icoola
Ремонт iPhone
Купити iPhone
Продати iPhone
Trade-in
Реферальна програма
Магазин Apple / новини Apple / ECOPHONE – якісний відновлений iPhone за доступну ціну
08 Квітень 2021

ECOPHONE – якісний відновлений iPhone за доступну ціну

Екофон - це ідеально відновлений смартфон в ICOOLA. Обирай продукт, що не засмічує навколишнє середовище та отримуй безкоштовну гарантію на 1 рік. До того ж ми посадимо 1 дерево за 1 проданий ECOPHONE!

ICOOLA

ECOPHONE – це повністю ідеальний смартфон, відновлений досвідченими спеціалістами renew company ICOOLA. Цей смартфон доступний покупцям за куди нижчу ціну, аніж новий, до того ж купуючи Екофон, ви зменшуєте кількість виготовленого електронного сміття. Хочемо донести до вашого відома, що обираючи нові смартфони, ви завдаєте величезну шкоду навколишньому середовищу, позаяк для того, щоб розробити та створити новий смартфон, будь-який виробник змушений викинути в природу більш ніж 1 тонну відходів. Будь свідомим – купуй відновлене.

Гарантія на екофон 1 рік

Ми посадимо 1 Дерево за 1 Екофон

Renew-компанія ICOOLA взяла на себе обов’язок висаджувати 1 дерево за 1 проданий Екофон, позаяк ми безпосередньо маємо відношення до екології та озеленення, відновлюючи електроніку та зменшуючи кількість електронного сміття. Відзначимо, що ми впевнено рухаємось у напрямку сталого розвитку, бо віримо в те, що кругова економіка – це наше майбутнє. Кожен елемент електронного сміття може бути відновлений і використаний повторно. До прикладу, старий алюмінієвий корпус iPhone легко можна розплавити та виготовити диски до машини або ж звичайні чашки.

Чи ECOPHONE – це оригінальний смартфон?

Так Екофон – це ідеальний гаджет, який нічим не відрізняється від нового. Саме Apple розробила свої гаджети таким чином, що будь-який елемент може бути легко замінений на новий. Ми ж, як ренью компанія, відновлюємо і віддаємо в повторне використання те, що повинно було б бути викинутим і до того ж садимо дерево за 1 відновлений iPhone.

Коробка Екофону

Чи є гарантія на Екофон від ICOOLA?

Звісно і до того ж вона безплатна. Ми знаємо, що наші гаджети працюють ідеально, саме тому ми й даруємо нашу гарантію безплатно. Якщо при користуванні з гаджетом, що-небудь трапилось і він перестав ідеально працювати, в такому разі такий дефект покриває гарантія. На відмінну від звичайних магазинів чи сервісних центрів ми, як renew компанія - хочемо, щоб люди почали користуватися відновленою електронікою і побачили в цьому новий шлях до зменшення забруднення та перерозподілу корисних елементів у світі. Дякуємо що обрали Renew, дякуємо, що обрали ICOOLA.UA

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Як суспільство споживання створює екологічну катастрофу?
13 Вересень 2021

Як ми з вами робимо екологічну катастрофу незворотною, і що з цим можна зробити?

Розумні міста: утопічні концепції, які врятують екологію
13 Вересень 2021

Як розумні міста дозволять врятувати людство від екологічної катастрофи?

Якими будуть чохли для iPhone 13, і що ми можемо зрозуміти з їх допомогою?
13 Вересень 2021

Що нам стало відомо за інсайдерською інформацією про чохли та скла для iPhone 13?