Я шукаю...

Ооо, ТО МИ СУСІДИ?

У ICOOLA ДЛЯ СУСІДІВ

Є ПРИЄМНІ ПОДАРУНКИ! 🎁

Приходь в наш затишний шоурум та отримай:

Можливість покрутити барабан та отримати додаткову знижку до 500 грн 🤑

Безкоштовну гарантію на 12 місяців на всі придбані девайси ✅

Можливість скористатись послугою “Легке повернення”, якщо раптом передумав...

До 50% знижки на ремонт твоєї техніки Apple! 🔥

А ще, 10% знижки до вартості нового телефону, якщо здаси нам свій по Trade-In. 📱📲

А знижечку на аксесуари дасте? 👀

Йой, звісно дамо! 😌 10% на увесь захист: чохли, скло, плівки...

Вмикайте чайник, біжу до вас! 😏

map

м. Львів, вул. Володимира Великого 12

Працюємо без вихідних, з 10:00 до 19:00

А ВИ ВЖЕ ЗНАЙОМІ З ICOOLA?

Icoola — перша та єдина компанія в Україні з продажу, ремонту та обміну відновлених телефонів. У нас ви можете отримати омріяну флагманську модель Айфона за доступною ціною, а довкіллю допомогти позбутися зайвого електронного сміття.

Наша місія — формування екологічної відповідальності серед покупців електроніки та сприяння розвитку в Україні економіки замкнутого циклу. Виробництво кожного смартфону генерує близько 87 кг промислових відходів, а стрімкий ріст ринку створив нову проблему — відсутність належної системи утилізації електронних відходів. Поки світ шукає глобальні шляхи вирішення проблеми, ми обрали швидкий і дієвий спосіб — давати друге життя вживаній техніці. За 10 років нам вдалося утилізувати 3 кілотонни сміття!

Відновлений телефон — статусний гаджет, який нічим, окрім ціни, не відрізняється від нового телефону та свідчить про причетність власника до екологічно-відповідальної категорії людей.

Приходьте до нас, та на власні очі переконайтесь в якості відновленої техніки, та дізнайтесь більше про сам процес відновлення.

ДОСТУПНА ЦІНА

Icoola дбає не лише за екологію та майбутні покоління, ми також прагнемо запропонувати найнижчу ціну на ринку кожному нашому клієнту, аби кожен зміг оцінити якість, надійність та довговічність електронних пристроїв преміальних світових брендів.

Для нас важлива доступність без втрати якості та зі збереженням усіх технічних характеристик девайсу!

БЕЗКОШТОВНА ГАРАНТІЯ

Професійність наших інженерів, оригінальні запчастини, багаторічний досвід — все це конвертується у Ваш спокій під назвою “гарантія”

Ми настільки впевнені в наших відновлених телефонах, що надаємо безкоштовну гарантію на 12 місяців! Такого ви не знайдете в жодному іншому магазині.

ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ ТА ВІДНОВЛЕННЯ

Icoola є осередком повного циклу обслуговування Вашого гаджета. Завдяки сучасному унікальному обладнанню наші майстри виконують ремонт будь-якої складності. Також ми надаємо 1 місяць гарантії на будь-який тип ремонту!

Розташування складу, виробничих потужностей для відновлення телефонів та шоуруму в єдиному місці забезпечують максимально стислі терміни виконання робіт. Вам не потрібно очікувати по декілька тижнів на ремонт, турбуватися за логістику та переплачувати на доставці.

Завітавши до нас, ви на власні очі зможете переконатися у професійності наданих нами послуг!