Я шукаю...

5 способів як очистити сховище iCloud

Чистка хмарного сховища iCloud

iCloud є надійним сервісом для сховища персональної інформації, до якого ви маєте з будь-якого пристрою від компанії Apple.

Які сервіси належать до сховища від Apple?

 • Фотографії. Якщо ви користуєтесь декілька ми пристроями від компанії Apple, то ця функція буде вам корисна. Є можливість синхронізувати свої фото між своїми гаджетами з будь-якого місцеперебування. І цей процес відбувається автоматично, що дуже зручно для користувача. Для цього лише потрібен доступ до Інтернету.
 • Документи. Завдяки такому багатофункціональному сховищу, ви можете працювати з будь-яким типом документів. Навіть, якщо відбуваються якісь зміни в документі, то вони результат залишиться і в інших пристроях.
 • Різноманітні додатки та програми. Якщо ви придбали платну версію гри чи будь-якого іншого додатку, то можете не перейматися тим, що данні будуть втрачені при використанні іншого гаджету. До речі, якщо ви маєте «Сімейний доступ», то після купівлі однієї платної версії, кожен член вашої родини буле мати до неї доступ абсолютно безкоштовно.
 • Резервне копіювання. Тепер необов’язково робити регулярні резервні копії завдяки iCloud. Це все відбувається автоматично, то всі ваші данні знаходяться у надійному місці. І не потрібно нехтувати цією функцією, тому що це є безпечно для ваших даних.
 • Контактні номери. Коли ви додаєте новий номер у свій смартфон, то він автоматичним способом переноситься й на інші пристрої. І не потрібно ніякої додаткової синхронізації. Тому, можна не перейматися, що втратите важливі контакти.
 • Календар. iCloud навіть у вашому Календарі робить покращення. Під час внесення важливих дат, такі як День Народження чи сімейне свято, то вам прийде повідомлення про це.
 • Пошта. Всі повідомлення будуть приходити своєчасно. Більше нема потреби заходити на Пошту та перевіряти листи. Якщо є бажання, то ви також можете відзначати, які саме поштові повідомлення хочете отримувати.
 • «Знайти iPhone» та «Знайти друзів». Сумно уявити, що ви втрачаєте телефон. Бувають різні випадки, тому iCloud може допомогти в цьому. Завдяки йому є можливість дізнатися геолокацію вашого смартфону або заблокувати данні, якщо відбулася крадіжка. Завдяки функції «Знайти друзів», ви можете без проблем дізнатися розташування рідних чи друзів. Звичайно, якщо воно самі дозволили це.

Коли ви вперше реєструєте свій Apple ID, то обсяг сховище дається вам одразу й безкоштовно. Це невід’ємна функція Apple. Об’єм пам’яті становить лише 5 ГБ, що досить мало. Але є можливість купити додаткові ГБ. Найоптимальніший розмір – це 50 ГБ, його вартість становить 0,99 долара на місяць. Можна придбати й більший об’єм.

До речі, якщо ви задумались над купівлею відновленого iPhone, радимо звернутись у наш магазин Apple.

Як увійти на сервіс iCloud?

Без входу на Apple ID нічого не вийде. Тому, якщо ви ще не маєте своє но облікового запису, то встановіть його.

У випадку, якщо ви загубили телефон чи він просто не знаходиться поруч, то можна увійти на iCloud через його офіційний сайт. Потрібно також обліковий запис, а для підтвердження особистості ввести цифровий пароль.

Чому закінчується пам’ять на iCloud?

Зрозуміло, що 5 ГБ хмарного сховища – це дуже мало. Але, на жаль, частіше за все буває так, що пам’ять заповнюють непотрібні данні. Це можуть мати будь-які медіафайли, які навіть були збережені двічі. Це відбувається через резервне копіювання, яке автоматично може заповнювати iCloud. Краще у такому випадку вибрати, які данні потребують резервного копіювання.

Для того, щоб зрозуміти який об’єм пам’яті залишився на iCloud, потрібно лише зайти на цей сервіс. Там буде вся інформація, яка вам необхідна.

Як звільнити місце в хмарному середовищі iCloud?

Перший спосіб: більше за все пам’ять заповнюють саме фото та відео.

 1. Зайдіть у свій додаток «Фото».
 2. Оберіть медіафайли, які ви хочете видалити.
 3. Бувають випадки, коли потрібно цю дію повторити в пункті «Нещодавні видалені».

На жаль, ви не зможете видалити всі медіафайли одразу й одним дотиком, тому що iPhone взагалі немає такої функції.

Другий спосіб: багато людей мають у своєму гаджеті додатки, якими не користуються. А є програми, які вам необхідні, але мають зайвий кеш, який потрібно знищити для більшого об’єму пам’яті.

 1. Зайдіть на своє сховище iCloud.
 2. Потім оберіть пункт під назвою «Керувати».
 3. Далі виберіть «Змінити».
 4. Після цього ви побачите, що біля кожного додатка поруч є знак «мінус».
 5. Тепер ви можете обрати програми, яку хочете видалити.

Також, не потрібно забувати, що при завантаженні вже видаленого додатка, данні не будуть відновлені. Наприклад, якщо це гра, то при авторизації його можна закріпити завдяки обліковому запису, й інформація збережеться.

Друзі, компанія ICOOLA пропонує якісний ремонт iPhone у Львові та Україні, то ж, якщо з вашим гаджетом трапилася неприємність, ми з радістю відремонтуємо будь-яку поломку.

Спосіб 3: не зберігайте зайві документи.

 1. Тут також необхідно зайти на сервіс iCloud.
 2. Ви побачте розділ, який називається «Інші документи». Саме там зберігається вся зайва інформація про всі програми й інші застарілі документи.
 3. Можна видалити всі непотрібно данні однією кнопкою.

До речі, саме зверху знаходяться файли, які мають найбільший об’єм пам’яті.

Спосіб 4: можна тимчасово зупинити роботу iCloud Drive. Цей сервіс може навіть зберігати данні листування з будь-якого додатку. Ви можете навіть не знати цього, а ваша пам’ять вже заповнюється непотрібною інформацією.

 1. Після того як ви увійшли на iCloud, знайдуть розділ Drive.
 2. Там можна обрати програми, які на вашу думку, потребують видалення.

Рекомендується обрати додатки, яким буде дозволено синхронізувати данні у сховище.

Спосіб 5: треба спробувати знищити файли у вигляді медіатеки з резервного копіювання. Хмарне сховище дає можливість позбавитися від файлів, якщо вимкнути резервне копіювання.

 1. Натисніть у сервісі iCloud на розділ «Управління».
 2. Потім оберіть додаток «Фото».
 3. Після цього треба натиснути «Відключити й видалити».
 4. В результаті всі медіафайли будуть знищені.

Отже, iCloud є чудовим сервісом для зберігання і синхронізації даних. Але з часом пам’ять закінчується, тому необхідно її звільняти.

Ваша оцінка: