Apple iPhone 14 Plus 512gb Yellow (Жовтий) Відновлений еко

НА ЗАМОВЛЕННЯ
Безкоштовна гарантія 1 рік!
Apple iPhone 14 Plus 512gb Yellow (Жовтий) Відновлений еко
42 230 грн
- 8430   грн
33 800 грн

Купити iPhone 14 Plus 512gb Yellow за низькою ціною в магазині ICOOLA

Чому купити iPhone 14 Plus 512gb Yellow потрібно саме у нас? В першу чергу через те, що ICOOLA - це професіонали своєї справи. Наші працівники виконують роботу на найвищому рівні та віддають в руки клієнтам тільки найкращий продукт.

Якісна камера iPhone 14 Plus

Камера iPhone 14 Plus має об'єктив з роздільною здатністю 12+12 Мп. Вона дозволяє знімати чудові фотографії та відео. Також ви можете використовувати для фото фронтальну селфі камеру, яка дозволяє легко фотографувати себе або інших. Функція 3D-сканування дозволяє легко створювати 3D-моделі об'єктів за допомогою телефону.

Акумулятор iPhone 14 Plus та його автономність

Акумулятор Айфон 14 Плюс більший, ніж у iPhone 14, і працює довше. З швидким зарядним пристроєм ви зможете повністю зарядити смартфон приблизно за годину.

Який колір iPhone 14 Plus краще вибрати?

Кольори iPhone 14 Plus абсолютно не відрізняються від звичайної 14 версії, а тому ви все ще можете обрати один з шести кольорів: чорний, жовтий, білий, фіолетовий, червоний та синій. Компанія ICOOLA пропонує для своїх клієнтів найширшу гамму кольорів iPhone 14 Plus.

iPhone 14 Plus поставляється зі встановленою iOS 16 та безкоштовною річною гарантією.

iPhone 14 Plus є за що любити

iPhone 14 Plus – відмінний телефон, і він продається за привабливою ціною. У нього чудова камера, час автономної роботи та, що найголовніше, його можна придбати безпосередньо в магазині ICOOLA, без необхідності шукати його деінде.