кнопку гучності. Завдяки цьому додатку телефон тепер включатиметься кнопкою гучності, а не кнопкою живлення. Однак при використанні програми ви повинні розраховувати, що час автономної роботи вашого смартфона значно скоротиться.

Інший варіант - додаток Gravity Screen. Це забезпечить автоматичне увімкнення екрана щоразу, коли ви берете телефон до рук або дістаєте його з кишені . Якщо екран знову закривається або ви опускаєте пристрій, програма знову вимкне дисплей.

Ми сподіваємося, що наші поради допомогли вам вирішити проблему зі зламаною кнопкою живлення і ви знову зможете користуватися своїм смартфоном.

Цікава стаття про те як замінити кнопки гучності...