Я шукаю...

Розбитий екран: чому не варто відкладати ремонт

Заміна екрану

Ми звикли, що телефон завжди під рукою. На роботі, вдома, на відпочинку, ми спілкуємось, відвідуємо соціальні мережі, робимо селфі. Це може привести до падінь гаджету. Слід зауважити - що скло на Айфон розбити непросто. Спеціальні добавки роблять його міцніше, ніж у конкурентів. Але при падінні на тверду поверхню цілком можливе його пошкодження.

Спочатку екран покривається мережею маленьких тріщинок, які суттєво не впливають на роботу телефону. Ми відкладаємо візит до сервісного центру. Але чи так все безхмарно? Чи може не варто відкладати візит до фахівців? Читайте нашу статтю, і ви знайдете відповіді на всі ваші запитання.

Почнемо з профілактики. Якщо ви не хочете відвідувати фахівця з приводу заміни скла, придбайте захисний чохол, він знизить ризик пошкодження екрану в рази.

Заміна екрану – необхідність

Якщо тріснуло скло, заміна екрану необхідна. Не потрібно користуватись телефоном, екран якого нагадує павутину. Ви не зможете повноцінно бачити зображення, деякі функції смартфону стають недоступними, а розбитим склом можна порізати палець.

Навіть якщо ви побачили одну маленьку тріщину, яка не впливає на функції, не відкладайте ремонт. Тріщина буде продовжувати руйнування, ставати все більше і більше. Через кілька тижнів з неї почнуть випадати шматочки скла. Проблема в тому, що одна маленька тріщинка може викликати масу серйозних негараздів.

Часто можна побачити оголошення про продаж телефону зі злегка пошкодженим склом. Хитруни злегка скидають ціну, враховуючи «невеликий» дефект. Читайте далі, і ви зрозумієте, чим загрожує апарат з подібним дефектом.

Першим буде страждати сенсор. Через якийсь час він повністю або частково перестане реагувати на натискання.

Постраждати можуть й інші деталі. Поки вони знаходяться в корпусі, вони нерухомі. Коли скло розбите, єдність конструкції порушено. Страждає матриця, вона позбавляється захисту скла. Інші комплектуючі теж труться одне об одну. Тепер кожний необережний дотик може стати причиною поломки. Ризик зростає під час поїздки в транспорті або занять спортом.

Так що не дивуйтеся, якщо після пошкодження скла несподівано з ладу вийде сенсор, матриця або інший вузол смартфону.

Розбитий екран Айфона – потрапляє вода

Розбитий екран Айфона – це прямий шлях для води, котра потрапляє всередину. Те, що вода ворог телефону - знають усі. З цієї причини всі виробники намагаються максимально захистити свої дітища від попадання вологи. Айфон - один з найбільш захищених смартфонів у світі. Він може знаходитися на глибині понад метр протягом півгодини.

Після пошкодження скла ситуація змінюється. Через мікрощілини вода починає просочуватися всередину. Волога є навіть у повітрі. Навіть якщо ви ретельно стежите за телефоном і думаєте, що його контакт з вологою повністю виключений, це не так. Конденсат буде потрапляти всередину.

Сучасний смартфон - це складний електронний механізм. Всі важливі деталі знаходяться на материнській платі і з'єднані між собою струмопровідними доріжками. Якщо волога потрапляє на неї, починається корозія, замикання компонентів. Якщо в екрані буде тріщина, вода рано чи пізно добереться сюди. Про те, щоб відповісти на дзвінок, на вулиці під час дощу або снігопад, тепер не може бути й мови, найменша крапля відразу ж проникне всередину.

Якщо ви поводитесь з телефоном акуратно, багато вологи всередину не потрапить. Ваш Айфон моментально з ладу не вийде, але з'єднання почнуть окислюватися, буде погіршаться їх здатність пропускати струм, так що відмовити телефон може в найбільш невдалий момент.

Не забувайте і про пил, який буде проникати через тріщину. Він також погіршує роботу елементів смартфону, призводить до їх перегріву.

Якщо телефон з тріснутим склом впаде в воду, він серйозно постраждає. Ні про який захист від вологи не може бути й мови. Швидше за все, він не буде підлягати ремонту.

Ремонт Айфону – перші кроки

Ремонт Айфону в разі пошкодження скла, можливий лише в сервісному центрі. Самостійно змінювати екран не варто, але можна спробувати убезпечити смартфон від вологи до візиту в сервісний центр.

  1. Наклейте захисну плівку

Це захистить пальці від порізів, також захистіть матрицю і сенсор. В якійсь мірі це пригальмує руйнування екрану.

Плівка буде перешкоджати проникненню вологи, зменшить ризик корозії.

  1. Купіть водонепроникний чохол

Передня частина такого чохла складається з прозорої плівки. Чохол захистить від пошкоджень і проникнення вологи в середину. Купити подібний чохол можна у фірмовому магазині.

Так що якщо на екрані з'явилися тріщини, не затягуйте з ремонтом, намагайтеся не користуватися телефоном, відразу ж звертайтеся в сервісний центр.

Забудьте про вологі серветки. Пошкоджений екран можна протирати тільки сухою ганчіркою. Робити це слід обережно, щоб не пошкодити скло ще сильніше.

Як визначити розбитий екран чи тачскрін

Як визначити розбитий екран чи тачскрін – знає майстер сервісного центру.

На дисплей виводиться зображення. Якщо він пошкоджений, ви взагалі нічого не побачите. Якщо екран пошкоджено частково, може бути відсутнім частина зображення, з'являться чорні смуги, плями та ін.

Тачскрін - це сенсорне скло. Дотик до нього викликає реакцію телефону. Якщо пошкоджений тачскрін - сенсор не відповідатиме на команди. Втрата чутливості залежить від ступеня пошкодження. При сильному пошкодженні він не буде реагувати на команди взагалі, при легкому, втратить чутливість лише частина екрану. При пошкодженні тачскріну ви зможете відчути пальцем тріщини на поверхні скла.

Термін «скло» слід використовувати тільки на телефонах, на яких немає тачскріну. Якщо стоїть сенсор, то окремого скла немає.

Коли ви звертаєтесь до сервісного центру, не варто вказувати що пошкоджено скло, фахівець може подумати, що мова йде про додаткове захисне скло, що захищає екран. Отже, фахівець може озвучити невірно вартість ремонту. Краще вкажіть несправність: «не видно зображення», «сенсор не відгукується на команди» та ін.

Зараз в смартфонах скло, тачскрін і екран знаходяться в одному блоці. Вони склеюються між собою герметиком. При пошкодженні чого-небудь змінюється весь блок. Це найдорожчий модуль в телефоні.

Висновок один - що постраждало - дисплей або тачскрін, не важливо. Звертайтеся в сервісний центр, самостійно проблему не вирішити. Згодом ситуація буде тільки погіршуватися і вже ремонтувати доведеться не тільки екран, але і інші елементи телефону. У гіршому випадку він взагалі не підлягатиме ремонту.

Скільки коштує заміна екрану на iPhone 7?

Скільки коштує заміна екрану на iPhone 7 ви можете побачити на нашому сайті. Як ми писали вище, це найдорожчий елемент телефону. Він склеєний в єдиний блок, так що допоможе тільки його заміна.

Ремонт починається з діагностики. Майстер знаходить причину, дивиться, чи є інші несправності. Майстер повинен визначити, чи постраждали внутрішні елементи. Чи проникла всередину волога? Чи немає слідів корозії? Після цього він озвучить проблему. Позначить точну вартість ремонту. Заміна екрану - серйозна і відповідальна операція, хоча вона не займе багато часу. Після закінчення ремонту, Айфон буде як новий.

Ціна ремонту екрана на Айфон в Айкула

Ціна ремонту екрана на Айфон буде нижча, ніж у конкурентів. Ми працюємо без посередників. При майстерні є всі необхідні запчастини в достатній кількості.

Екран буде замінений тут же, на місці. Вам не доведеться чекати, поки замовлення буде доставлене поштою. Заміна екрану займе мінімум часу.

Перед тим як приступити до ремонту, визначається проблема. Для цього у нас є спеціальне обладнання. Діагностика займає не більше ніж півгодини. Зате, ви будете знати, з якими проблемами доведеться зіткнутися. Адже крім явних поломок, можуть бути і приховані.

Чому звернутися потрібно в наш сервісний центр:

  1. Наявність спеціального обладнання.
  2. Інженери сервісного центру спеціалізуються на ремонті продукції Аpple.
  3. Є запас деталей для заміни.
  4. Гарантія якості в 1 рік.
  5. Безкоштовна діагностика, навіть для тих, хто відмовився від ремонту.

Замовити ремонт екрану в ICOOLA можуть не тільки жителі Львова. Ми приймаємо заявки на ремонт і з інших міст. До нас звертаються мешканці Луцька, Трускавця, Тернополя та ін. міст. Ви телефонуєте менеджеру, пояснюєте суть поломки. Він називає можливі причини несправності і приблизну суму ремонту. Телефон відправляється в сервісний центр через «Нову Пошту». Передзвонюєте менеджеру, повідомляєте номер накладної. В цей же день проводиться діагностика. Менеджер зв'яжеться з вами, повідомить причину несправності і назве точну вартість ремонту. Якщо сума влаштовує, проводиться ремонт. У той же день телефон відправляється вам назад.

Ваша оцінка: