Я шукаю...

Безкоштовні програми для обробки фото на айфон

Безкоштовні програми для обробки фото на айфон - icoola.ua - фото

Коли ви робите фото в бурі емоцій, ви не помічаєте, наскільки якісно сфотографовано, а приходите додому розчаровані, що не підібрали ідеального кута для падіння тіні. А як щодо соціальних мереж, в яких ви ведете сторінку в певних тонах, якості і насиченості? В таких випадках на допомогу приходить фоторедактор.

Навіть попри найновіші моделі смартфонів з більш професійними камерами, більшість фотографій потребують редагування, тому сьогодні ми підібрали топ-5 фоторедакторів для ваших гаджетів.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Топ-5 фоторедакторів для айфону

Давайте розберемо кожен з них, відкриємо сильні сторони та недоліки, про які всі мовчать. З досвіду професіоналів, які починали редагували фотографії в цих редакторах.

Snapseed

Відкриває топ, додаток SnapSeed — це одна з багатьох програм,jрієнтований на редагування фотографій, він пропонує багато пов’язаних функцій, найосновнішою з яких є можливість додавання фільтрів (так звані Looks) серед десятків доступних.

Інструменти редагування численні та прості у використанні: керуйте експозицією, кольором, різкістю та кадруванням ваших фотографій. Ви також можете зробити вибіркові налаштування або видалити непотрібні об’єкти. SnapSeed також дозволяє редагувати зображення RAW. Він доступний безкоштовно в App Store.

Також цікаво читати: як налаштувати камеру айфон?

Adobe Express

Adobe Express — молодший брат Photoshop. Безкоштовний онлайн-інструмент, який дозволяє дуже легко редагувати фотографії завдяки зрозумілому інтерфейсу та дуже потужним інструментам. Насправді, завдяки штучному інтелекту Adobe Express може видалити фон за лічені секунди!

Ви також можете миттєво створювати ефекти розмиття або застосовувати кольорові фільтри. Як бонус, програмне забезпечення існує в мобільній версії на Android та iPhone. Якби я не підписався на Photoshop, це, безперечно, інструмент, яким би я користувався найбільше.

PicsArt

PicsArt — це класична програма для редагування фотографій, яка вже багато років доступна в App Store, а також у Android Play Store. Він пропонує майже всі інструменти редагування, які вам можуть знадобитися: кадрування, обрізання, безліч фільтрів для перетворення ваших фотографій на витвори мистецтва, налаштування фотографій у квадратний формат (фото профілю WhatsApp), видалення відволікаючих деталей тощо.

PicsArt доступний для безкоштовного завантаження. За деякі інструменти та фільтри потрібно платити, але більшість основних функцій доступні безкоштовно.

Також читайте: як фотографувати на айфон?

Lightroom

У своїй безкоштовній версії програма для редагування фотографій Lightroom пропонує вам максимум функцій обробки фотографій, необхідних для отримання найкращої фотографії за лічені секунди. Маленький додатковий? Одночасне автоматичне коригування для вашої серії фотографій! 

Перейдіть на вкладку «Відкрити» внизу праворуч. Якщо один із прикладів редагування фотографії привертає вашу увагу, просто натисніть «Прочитати зміни» під фотографією, щоб дізнатися, через які налаштування вам потрібно пройти, щоб досягти цього ефекту.

Prisma

Prisma є відносно молодою програмою порівняно з більшістю інших програм для редагування фотографій, але вона далеко не найменш відома. Він став популярним завдяки унікальним фільтрам, які перетворюють ваші фотографії на справжні витвори мистецтва.

Також читайте: як скачати капкут?

Ваша оцінка: