Я шукаю...

Захисне скло на iPhone

Відгуки про Захисне скло на iPhone

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Захисне скло на iPhone: чому важливо використовувати цей аксесуар?

Популярність смартфонів зростає з кожним роком. Тенденція використання мобільних пристроїв стала настільки поширеною, що уявити собі життя без них практично неможливо. Однак важливо пам'ятати, що всі сучасні гаджети крихкі. Екран вашого телефону може бути пошкоджений різними речами: ключі від будинку, брелки або будь-які інші речі, які ви часто носите в кишені. Тому завжди слід використовувати захисне скло на iPhone, щоб він якомога менше ушкоджувався під час використання або транспортування.

Чи варто використовувати захисне скло для iPhone?

Можливо, ви задаєтесь питанням, чи варто використовувати захисне скло для iPhone? Використання захисного скла для екрану iPhone дуже важливо, адже воно потрібне для захисту від подряпин, тріщин та інших пошкоджень. Захисне скло для екрану iPhone прикріплюється за допомогою спеціального еластичного клею, тому воно не вплине на якість зображення при використанні телефону.

Як купити захисне скло для екрану Айфон?

Все дуже просто, натисніть на кнопку Купити, та заповніть усі необхідні поля у Корзині. Далі слід підтвердити своє замовлення та дочекатися зворотнього дзвінка менеджера. При покупці ціна захисного скла для екрану буде найнижчою тільки в нашому магазині. Поклейка захисного скла на iPhone в ICOOLA абсолютно безкоштовна. Ви повинні вибрати якісне захисне скло, яке може витримати високий тиск і захистити ваш телефон від подряпин і ударів. Для початку варто сказати, що найчастіше захисне скло на екрани виготовляється із загартованого матеріалу і має товщину 0,1 - 0,3 мм. покриття таких стекол має високу міцність, воно не дряпається і не розбивається на великі осколки. Тому, навіть якщо щось трапиться - все буде в порядку!

Ще один дуже важливий момент: загартоване скло витримує високі температури і тиск, а це значить, що навіть якщо ви впустите телефон або поставите його в мікрохвильову піч (чого ми настійно не рекомендуємо робити), він залишиться неушкодженим! Твердість цього матеріалу дозволяє користуватися смартфоном, не побоюючись за його безпеку в будь-який час, за винятком випадків впливу на скло твердих металевих предметів, таких як цвяхи або шурупи (в цьому випадку вони можуть подряпати захисне покриття). Якщо на поверхні захисної плівки з'явилися подряпини, досить протерти їх м'якою тканиною, змоченою спиртом.

Ціна захисного скла для екрану iPhone?

Яка середня ціна клею для захисного скла iPhone? Середня вартість захисного скла становить 300 грн. Ця ціна може варіюватися в залежності від типу скла і його якості. Більш дорогий варіант забезпечить кращий рівень захисту, але це не обов'язково означає, що Ви отримаєте більше користі за свої гроші. Якщо ви хочете заощадити на покупці, пошукайте дешевші варіанти. В процесі розвитку смартфонів однією з найболючіших проблем для користувачів є поломки і потертості скла на екранах. Якщо ви не будете обережні зі своїм телефоном, він може легко отримати пошкодження при падінні або ударі. Такого роду пошкодження можна запобігти, купивши захисне скло для екрану із загартованого скла. Що це таке? Це тонкий лист скла, який пройшов хімічну обробку, щоб стати більш міцним, ніж звичайне скло. Замість того щоб розлетітися на великі шматки, воно розбивається на дрібні шматочки, що робить їх менш небезпечними для дотику, ніж великі гострі осколки.

Ціна захисного скла на iPhone
400 грн
400 грн
500 грн

Питання і відповіді на популярні питання про захисне скло