Я шукаю...

Автоаксесуари

Відгуки про Автоаксесуари

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Купуйте автоаксесуари у ICOOLA.UA: чому саме у нас?

Кожен шукає у своєму автомобілі щось своє. Одні хочуть багато місця, інші – розкоші. Але як щодо дрібниць, які можуть зробити ваш досвід водіння ще кращим?

Ось тут і приходять на допомогу автоаксесуари для смартфона! Ці невеликі предмети - саме те, що вам потрібно, щоб зробити керування набагато приємнішим.

Утримувач телефону полегшить його використання. Якщо у вас є автомобільний тримач, це буде особливо корисним. Ви можете використовувати його як додатковий гаджет, помістивши телефон на панель приладів або лобове скло і використовувати його як GPS або підключити його до автомобільних динаміків для прослуховування музики.

Багато людей використовують свій телефон як навігаційну систему в автомобілі, і їм часто потрібно заряджати його під час руху. Це можна зробити за допомогою бездротового зарядного пристрою, який використовує технологію Qi. Ці зарядні пристрої працюють як інші бездротові пристрої – ви просто кладете телефон на зарядний пристрій, і він починає заряджатися без дротів. Телефон буде заряджатися швидше, ніж якщо він підключений до стандартного зарядного пристрою, оскільки немає втрат енергії через опір проводів або падіння напруги між телефоном і зарядним пристроєм. Найприємніше в цих пристроях те, що вам не потрібно турбуватися про покупку нових аксесуарів для кожного автомобіля, просто візьміть один зарядний пристрій для всіх!

Ціни на автоаксесуари
1 400 грн
660 грн
330 грн