Зробити Айфон цікавішим можна за допомогою ігор і корисних додатків. Розробники не втрачають ні хвилини й, не дивлячись на пандемію, постійно радують користувачів новинками. У 2021 році вже з'явилося безліч програм та ігор, які вже увійшли в список кращих.

Сьогодні на сторінках App Store можна знайти велику кількість ігор і додатків, які заслуговують на увагу з боку користувача.

Прочитайте також: Огляд GTasks. Чи можна сьогодні завантажити GTasks.

Топ 10 корисних додатків, які з'явилися у 2021 році

За перший квартал 2021 року представлена ​​велика кількість не просто нових, але і безплатних додатків. Але, в список найбільш скачуваних програм увійшли наступні продукти.

Repeat

Це досить корисна програма - менеджер звичок. Додаток відрізняється зрозумілим інтерфейсом з наочним поданням звичок.

Додатки для Айфону

Користувач може самостійно вибирати, які звички варто додати в список або ж скористатися вже готовим. Крім цього, тут є статистика досягнень і саме цей момент може стати чудовою мотивацією для користувача.

Програма абсолютно безкоштовна, тому її може завантажити на iOS будь-який користувач.

Tweetbot 6

Це вдосконалений варіант Twitter-клієнта для iOS. Програма отримала ще більше можливостей, а також збільшилася кількість налаштувань, за допомогою яких можна змінити інтерфейс.

На відміну від попередньої версії програму можна завантажити безкоштовно. А важливою зміною стало повна відсутність реклами в режимі читання. Але для того щоб писати твіти все ж знадобитися платна підписка.

FlipKit

Цей додаток ідеально підійде для користувачів, які в дитинстві любили малювати в блокнотах і клеїти наклейки. У FlipKit є можливість не просто малювати, а й додавати різні кольорові анімації.

Процедура створення нового файлу досить цікава. А пізніше буде можливість переглядати готові замітки і черпати з них натхнення.

Завантажити FlipKit на Айфон можна безкоштовно.

Ketchup

Це програма, яка буде нагадувати, коли необхідно зателефонувати друзям або іншим близьким людям.

Що потрібно скачати у 2021 році

В налаштуваннях можна додати людей, з якими необхідно підтримувати зв'язок і після цього, програма буде регулярно нагадувати про дзвінок. Користувач може додати періодичність, з якою потрібно здійснювати дзвінки самостійно. За допомогою Ketchup можна дотримуватися графіка і не забувати про важливі дзвінки. Додаток допоможе дотримуватися розкладу.

365 & me

Це цікавий щоденник, який допоможе по-справжньому розібратися в собі. При цьому в 365 & me користувачеві не протягнути самостійно вигадувати, про що писати, додаток буде задавати питання, на які необхідно буде відповідати.

Будуть різні питання з різних сфер життя, і при цьому відповідати на них буде досить просто. Якщо регулярно заходити в додатки, то через деякий час можна переглядати старі записи і тим самим простежити, як змінювалися з часом погляди і, що на це вплинуло.

Movavi Clips

Це ідеальний додаток для монтажу відео. Джерелом може бути як відео, так і фото. Крім цього, Movavi Clips адаптований під всі популярні майданчики.

Працювати з контентом, тут досить зручно. Можна додати музичний супровід, текс і так далі.

Більшість функцій тут є абсолютно безкоштовними. Якщо ж знадобляться додаткові можливості можна придбати підписку.

To Stories

За допомогою програми можна додавати Сторіс в Instagram з будь-якої точки смартфона. Більше нема потреби робити скіншот і зберігати всі в медіатеці.

Тут користувач знайде базовий набір для додавання подкастів, фотографій або відео. Залишається тільки завантажити готовий файл в соціальну мережу, для того, щоб додати посилання або текст.

Step Two

Додаток, який дозволяє налаштувати двухфакторную аутентифікацію з синхронізацією iCloud.

Дану програму також можна знайти й для розумних годин. Дизайн і інтерфейс програми досить простий і зрозумілий. Єдиним мінусом може стати відсутність російської та української мови.

Pastel

Це проста програма для дизайнерів за допомогою, якої можна створювати прості палетки. Всі створені файли можна сортувати за кольорами і дизайнам.

Негативним моментом даної програми є відсутність можливості змінювати масштаб, а через це досить важко потрапити піпеткою на потрібний колір.

Розробники пропонують скачати Pastel безкоштовно на Айфон, але безкоштовними будуть тільки перші 20 палеток, далі їх доведеться купувати.

Zenly

Раніше на айфон і інших гаджетах на iOS була програма «Знайти друзів», але вона перетворилася в частину іншої програми, а саме «Локатор». Подібні функції має і Zenly. Користувачі зможуть будувати маршрути один до одного.

Програма особливо буде корисна користувачам, які живуть в мегаполісах. Крім цього, є і приємний бонус. На шляху один до одного не потрібно перемикатися на інші додатки, адже Zenly має власний месенджер.

Програму можна безкоштовно завантажити на Айфон, а вхід здійснюється за допомогою номера телефону.

Топ 5 ігор, які стали популярними у 2021 році

Щорічно розробники радують користувачів гаджетів Apple новими захопливими іграми, і 2021 рік не став винятком. За перший квартал вже можна зробити список з найпопулярніших ігор, які скачують набагато частіше.

SpongeBob SquarePants

Гра з тривимірною графікою і підтримкою геймпадів. SpongeBob SquarePants розповість про нові пригоди Губки Боба і його друзів.

Ігри на Айфон 2021

Гравцеві належить допомогти Губці Бобу врятувати Бікіні-Ботом від біди і в черговий раз зруйнувати підступні плани планктону.

Еріка

Це гра, яка прийшла з PS4. Особливістю є те, що тільки гравець може вплинути на хід сюжету гри.

На очах у гравця розгортається історія про дівчину, яку мучать кошмари. І для того, щоб допомогти їй і дізнатися всю правду доведеться зануритися в минуле і досліджувати різні часом моторошні докази.

Neon Beats

Дана гра не володіє складною графікою, але, проте, має особливу атмосферу, за яку її і скачують багато користувачів. А на особливу увагу заслуговує геймплей, який тут досить затягує.

Гравець повинен вижити і пройти лабіринт пасток, який буде постійно ставати все більш складним.

YANKAI'S DIAMOND

Це гра в жанрі головоломки. Складається з великої кількості яскравих рівнів, створених вручну.

Завдання гравця полягає в обертанні дрібних різнокольорових ромбів, для створення з них більших великих фігур. А вже після цього формувати з них химерні геометричні орнаменти.

Sleepin 'Guy

Унікальна гра в стилі екшн. Гравцеві належить виконати роль товстуна з бородою, якому необхідно ловити пивні пляшки. А особливістю тут буде те, що всі дії необхідно здійснювати уві сні в манері «Начала».

А щоб прокинуться і виконати всю місію необхідно дозволити персонажу померти і тим самим вирішити головоломку рівня.