Я шукаю...

Огляд безплатних аналогів, які можна використовувати замість Google Photos

Альтернативи додатку Google Фото

Ми пропонуємо до розгляду безплатні аналоги, які здатні замінити Google Фото. Цей додаток вважається одним з кращих для фотографій у вашому телефоні або на ПК. Завдяки сховищу, яке не обмежене за розмірами, сортування зображень відбувається автоматично штучним інтелектом. Але, як і в будь-якій програмі, є свої недоліки: якщо ви завантажуєте знімок занадто великого розміру, вам буде запропоновано його зменшити; для настільного комп'ютера знімки не зберігаються в автономному режимі (ручна організація трохи некомфортна, хоча автоматична організація працює досить-таки непогано).
 Фотографії додатку Google Photos

Додаток добре працює для створення резервних копій, але при цьому не відповідає стандартам Галереї. Також кожен знає про проблеми Google з конфіденційністю. З огляду на це все, напевно ви захочете дізнатися про аналоги, які можуть замінити або доповнити даний сервіс. Не варто відразу його видаляти, адже застосування декількох програм зручніше, кожна має свої індивідуальні функції.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

Альтернативи, здатні замінити або доповнити Google Photos

Пропонуємо список альтернатив, які доповнюють або повністю замінюють Google Фото.

Shoebox і Ever – дозволяє зберігати кадри та здійснювати необмежену кількість резервних копіювань. Основна причина використання сервісу Google полягає в необмеженому зберіганні відео та фотографій, хоч й з певними обмеженнями. Описувані додатки схожі з ним за функціями та є просунутими програмами для mac OS або windows. Можливо виконати налаштування на те, щоб завантаження та синхронізація відбувалися автоматично з комп’ютера на смартфон.

Додатки прості та зрозумілі, можуть застосовувати як на смартфонах, так й на комп'ютерах. Зображення скорочуються до 10 мегапікселів, що вважається цілком хорошим дозволом для друку. Мінус полягає в тому, що програми не зовсім зручні для створення резервних копій відеороликів. Вони не підходять для зберігання у вигляді, довжина яких перевищує 3 хвилини.

Cluster – має вигляд фотоальбомів з контрольованим доступом. Призначено для обміну фото, при цьому ви повністю контролюєте, хто може їх дивитися, а кому доступ повністю закритий. Після створення альбому необхідно запросити людей, яким дозволено його переглядати. Решта, навіть маючи посилання, не зможуть в нього зайти. Відбувається показ тільки тих альбомів, на які ви підписані, зображення можна коментувати.
 Фотографії додатку Cluster

Zyl – має більш поліпшені характеристики, ніж Гугл Фото. На основі метаданих автоматично створює альбом ваших знімків. Також відстежує копії для звільнення місця. Має вбудований редактор, який виконує наступні функції: додавання різних фільтрів, поворот, обрізка та інше. Основна перевага полягає в тому, що безпека краще, ніж на Google Фото. Всі роботи здійснюються тільки на вашому смартфоні, на чужих сервісах ніколи та нічого не зберігається.

Slidebox – застосовується Tinder-подібна система, яка допомагає сортувати фотографії в різних альбомах та папках:

 • насамперед слід створити альбом;
 • потім відкрити галерею;
 • перегорнути фото вправо або вліво;
 • провести по дисплею до видалення;
 • торкнутися однієї з папок, в яку буде поміщений знімок.

Надається можливість порівнювати два фото, щоб швидко вирішити, яке варто зберегти, а від якого краще позбутися. Також присутній кнопка «скасувати», якщо була зроблена помилка. Даний механізм простий у використанні, дозволяє оптимізувати зображення.
Цікава інформація: Огляд Spark. Для чого потрібно завантажити додаток

Adobe Bridge – являє собою практичний інструмент, що дозволяє виконувати управління фотографіями: перейменування, зміна параметрів, підтримка панорами, управління водяними знаками та кольором. Переносить зображення з камери на ПК.

Практично всі вищеописані додатки мають більш підвищену безпеку, ніж Google Фото. Ними легко користуватися, мають доступний та зрозумілий інтерфейс. Ви самостійно обираєте, яке з них оптимальне.

Що краще: Google Photos або Галерея

Завдяки даному порівнянні можна буде зрозуміти, яка програма краще: Google Photos або Галерея.
 Вибір між Google Photos і Галереєю

Перша являє собою сервіс з управління фотознімками. З'явилося ще у 2015 році, потім отримало статус автономного кроссплатформенного інструменту. Є програмою для галереї, хостингом картинок, синхронізацією, що робить зображення доступними одночасно на декількох майданчиках. Дозволяє виконувати обмін з іншими користувачами. Крім цього ви можете:

 • редагувати фото;
 • додавати анімації;
 • знімати мінікіно.

Друга є інструментом для управління та перегляду відео й картинок на смартфоні. Залежно від телефону, можна встановити спеціальні програми, кожна з яких пропонує свої індивідуальні функції (відрізняються налаштуванням та інтерфейсом).

Тепер можна переходити безпосередньо до порівняння:

 • Доступність – Google Photos можна використовувати на різних пристроях та комп'ютерах, підключених до інтернету. Gallery підходить тільки для андроїда, хоча завантажувати сторонні додатки галереї на інші гаджети цілком можливо.
 • Синхронізація та резервне копіювання – унікальність першої програми полягає в необмеженій кількості резервного копіювання, правда є деякі обмеження: фото повинні бути не більше 1080 р та 16 MP. Одні й ті ж картинки можна дивитися на різних платформах. Зміна файлу на одному девайсі відбувається на всіх. Деякі програми другого мають обмежений простір для зберігання знімків.
 • Організація – у Фото відсутні пін-код, обкладинка альбомів, сортування, внаслідок чого не можна переглядати інші альбоми або папки. Галерея забезпечує оптимальний інтерфейс, управління файлами та надає можливість користуватися перерахованими функціями. Запуск простої галереї показує альбоми, ви можете здійснити настройку інтерфейсу різними варіантами.
 • Пошук – в Гугл відбувається співпраця штучного інтелекту з машиною, завдяки чого здійснюється пошук фото: можна вводити описові або природні слова, відбувається розпізнавання міст та людей, зображених на знімках. Галерея не надає таких можливостей.
 • Співпраця – в першій програмі можна ділитися фото з іншими людьми, додавати їх в загальні альбоми. Надається можливість визначати умови, яких слід дотримуватися, щоб побачити фото. Другий додаток таких функцій не надає.
 • Конфіденційність – всі завантажені картинки в Google Photos є персональними до того моменту, поки ви вручну з ними не поділитеся. Gallery зберігає фото тільки на вашому гаджеті.
   Конфіденційність на Google Фото

Кожне з описуваних додатків має свої переваги та недоліки. Перше надає необмежене сховище, правда доведеться пожертвувати якістю, зате ви отримуєте різні додаткові функції. Галерея пропонує комфортний інтерфейс та зручну організацію. Якщо першу програму трохи вдосконалити, то з другої більшість людей відразу попрощається.

Безплатний безліміт додатку Google Photos може пропасти найближчим часом

В недалекому майбутньому безплатний безліміт Google Фото може повністю зникнути. Запускається новий інструмент, призначений керувати пам'яттю, який дозволить не платити за перевищення ліміту. Він використовується для автоматичної фільтрації відео та фото, які вам не потрібні (розмиті знімки, скриншоти, довгі ролики, що займають багато місця та інше). З 1 червня сховище буде складати 15 ГБ, за перевищення доведеться платити.

Також варто враховувати, що якщо ви не захистите свій пристрій паролем, то Google Фото можуть зламати, тобто до нього будь-який отримає доступ. Щоб уникнути цього, встановіть код, відправляєте знімки в архів, таким чином, ви зможете приховати свої особисті зображення від сторонніх.
Читайте також: У Google Maps додають ШІ, що зміниться?

На жаль Google Фото має закритися. Всі користувачі були попереджені завчасно. Це обумовлено тим, що занадто швидко зростає сервіс, він просто не справляється з напливом людей. Перевага в тому, що з огляду на обмежену кількість місця сховища, в разі, якщо місця залишається занадто мало, буде приходити повідомлення.

Ваша оцінка: