Я шукаю...

Екологічні чохли

Відгуки про Екологічні чохли

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Неперевершений захист та екологія

Бажаєте допомогти природі використовуючи екологічні чохли? Ви прийшли саме туди, куди потрібно: не тільки екологічні, а й стильні чохли для вашого айфончика. Ви зрозуміли, що екологія не тільки допомагає природі, а й надає чудовий дизайн вашому смартфону. 

Ваш вибір дозволити довкіллю видихнути з полекшенням. Ці чохли це скарб для теперішнього часу в якому ми живемо. 

Переваги чохла та екологія

Основні переваги даної моделі - це те, що вони якісні, корисні та є чудовим варіантом у всіх випадках. Серед більшості моделей ці моделі відрізняються лише тим, що вони допомагають природі.

Функціонал чохлів доволі великий та дає задуматись над тим, що є багато сфер в яких він стане відмінним помічником, основна перевага це надійність та захист. Якщо ви вважаєте, що якщо це всього лише кусень матеріалу, який не допоможе вашому телефону зберегти свою цілісність, то ви помиляєтесь. Даний чохол є надійним захисником та прекрасним аксесуаром для вашого айфончика.

Його захист та дизайн - це прекрасні показники, тому що він перероблений з різних матеріалів, які не шкодять природі, і якість залишається незмінною.

Довгий термін придатності показує, наче цей чохол фенікс, який ожив з попелу, та отримав своє друге життя і дарує тепер його вам і вашим близьким. Це був би чудовий подарунок для них.

Зміна настрою змінюй колір 

Екочохли мають в своїй наявності сім кольорів і кожен з них по своєму особливий та корисний, час від часу буває таке що хочеш змінити колір для свого чохла на смарфоні. А тут всі кольори мають свій шарм та красу.

Наявні кольори в Айкулі:

  • Жовтий
  • Білий
  • Черний
  • Фіолетовий
  • Зелений
  • Рожевий
  • Синій

 

Тому вибирай колір який тобі по душі і до якого лежить серце. Кольорів багато, а який підійде вам обираєте ви самі.

Який колір найкращий ?

На мою думку, найкращий колір це чорний. Він такий глибокий і просто закохує в себе. Ношу вже свій смартфон давно в чорному кольорі і скажу, що цим дуже задоволена. Це мінімалістично та просто гарно.

Якщо ви надаєте перевагу кольорам по значеннях, то можливо вам сподобається більше білий. Або вам подобається жовтий, то зрозуміло, що вашим фаворитом буде жовтий.

Скільки людей, стільки думок. Не зацикливайтесь на думці інших, а купуйте те, що вам до душі.

Скільки коштують еко чохли:
399 грн
399 грн
399 грн