Я шукаю...

Додаток Adobe Photoshop Mix для редагування фото на iOS

Adobe Photoshop Mix

Adobe Photoshop Mix – безплатний додаток для редагування фотографій від Adobe, який поєднує в собі безліч функцій Adobe Photoshop та є досить зручним у використанні на iPad, iPad Pro, iPhone та Android. Цей додаток можна використовувати в якості відносно простого інструмента для роботи з фото, а базується він не на ретуші, як більшість схожих програм, а на композиції та колажах. Менша кількість функціоналу у порівнянні з комп'ютерною версією повністю компенсується зручністю та практичністю мобільного додатка. Тепер у користувачів є можливість уникнути довгого процесу завантаження фото на комп'ютер і обробляти фотографії одразу після натискання на кнопку фільмування. Після редагування ці фотокартки опиняться в пам'яті вашого телефона або планшета.

Зазвичай у Photoshop Mix починають працювати з легкими для розуміння функціями на кшталт дизайну, а потім з різними шарами та накладанням. Програма повністю безплатна, але містить в собі додаткові покупки за гроші та окремий платний функціонал для користувачів преміуму. Може здатися, що ця програма є аналогом добре відомого Photoshop для персональних комп’ютерів, проте поглянувши на неї, можна швидко впевнитися, що це не так, а інструментарій в цих застосунків трохи відрізняється. 

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Якщо ви хочете завантажити Adobe Photoshop Mix на iOS, ось кілька речей, які вам корисно знати про цей додаток

Варто зазначити, що інтерфейс тут має доволі багато вільного простору. У верхньому лівому кутку знаходиться кнопка у вигляді подвійного круга, а посередині на лівій межі розташований великий плюс. Перша кнопка дозволяє переходити до головного меню та отримувати доступ до вашої сторінки Adobe, навчальних відео та функцій, за допомогою яких ви можете поділитися своїми творіннями в соціальних мережах. Великий плюс дозволяє відкривати зображення з плівки або інших ресурсів.

Adobe Photoshop Mix на iPhone

Для того, щоб почати використовувати Adobe Photoshop Mix на iPhone необхідно ввійти в додаток та обрати опцію «Створити новий проєкт». Це можна зробити, натиснувши на кнопку в правій верхній частині екрану, яка відкриє окреме вікно прямо в застосунку. У цьому вікні можна змінити налаштування широти й висоти зображення, ввести його заголовок і обрати файл, з якими надалі буде виконуватися робота. Можна як вибрати зображення з галереї, так і сфотографувати те, що знаходиться перед вами. При натисканні на перший пункт, вас автоматично скерує до панелі, яка дасть змогу обрати фотографію з того чи іншого ресурсу, а саме: з галереї, Creative Cloud, CC library, Lightroom, Stock, Facebook, Dropbox або Google photo. Навіть якщо у вас немає фотографій, а поекспериментувати все одно хочеться, програма може запропонувати власні зображення для того, щоб ви могли відчути її можливості. У функціонал програми входить створення вирізок, селективних зображень та компонування фотографій. 

Після того як фотографія була завантажена в програму, у вас з’явиться можливість вибрати інструменти, за допомогою яких можна додати ще одне зображення або ж редагувати наявне. З цим інструментарієм легко керувати експозицією, контрастом, насиченістю, чіткістю та автоматичним покращенням фотографій. Будь-який з цих ефектів ви можете зменшити чи збільшити, провівши палець вліво або вправо. Оскільки застосунок користується розумним методом введення, то налаштувати інструменти буде нескладно. Деяким користувачам більше до вподоби стара версія, в якій можна було змінювати також тіньові й світлові елементи кадру.

У деяких програм від Adobe вже давно була наявна чудова та дуже зручна функція, яка називається Magic Wand, а сьогодні вона стала доступною й на iPad. Створення масок, видалення й додавання людей або зайвих предметів на фотографії – одні з основних функцій програми Photoshop Mix. Таким чином, завантаживши додаток Adobe Photoshop Mix на iPhone чи iPad, у вас з’являється можливість помістити свого друга в незвичайні умови за допомогою редагування. Ви можете змінити фон фотографії на щось екзотичне та замінити неяскраві об’єкти на фото чимось цікавим.

Редагування фото з Adobe Photoshop Mix на iPhone

Вирізаючи предмет із зображення, додаток пропонує скористатися як звичайним, так і розумним редагуванням. У розумному редагуванні використовуються такі параметри, що автоматично можуть визначити що саме є зайвим на фотографії, а ви за допомогою будь-якого інструменту зможете в будь-який момент видалити небажаний елемент у кадрі. Під час цього процесу є можливим обрати налаштування для покращення меж виділеної частини фото. Ця опція стане в пригоді при видаленні предметів, які стикаються з волоссям або верхівками дерев. Функції, за якими теж сумують деякі користувачі – скасування дії та режим перегляду «до і після».

Після вирізання зображення з кадру, вирізана частинка конвертується у файл і її можна буде поширити, видалити або вставити в іншу фотографію. Для цього вам потрібен буде вибір шару зображення або просто натискання на те фото, яке потрібно відредагувати. На жаль, тут немає можливості довільно змінювати шари фотографій, а файл, який був доданий в останню чергу, стає верхнім зображенням. У порівнянні з фільтрами в Instagram функції Photoshop Mix є трохи кращими, оскільки з їхньою допомогою можна відредагувати не все фото, а окремі ділянки, які вам хотілося б змінити. У самій програмі також присутній інструментарій з двадцятьма доступними ефектами, у разі якщо зображення вимагатиме повної зміни фільтру.

Вирізання предметів з фото Adobe Photoshop Mix

Також у цьому застосунку доступні одні найкорисніших функцій Photoshop, а саме: зменшення коливань камери, режим Content Aware та вертикальне вирівнювання. До цього інструментарію потрібно переходити через кнопку «Більше опцій», натиснувши на піктограму від Creative Cloud.

Вертикальне вирівнювання – це дуже простий у використанні інструмент, який здатен зробити зображення набагато кращим. Воно виправляє недоліки, які можуть виникнути в результаті неправильного встановлення камери або широкого викривлення кутів. Процес вирівнювання дуже швидкий: все, що вам потрібно зробити це завантажити кадр, увести в експлуатацію опцію та зачекати поки сервери Adobe оброблять запит. Найцікавіше в цій опції те, що вона плавно анімує викривлення зображення, а не відразу ж перемикається на результат, що дозволяє побачити процес редагування на власні очі.

Зменшення коливань камери було одним з найочікуваніших оновлень для додатка Photoshop Mix на iPhone. Ціль цієї функції – визначити шлях коливань і вирівняти пікселі, щоб зробити фотографію чіткішою і якіснішою. Звісно ж, це не допоможе розмитим кадрам, які були неправильно зняті, оскільки ця функція діє тільки за умови, що гойдання було несильним.

Не варто й казати, що у Photoshop користувачі отримують велике поле для творчості й повний контроль над зображеннями. У застосунку Photoshop Mix юзери отримують три варіанти кінцевого результату, як, наприклад, при роботі з вертикальним вирівнюванням. Щоб уникнути надмірної та непотрібної корекції завжди є можливість скористатися повзунком та відрегулювати ефект, налаштовуючи його силу від 0 до 100%.

Робота з іншими додатками

У арсеналі Adobe знайдеться як мінімум кілька хмарних сервісів для того, щоб користувачі могли зберігати свої роботи у надійному місці й ділитися ними зі своїми друзями. Ось деякі з них:       

 • Lightroom
 • Creative Cloud
 • Behance
 • Adobe Revel

Першою трійкою сховищ можна з легкістю скористатися й у додатку Mix. Якщо ж ви бажаєте працювати з Lightroom, потрібно буде синхронізувати всі роботи у хмарі з Mix. Після цього у вас з’явиться можливість в будь-який момент відкривати одні й ті самі фото як на iPhone, так і на персональному комп’ютері. Продовжуючи працювати вже з Photoshop вам знадобиться обрати опцію «Зберегти у Фотошоп» і після цього ваша картинка автоматично перетвориться на PSD файл з усіма потрібними вам шарами.

Закінчивши з редагуванням, синхронізація дає користувачам можливість завантажувати картинку прямо в Behance, онлайн портфоліо або ж соціальні мережі для професіональних творців. Також додаток підтримує видрук і поширення в Facebook, Twitter, AirDrop та електронною поштою.

Також застосунок чудово взаємодіє з іншими програмами від Adobe, а саме: Photoshop Fix, Lightroom for mobile, Comp, Sketch, Spark Video й Adobe Spark Page. 

Adobe Photoshop Mix містить в собі потужні інструменти для створення, редагування і покращення зображень, тому деякі користувачі дивуються, що додаток не вимагає платної підписки. З іншого боку застосунок досі потребує кількох важливих функцій, щоб можна було працювати виключно в ньому, а не переходити до інших програм за потреби.

Підбиваючи підсумки, виділімо основні переваги та недоліки цього застосунку

Переваги:

 • Містить зменшення коливань камери, режим Content Aware та вертикальне вирівнювання
 • Є можливість застосовувати фільтри на окремій частині фотокартки
 • Простий та зрозумілий інтерфейс
 • Неруйнівне редагування та збереження якості фото

Недоліки:

 • Вимагає підписки на Creative Cloud для синхронізації з іншими програмами Adobe
 • Не можна анулювати деякі коректури
 • Не можна міняти шари місцями

На сайті розробників завжди можна знайти відповіді на поширені запитання та навчальні відео, якщо у вас виникають певні проблеми з експлуатацією програми.

Не зважаючи на деякі недоліки, додаток залишається доволі корисним та практичним. Якщо вам захочеться завантажити Adobe Photoshop Mix на iPhone для проведення певних маніпуляцій з фотографіями, ви вже знатимете можливості функціоналу в цій програмі та кількість інструментарію, яку варто використати у своїх обробках.

Ваша оцінка: