icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / купити iPhone

iPhone 7 бу

Купити iPhone 7 бу в 2021 році в Києві та Україні на ICOOLA

З виходом нових моделей Apple iPhone більш старі моделі втрачають в ціні. Сьогодні купити iPhone 7 бу може кожен в Україні, позаяк вартість цього смартфону знизилась до рекордного мінімуму. Варто уточнити, що бу Айфон 7 в Києві купити можна лише у вживаному варіанті, бо Apple більш не випускає нових варіантів цієї моделі. Саме вживана техніка користується шаленим попитом, вона така ж надійна, як і нова, більш доступна в ціні та при заміні корпусу і екрану виглядає ідеально. До речі, якщо у вас є неробочий Айфон 6 Плюс ремонт за доступною ціною ви легко можете виконати в нашому сервісному центрі.

Які габарити Айфона 7?

Цей телефон дуже компактний, ним надзвичайно зручно керувати однією рукою. Висота корпусу становить - 13,83 см, ширина корпусу становить - 6,71 см, товщина 0,71 см. Вага пристрою - 188 грам. 

Чи хватає продуктивності процесору iPhone 7 - Apple A10 Fusion в 2021 році?

Цілком достатньо, процесор Apple A10 Fusion, що встановлений в iPhone 7 - це потужний чіп, що справляється з будь-якими навантаженнями. Тут вбудовано 4-ядерний графічний процесор з частотою 2340 МГц. До прикладу, Айфон 11 Бу отримав процесор Apple A13 Bionic.

В яких кольорах представлені Айфони 7?

Айфон 7 представлений у 6 кольорах: Jet Black, Black, Silver, Gold, Rose Gold та Product Red. Відзначимо, що найцікавішим кольором із цієї серії є червоний, позаяк саме в цій моделі він був представлений вперше.

Яка камера у Айфоні 7?

В цьому пристрої вбудована основна камера iSight 12 МП. Вона має 2-кратне оптичне збільшення та здатна робити якісні знімки навіть у вечірній та нічний час доби. Також слід похвалити і передню камеру на 7 МП.

Скільки часу iPhone 7 може працювати в автономному режимі?

Тут все залежить від місткості акумулятора: тобто чи він новий чи ні. Відзначимо, що компанія ICOOLA пропонує клієнтам виключно справність вище 87%. Такі батареї здатні працювати в автономному режиму до 240 годин. При активному користуванні заряду достатньо на 1 робочий день.