Я шукаю...

Наскільки безпечно купувати відновлені Айфони на Amazon

Амазон інтернет-магазин де можна дешево купити Айфон

Сьогодні відновлені телефони присутні у вільному продажу. Вони за якістю нічим не відрізняються від нових, а завдяки низькій вартості користуються великою популярністю. Є невелика категорія людей, які впевнені в тому, що дані смартфони купувати не варто. Але, більшість користувачів ставляться до них досить добре.

Недобросовісні продавці можуть продавати Айфони під виглядом відновлених компанією Apple, а насправді ремонтувати їх самостійно із застосуванням дешевих запчастин. А ось на Amazon вирішили повністю спростити даний процес.

Не так давно там почали з'являтися гаджети з позначкою Renewed. Айфони відновлюють без допомоги Apple, але дають гарантію, що використовуються тільки якісні запчастини. Крім цього, Amazon пропонують покупцям придбати такі гаджети за нижчими цінами.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Знижка
27 350 грн
- 9050   грн
18 300 грн

від 1830 грн/міс

ХІТ ПРОДАЖІВ
31 150 грн
- 12350   грн
18 800 грн
(2)

від 1880 грн/міс

4.5

У чому особливість відновлених смартфонів

Всі Айфони, які продаються в офіційних магазинах, надходять туди в повністю закритій коробці, мають оригінальну комплектацію і гарантію. Це захищає покупця в разі виявлення браку або будь-якого іншого неприємного моменту.

При виникненні дефектів, компанія повністю відшкодовує все покупцеві. Гаджет може бути відремонтованим, а в деяких випадках компанія пропонує покупцеві абсолютно новий смартфон. Айфон, який має дефект, не викидають, а дають йому друге життя. Відремонтований телефон не можна назвати новим. Навіть якщо користувач придбав телефон, і трохи пізніше вирішив повернути його назад в магазин. Але, такий пристрій буде практично невикористаним з хорошими показниками місткості батареї, тому його можна продати іншому покупцеві.

У разі дефекту, смартфон можна відремонтувати й також запропонувати його покупцеві. Але, компанія не віддає таку продукцію в продаж, як нову. Всі відновлені гаджети Apple мають спеціальну позначку Renewed Premium.

Amazon також вирішили зайнятися цією справою. Їх позначка на таких смартфонах відрізняється від «яблучної» - Renewed. Відновлення від даної компанії виконується на хорошому рівні. А особливо якщо порівнювати Amazon з китайськими магазинами такими, як Aliexpress.

Також читайте Як придбати оригінальний iPhone.

Проблеми відновлених смартфонів

В процесі відновлення таких смартфонів намагаються міняти мінімум оригінальних деталей. Завдяки цьому вдається здешевити ремонт. Але, саме з огляду на цей момент, можуть виникати різні нюанси. Дрібними неприємними моментами може стати невелика подряпина на акумуляторі або корпусі, а ось прикро, коли в новому гаджеті з позначкою Renewed місткість акумулятора становитиме 80% в порівнянні з офіційним відновленням, де не менше 90%.

Відновлення в Amazon також торкнеться й упаковування. Покупець отримує коробку, але не від компанії Apple, а від Amazon. Це можна вважати справжнім маркетинговим ходом магазину. Разом зі смартфоном будуть і брендові брошури, де є інформація, що телефон пройшов повне тестування і є справним. У комплект до Айфона не кладуть фірмові аксесуари, але за цей момент хвилюватися не варто. Amazon піклуватися про те, щоб всі компоненти були сертифікованими.

Компанія, також розуміє, що в процесі використання можуть виникати різні несправності. Тому, після придбання у покупця є можливість без пояснення протягом 90 днів повернути покупку й отримати гроші назад.

Що стосується відгуків про покупку такої продукції, то вони досить неоднозначні. У мережі є багато задоволених користувачів, які стверджують, що отримали ідеальний телефон. Але, є і ті, кому пощастило набагато менше. В середньому, оцінка в даній категорії становить 4,4 бала з 5.

Головним мінусом таких покупок є місце розташування. Переваги смартфонів з відміткою Renewed зможуть оцінити жителі США. Вони можуть легко повернути свої гроші, якщо відбудуться якісь нюанси. В Україні зробити це буде набагато складніше. Досить часто українські покупці потрапляють на продавців, які перепродують продукцію з Amazon. В такому випадку повернення коштів і зовсім може не бути. Тому, невідомо, чи зможуть жителі України оцінити якість смартфонів відновлених офіційно Amazon.

Прочитайте також Як відрізнити оригінальні Airpods від підробки: топ ознак.

Гарантії Amazon

На сайті Amazon можна знайти велику кількість продукції й від інших відомих виробників, а не тільки від компанії Apple. У зв'язку з цим, куплені гаджети тут також мають гарантію. Її дає Amazon, а не виробник.

Так, як вже було вище сказано, відновлену продукцію можна повернути протягом 90 днів. В інших випадках Amazon пропонує гарантію на рік. Але, гарантія поширюється тільки на такі моменти, як заводські дефекти, або інші неприємні випадки, які виникли без участі споживача.

В період гарантії покупець має повне право запросити повернення повної суми, яка була витрачена на відновлення смартфона. Або замінити гаджет на новий, якщо на це є вагомі причини.

Які відновлені Айфони можна придбати на Amazon

На сайті можна знайти найрізноманітніші моделі, навіть ті які вже давно були зняті з виробництва за хорошою ціною. Можна виділити наступні гаджети:

  • iPhone SE першого покоління;
  • iPhone 6s і 6s Plus;
  • iPhone 7 і 7 Plus;
  • iPhone 8 і 8 Plus;
  • iPhone X;
  • iPhone XS і XS Max;
  • iPhone XR;
  • iPhone 11.

Ціна на такі смартфони значно відрізняється від того, що пропонує компанія Apple. Наприклад, Айфон 7 тут можна придбати за 140 доларів, Айфон XS за 326 доларів.

«Яблучна» компанія не має ніякого відношення до такого відновлення, Amazon вдалося самостійно налагодити дані процеси. Але, варто зазначити, що невідомо які компоненти використовуються. Є ймовірність, що вони неофіційні. Іншими словами, китайські, але не найгіршої якості.

Чи варто купити відновлений Айфон на Amazon

В першу чергу, вирішальним фактором, який впливає на вибір саме цього майданчика, є ціна. Тільки на Amazon можна знайти доступну вартість і при цьому розраховувати ще й на гарантію з боку компанії.

При придбанні відновленої продукції від Apple, користувач отримує річну гарантію. Але, це також буде й при виборі Amazon. Якщо виникають проблеми, то, як правило, це трапляється саме в перший рік, і гарантія їх покриває. Тому, за це хвилюватися не варто.

Купувати відновлені телефони варто. Досить часто, вони нічим не відрізнятися від нових, але при цьому придбати їх можна набагато дешевше.

Ваша оцінка: