Я шукаю...

Вибираємо додаток для фото на iPhone

Фотографія на айфон

Фото на Айфон

Фото на Айфон виходять відмінними. Щоб почати фіксувати навколишню красу, відкрийте додаток «Камера». Для цього на головному екрані натисніть на зображення телефону. Інший спосіб - змахнути пальцем екран вліво.

Якість картинок залежить не тільки від можливостей об'єктива, але і від додатків, які працюють з цифровими фотографіями. Дізнавайтесь як працює резервне копіювання.

Крім стандарту є і додаткові можливості створення знімків. Це може бути Live Photos, портретний режим, широкоформатний модуль. Можливості залежать від типу конкретної моделі.

Якщо хочете отримати щось більше, ніж просте фото, можна вибрати покадрову зйомку, уповільнений режим, панорамне зображення і режим «Квадрат».

У темному приміщенні або вночі використовуйте спалах. Рекомендуємо її встановити автоматично.

Live Photos - фіксує рух і звук.

Таймер - дає можливість сфотографуватися всім разом.

Камера для Селфі - невіддільна частина будь-якого телефону.

Серійна зйомка - зручна річ для фільмування в русі. Ви робите кілька знімків, з них інтелектуальна система робить цілісне зображення. Для цього натисніть кнопку затвор і утримуйте її.

Якщо потрібно наблизити знімок, скористайтеся зумом.

Редактор фото на Айфон

Редактор фото на Айфон є в кожної моделі. Відкривайте картинку в фотододаток і вибирайте опцію «Правити». Міняти можна розмір, кут огляду. Є вбудовані фільтри, для тих, хто не хоче морочитися. Можна змінювати параметри вручну. Міняйте яскравість, насиченість і ін. Параметри.

Вручну можна відрегулювати: рівень світла, насиченість кольору, розмір зображення. Вибираєте необхідний параметр, після чого бігунком регулюєте його інтенсивність.

Зображення можна зменшити. Для цього використовується інструмент «Сітка». Додаток дозволяє вирівняти кути.

Кращі редактори на Айфон

Якщо ви хочете отримати фото приголомшливої ​​якості, можливостей вбудованого редактора може не вистачити. Рекомендуємо додатково встановити додаток. Сьогодні ми розглянемо кращі редактори на Айфон. Вони діляться на платні і безплатний. Все залежить від того, що ви шукайте. Познайоммось з ними трохи ближче.

У цьому розділі ви дізнаєтеся, що вам принесе їх використання.

 1. Монтаж відео. Вбудованих можливостей телефону часто буває недостатньо для професійної обробки.
 2. Взяти фотографію в красиву рамочку. У вбудованому редакторі їх кількість обмежена. У додатках ви знайдете безліч самих незвичайних варіантів.
 3. Фільтри зображення. У сторонніх додатках ви знайдете безліч найрізноманітніших фільтрів. Деякі з редакторів дозволяють задавати власні фільтри і шаблони.
 4. Міняти фактуру зображення - додавати кольору, яскравість, повернути зображення і багато іншого.
 5. Додавати маски, на зразок тих, які використовуються в Інстаграм.
 6. Використовувати кисті, олівці, ластик.
 7. Додавати написи, в т. Ч. І анімовані.
 8. Вставляти інші об'єкти.
 9. Міняти перспективу. Фотоапарат іноді може її спотворювати.
 10. Робити особи смішними. Для цього можна змінювати пропорції, накладати різні маски і ін.
 11. Автоматично покращувати зображення. Навичками редагування зображень володіє не кожен. Спеціальні програми можуть самостійно підбирати оптимальні параметри.
 12. Давати поради. Додаток саме проаналізує фото і дасть рекомендації, яку опцію потрібно додати, а де можна і прибрати.
 13. Деякі редактори покращують якість знімків камери, додаючи різні режими.
 14. Редактори дозволяють не тільки додавати різні шрифти, їх забарвлення, а й працювати з міжрядковим інтервалом.
 15. Надати фотографії незвичайний вид, наприклад, зробити її у формі сердечка або розкритої книги.
 16. Робити колажі, меми.
 17. Робити з декількох фотографій відеоряд.
 18. Редактор зробить вас красивіше: поміняє колір очей, додасть шкірі шовковистість, прибере дефекти.

Ми перерахували основні функції. Насправді їх значно більше.

Безкоштовні редактори для фото на iPhone

Тут ми розберемо найкращі безплатні програми, які зможуть повністю перетворити бляклі фотографії. Найкращі фото, за думкою експертів зроблені саме на Айфон 11 Про Макс

VSCOcam

Це один з найбільш інтуїтивних редакторів. Тут є безліч фільтрів з різними ефектами. На жаль, не всі з них безкоштовні, але останніх цілком вистачить.

Програма може:

 • редагувати відео;
 • вставляти фото в оригінальні рамочки;
 • додавати фільтри, ефекти;
 • змінювати текстуру знімка.

Видозмінювати картинку можна по різним параметрам. Міняємо різкість, насиченість, контрастність. Фотографії можна крутити, вирівнювати експозицію.

Snapseed

Це повністю безкоштовний редактор. Відрізняється великою кількістю швидких фільтрів, які одним натисненням кнопки перетворять картинку. Є можливість створювати власні фільтри.

Додавати написи можна і набором кистей. Є можливість вирівняти перспективу.

Опція «Портрет» призначена для роботи з особою. Можна міняти пропорції, нахил голови, підіймати куточки губ і ін.

Можна додати текст на знімок. Крім класичних шрифтів в колекції є досить екзотичні.

Adobe Photoshop Lightroom

Це професійний додаток. Воно платне, але є безліч і безплатний опцій, з цієї причини ми вирішили включити його в наш список.

Фотошоп прекрасно підходить для комплексної обробки фотографій. Можна міняти відтінки, додавати різні ефекти, робити знімок контрастніше. Редактор сам підкаже ідеї для поліпшення.

З Фотошопом знімки будуть виходити краще, завдяки можливості проводити знімання в форматі RAW.

Є можливості і для систематизування раніше зроблених фотографій. Виділення кращих кадрів та ін.

Phonto

У цьому редакторі понад 400 шрифтів. Можна міняти:

 • розмір букв;
 • колір букв;
 • змінювати міжрядковий інтервал;
 • включати підсвічування тексту.

Тут є безліч цікавих можливостей для роботи з фото. Наприклад, знімок можна зробити у вигляді кульки або сердечка тощо. Також якщо хочете дізнатися в якому році вийшов айфон 8, або інші версії айфонів тоді переходьте по посиланню.

 

Adobe Photoshop Express

Це мобільний варіант всесвітньо відомої програми Adobe Photoshop. Він дає масу можливостей для роботи з фото.

Тут ви зможете додати рамку, зробити колаж, вставити на знімок наліпку.

Є можливість створювати свої власні фільтри, редагувати стандартні.

За допомогою програми легко виправляються дефекти на знімках: забирається почервоніння очей, змінюється контрастність та ін.

Фотошоп усуне такі недоліки як «зернистість» знімка, «шуми» і ін. Це лише невелика частина можливостей програми. Їх значно більше.

Moldiv

Додаток, в першу чергу, буде цікаво любителям робити Селфі, займатися відеомонтажем. Ви зможете:

 • зробити більш гладкою шкіру, підкоригувати овал обличчя, змінити розмір очей;
 • додати в відео стікери;
 • додавати колажі, використовувати рамочки;
 • додавати написи;
 • змінювати текстуру фото.

Тут є і спеціальний «квадратний» формат Інстаграма.

Кращі програми для фото на iPhone

VSCO (VSCO Cam)

Річна вартість передплати 20 доларів. Програма використовує вбудований набір фільтрів, що дозволяє віртуозно обробляти знімки. Додатком вдалося прославитися завдяки тому, що нею користується безліч Інста-блогерів.

Редактор якоюсь мірою сам замінює соціальну мережу. У ньому можна обмінюватися знімками і спілкуватися з іншими користувачами.

Базова версія програми є безкоштовною. Вона включає 10 фільтрів. Після оформлення передплати, відкриється доступ до 170 фільтрів. Є інструменти, які відтворюють плівку Kodak або Fuji.

Lightroom CC

У безкоштовної версії додаток може робити лише просту обробку знімків. Можливості преміумверсії значно ширше. Тут є пензель відновлення, додалися інструменти для роботи з геометрією. Відкривається доступ до хмарного сервісу. Є тут і інтелектуальна система для обробки фотографій.

Afterlight 2

Ідеальний додаток для Instagram. Тут є досить «просунуті» інструменти, типу кривих. Багато вбудованих фільтрів. Є можливість додавати написи, вставляти графіку.

Підсумок

Якщо ви хочете дивувати передплатників дивовижними знімками, фоторедактор для Apple абсолютно необхідний. Сторонні додатки мають значно більше можливостей для обробки знімків, ніж базовий комплект.

Більшість додатків надає безкоштовний базовий набір інструментів. За невелику плату можна отримати доступ до найширшого спектра додаткових можливостей.

Перш ніж вибрати редактор, подумайте, що ви хочете робити зі знімками, додавати написи, додавати рамки, змінювати фактуру знімка. Ознайомтеся з можливостями кожного редактора, виберіть той, який найбільш підходить до ваших потреб.

Почніть з базовою версією, якщо ви побачите, що початкових функцій буде не вистачати, придбайте преміумверсію. Також якщо вам була цікава дана стаття тоді ви можете переглянути про airpods 2 як відрізнити оригінальні від копії.

Ваша оцінка: