icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / ремонт iPhone
Фільтр

Застосувати фільтри


Скинути фільтр

Ремонт iPhone

Ремонт Айфона у Львові – чому ми найкращі в плані сервісу Apple?

Чому слід обрати наш сервісний центр Apple для ремонту iPhone у Львові? Все просто, тому що компанія ICOOLA, не просто майстерня, де ремонтують айфони - це еко-бренд, котрий дбає про природу, відновлює техніку та продає високоякісні гаджети Епл. 

Відомий у всьому світі каліфорнійський бренд Apple важко перевершити за якістю продукції. Уся техніка виробника відрізняється від конкурентів високою витривалістю і довговічністю. Та навіть із такими висококласними пристроями, як iPhone, часом трапляються неприємності.

Дрібні поломки й несправності, некоректна робота та баги програмного забезпечення, або ж банальне механічне пошкодження Айфона чи потрапляння вологи у корпус – спеціалісти ICOOLA владнають будь-яку неприємність вашого гаджета. У нашому офіційному сервісному центрі Apple, що знаходиться у Львові по вулиці Коцюбинського 25, ви знайдете підтримку та допомогу у порятунку вашого пристрою. Кожен, хто завітає до нас із проблемним iPhone отримає якісну та безкоштовну консультацію, а також максимально швидку сервісну підтримку iPhone у Львові та Сихові. Хіба ваш улюблений гаджет не заслуговує такої турботи?

Як швидко ми можемо зремонтувати Айфон?

Друзі, як тільки ви прийдете у наш сервіс, у Львові по вулиці Коцюбинського 25, наші майстри одразу ж беруться ремонтувати ваш айфон (поза чергою), адже ми розуміємо наскільки важливим є час клієнта

Скільки коштуватиме ремонт айфона?

Ми практично робимо цей ремонт по собівартості. Еко-компанія ICOOLA не хоче, щоб користувачі викидали свої гаджети на смітник і забруднювали навколишню територію. Приходьте, ремонтуйте, відновлюйте. В середньому ремонт поломок коштує від 300 до 1000 грн. 

Чи безкоштовна діагностика?

Так, так і ще раз так. Приходьте, діагностуйте і, навіть якщо ви відмовитесь від ремонту, ніхто не буде брати гроші за діагностику, бо це якесь здирництво. Діагностика в Айкулі безкоштовна у всіх її аспектах!

Як замовити ремонт, якщо ви живете в іншому місті?

Не бійтеся відправляти свої гаджети через Нову Пошту. Самі подумайте, що краще, скористатися неякісним сервісним центром у своєму місті чи якісним, проте в іншому? Звісно, краще обрати другий варіант! Тому сміливо телефонуйте, пишіть, замовляйте поломку на нашому сайті та ми обов'язково відремонтуємо ваш пристрій!