headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Як зберегти час роботи батареї iPhone?
16 Грудень 2020

Як зберегти час роботи батареї iPhone?

Одним з найважливіших компонентів в iPhone безсумнівно є акумулятор. Справна робота батареї допомагає пристрою працювати без підзарядки подовше. Проте з часом будь-який акумулятор втрачає свою початкову ємність. В цій статті ви дізнаєтесь, що потрібно робити, щоб зберегти справність акумулятора айфона подовше.

Володимир Губчакевич

Не розряджайте айфон повністю

Справа в тому, що з кожним разом, як ви розряджаєте айфон повністю і потім заряджаєте знов, проходить один повний цикл заряду. В середньому за 400 циклів батарея втрачає 20% своєї ємності, то ж спеціалісти не радять розряджати до 0% свій гаджет. Найкраще ставити на зарядку тоді, коли у вас на екрані з’являється повідомлення про те, що рівень заряду акумулятора iPhone знаходиться на низькому рівні. Як правило це повідомлення з’являється, коли заряд батареї впав до 20%.

Швидко сідає батарея iPhone

Не перегрівайте свій пристрій

Батарея складається з багатьох хімічних елементів, які взаємодіють між собою. Занадто висока чи низька температура пагубно впливає на роботу цих хімічних елементів. Тож радимо дотримуватися наступних правил експлуатації:

  • Не залишайте свій пристрій літом на сонці;
  • Не наближайте свій айфон до відкритого вогню чи не тримайте близько до плити, коли куховарите;
  • Не носіть телефон на холоді без захисного чохла;
  • При зарядці знімайте захисний чохол зі свого пристрою, щоб він не перегрівався.

В офіційних рекомендаціях Apple можна прочитати, що найкраща температура використання iPhone від 0 до 35 градусів. До того ж не варто брати пристрій з собою в ванну, так як попадання вологи чи води також погано повпливає на подальшу роботу вашого гаджета.

Користуйтесь хорошим зарядним пристроєм

Більшість з нас користується китайськими зарядними пристроями, які більш доступні по ціні. Проте чи замислювались ви, наскільки такий зарядний пристрій погано впливає на ваш акумулятор? Погане зарядне не здатне правильно розподіляти енергію, а лише імітує таку правильність. Таким чином воно здійснює зайве навантаження на контролер заряду і негативно впливає, як на акумулятор, так і на контролер. Ще один лайфхак, який допоможе вам зберігати ємність акумулятора – не використовуйте безпровідні зарядки, так як вони вже дуже сильно навантажують батарею.

Чи можна користуватися телефоном під час зарядки?

Як ми вже говорили у вашому смартфоні є спеціальний контролер заряду. Якщо ви одночасно граєте у ігри і заряджаєте пристрій, то дуже сильно навантажуєте пристрій, що в свою чергу викликає перегрів. А як ми вже знаємо, нагрівання iPhone шкідливе для батареї.

Що робити, якщо погано тримає батарея на Айфоні?

Найкращим рішенням, якщо батарея айфона швидко сідає - буде заміна акумулятора на iPhone, проте ви можете спробувати її відкалібрувати, виконавши наступні дії:

  • Дочекайтесь поки пристрій повністю розрядиться. Залишіть його ще на годину, щоб залишкова енергія повністю зникла;
  • Підключіть гаджет до зарядного пристрою та дочекайтесь коли він зарядиться до 100%. Після цього залиште його заряджатися ще на годину;
  • Далі активно використовуйте свій пристрій, включіть музику, запустіть гру та дуже швидко розрядіть гаджет до 0%. Після цього також залиште його на годину;
  • Повторіть дану процедуру декілька разів;
  • В принципі це все.

Відзначимо, що якщо калібрування акумулятора вам не допомогло, слід однозначно звернутися в сервісний центр для заміни батареї.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Радіація в iPhone - правда чи вигадка?
19 Січень 2021

Серія звинувачень звалилась на компанію Apple в 2019 році. Виробників докоряли в перевищенні рівня радіації, що випромінюється їх смартфонами. Виходить, користувачам є чого побоюватись?

Скільки днів потрібно працювати, щоб купити iPhone?
19 Січень 2021

Про новий айфон не мріє хіба що той, хто зовсім не цікавиться технологіями.  Образ айфона давно укорінився в головах як щось статусне і елегантне.  Але чому не варто гнатися за абсолютно новим гаджетом, і які є альтернативи?

Програміст із США забув пароль до гаманця, де знаходиться 7002 біткоіни
13 Січень 2021

Програміст із США забув пароль з доступом до флешки, де знаходиться 7002 біткоіни. У нього залишилось ще 2 спроби, після яких дані з флеш-накопителя видаляться назавжди.