Я шукаю...

Apple HomePod mini

Відгуки про Apple HomePod mini

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Купити Apple HomePod?

Готові до багатофункціональної колонки? В ICOOLA.UA ви можете легко придбати Apple HomePod mini або Apple HomePod. В нас є багато моделей HomePod, тож виберіть свій улюблений колір і знайдіть ідеальний HomePod для себе!

Ідеальний звук

HomePod і HomePod mini відтворює звук високого рівня. І це при тому, що колонки відносно невеликі за розміром. Розмістіть свій HomePod або HomePods mini у своєму улюбленому місці в домі та насолоджуйтесь звуком, що заповнює кімнату на 360 градусів!

Підключайтесь і насолоджуйтесь!

Apple HomePod легко підключається до інших HomePod. Таким чином ви можете створити повну звукову систему, розмістивши в будинку кілька колонок. І не тільки це: ви також можете забезпечити, щоб кожен динамік відтворював окрему пісню. Ви обираєте унікальну пісню для кожної кімнати чи бажаєте, щоб весь будинок насолоджувався вашим улюбленим списком відтворення? Тобі вирішувати!

Apple HomePod також працює з усіма підключеними пристроями Apple. Вам телефонують? Бажаєте подивитися серіал на Apple TV або фільм на Mac? HomePod забезпечує ідеальний звук. До речі, ви навіть можете створити стереопару, з’єднавши дві колонки HomePod mini в одній кімнаті. Тоді один виступає як лівий канал, а інший – як правий канал. Іншими словами: власний домашній кінотеатр. Розслабтеся, спілкуйтеся та насолоджуйтесь!

Швидке перемикання

Уявіть собі: ви насолоджуєтеся цікавим подкастом і раптом повинні піти. Ви хочете продовжувати слухати подкаст, але тепер через свій iPhone. Apple організує для вас перехід! Тримайте свій iPhone біля Apple HomePod, і відтепер ви зможете слухати подкаст зі свого мобільного. Переключайтесь і вперед!

Користуйся Siri

З Siri вдома все стає набагато простіше. А з HomePod як розумним домашнім центром ви можете дозволити Siri виконувати всі види завдань. Автоматизуйте завдання, дистанційно керуйте домом і дистанційно вимірюйте температуру та вологість за допомогою HomePod. Вечеря готова? Siri розповідає всій родині!

Важливе оголошення? Тебе всі чують.

Функція внутрішнього зв'язку ідеально підходить для важливих оголошень у домі. Якщо у вас вдома кілька HomePods, функція внутрішнього зв’язку забезпечує сповіщення, які можна почути в кожній кімнаті. Попросіть Siri відтворити повідомлення в кожній кімнаті або в певній кімнаті. Кричати? Ходити туди-сюди? Справа минулого з Apple HomePod.

Купуйте Apple HomePod в ICOOLA.UA

Якщо ви купуєте HomePod онлайн в ICOOLA.UA, він буде доставлений вам поштою безкоштовно. Хочете забрати свій новий HomePod? Це також можливо зробити в нашому магазині за адресою м. Львів, вул. Коцюбинського 25.

Найнижчі ціни на Apple HomePod mini
6 000 грн
6 000 грн