Я шукаю...

Безпровідні зарядки

Відгуки про Безпровідні зарядки

Загальний рейтинг

0

0 оцінок

Що краще бездротова чи провідна зарядка?

Бездротова зарядка – це наступна інновація технології смартфонів. Бездротові зарядні пристрої можна використовувати з будь-якими пристроями, які мають можливість заряджання бездротового зв'язку, включаючи Apple iPhone та смартфони Samsung Galaxy. Бездротове заряджання здійснюється шляхом розміщення телефону на спеціальній підставці, підключеній до електричної розетки. Зарядний пристрій перетворює змінний струм на постійне та направляє його через котушки всередині підставки для створення електромагнітного поля навколо телефону. Це поле змушує електрони рухатися туди-сюди між двома об'єктами, що заряджає акумулятор телефону без необхідності підключати його до розетки.

Бездротовий зарядний пристрій – один із найзручніших і найпростіших у використанні пристроїв. В даний час цю технологію перейняли багато компаній, що випустили свої моделі зарядних бездротових пристроїв.

Найчастіше бездротовий зарядний пристрій використовується вдома або в офісі, але ви також можете носити його з собою, куди б ви не поїхали. Бездротові зарядні пристрої ідеально підходять для тих, хто хоче заряджати телефони в дорозі та насолоджуватися музикою, іграми та іншими розважальними програмами, не турбуючись про час автономної роботи!

Може вам цікаво, як саме це працює? Ось все, що вам потрібно знати:

Бездротова зарядка працює повільніше, ніж традиційна провідна. Це правильне для всіх бездротових зарядних пристроїв, а не тільки для тих, які представлені в цьому посібнику.

Весь процес бездротової передачі електроенергії від зарядної панелі телефону може зайняти від 30 хвилин до кількох годин залежно від типу використовуваного зарядного пристрою та його потужності, тому будьте готові до повільнішої швидкості заряджання порівняно з використанням традиційної розетки з кабелем.

Ціни на безпровідну зарядку
1 700 грн
2 000 грн
1 400 грн