headphones-mobile-icon
+38 (063) 626-11-94
icoola > blog > Чому слід купити вживаний iPhone X?
21 Січень 2021

Чому слід купити вживаний iPhone X?

Всі записи Лайфхаки Новини Apple Ігри на Айфон Поради Tesla Програми на iPhone Смартфони Аксесуари Apple Екологія Інші новини Bitcoin Огляди

iPhone X - найкращий смартфон для покупки станом на 2021 рік. Читайте короткий опис та дізнавайтесь, чому ми рекомендуємо купити саме цю модель iPhone!

ICOOLA

Друзі, сьогодні ми поговоримо про один з найпопулярніших мобільних телефонів від Apple, смартфон iPhone X. Чому саме цю модель ми рекомендуємо купити усім, хто роздумує над тим, щоб обзавестись iPhone і чому саме у варіанті б/у?

✔️Чому саме iPhone X?✔️

Цей гаджет позиціонується, як смартфон преміум класу. Світ побачив його вже доволі давно, ще в 2017 році, тож сьогодні він доступний для покупки по досить низькій ціні. Купивши б/у iPhone X, ви отримаєте смартфон преміум класу з відмінними характеристиками. Звісно вживана техніка має свої нюанси: мінімальні потертості чи мікроцарапинки – проте у всьому іншому, пристрій працює ідеально. Багато знавців техніки Apple одноголосно стверджують, що iPhone слід купувати виключно б/у, позаяк Apple розробляє ці гаджети таким чином, що будь-який елемент, який вийшов з ладу, підлягає легкій заміні.

iphone-x

Відзначимо і той факт, що сьогодні – ця модель iPhone є золотою серединою. Пристрій не новий, проте й сильно не поступається за основними характеристиками новинкам 11 Pro чи 12 Pro. До того ж саме в цій моделі відбулись перші революційні зміни:

  • Це iPhone, який вперше отримав систему розблокування Face ID;
  • Це перший iPhone без рамок;
  • Це перший смартфон з OLED-екраном.

Та й якщо вдатись до критики, то iPhone 6s/7 – занадто старі, iPhone 11 Pro/12 Pro – занадто дорогі, iPhone SE 2 – для фанатів Touch ID, iPhone XR – занадто товстий. То ж, об’ктивно, найкращим смартфоном для покупки у нас залишається iPhone X (Або XS).

⚡Переваги, які ви отримаєте, купивши iPhone X в ICOOLA?⚡

Насамперед, ви отримаєте відмінний оригінальний гаджет з безкоштовною гарантією 1 рік. До того ж, ICOOLA – це перша компанія в Україні, яка дбає про екологію та садить дерево за кожен проданий iPhone. Обирайте найкращі гаджети прямо зараз і замовляйте iPhone X онлайн на нашому сайті  або ж телефонуте за номером +380636261194

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Як Річ Посполита почала вирубувати ліси в Сколе…
26 Лютий 2021

На цих історичних фото можна побачити, як близько 100 років тому почалось масштабна вирубка лісів у м. Сколе, яка продовжується і донині.

Як вибрати колонки для iPhone
24 Лютий 2021

Гучна музика - найкращий спосіб покращити собі настрій. Редакція ICOOLA розповіла, як краще обрати колонку для свого iPhone.

Як вибрати привітання з Восьмим березням? Варіанти оригінальних подарунків
24 Лютий 2021

Думаєш, що подарувати на 8 березня? ICOOLA вже підготувала для тебе підбірку класних подарунків на Свято весни!