Я шукаю...

Як скачати CapCut в Україні на iPhone?

Кап Кут - як скачати

Раніше цей додаток називався JianYing. Це китайський додаток, розроблений компанією ByteDance. Програма з'явилась на ринку вперше у 2019 році, а вже у 2020 була перейменована та отримала всім відому назву Cap Cut. Саме у 2020 році роботу додатку розширили на Windiws та Maс.

Станом на березень цього року додаток має понад 200 мільйонів активних користувачів. Його скачують частіше, ніж Tik Tok. В Україні цю програму не можливо завантажити через її відсутність в App Store. Давайте поговоримо про те, як легко завантажити цей додаток на айфон.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Що потрібно знати про використання Кап Кут?

В сучасному суспільстві, де велика кількість людей зацікавлена відкрити свій особистий блог та створювати захопливі відео, CapCut є однією з найпопулярніших програм для редагування відео. Цей додаток дозволяє створювати відео, які можуть набрати мільйони лайків, коментарів та репостів на популярних соціальних мережах, таких як TikTok та Instagram.

CapCut робить процес редагування відео набагато простішим. Раніше, щоб додати субтитри, застосувати потрібний фільтр, або різноманітні ефекти, такі як поява та зникнення картинок, знадобився весь вечір. Але за допомогою CapCut все зробити можна в лічені секунди, не втрачаючи якість відео.

Щодня, я використовую Кап Кут для того, щоб створювати круті відео для особистих відео та в цьому описі поділюся з вами інформацією про те, як завантажити цей редактор.

Кап Кут - інтерфейс додатку

Кап Кут став незамінним інструментом для тих, хто мріє про успіх у соціальних мережах. З її допомогою кожен може ефективно створювати цікавий контент із вражаючою якістю, що залучає велику кількість глядачів та фоловерів. Тому, не дивно, що CapCut є обов'язковою утилітою для всіх, хто хоче зробити враження в онлайн-світі.

Чому в Україні не працює Кап Кут?

Доволі велика кількість українських блогерів та відеомейкерів стикнулись з тим, що CapCut не можна ні скачати, ні оновити. Проблеми з цим відео редактором почалися на початку повномасштабного вторгнення країни-агресора на територію України. 

З'явилась інформація, що CapCut є російським застосунком, і це призвело до зростання негативних відгуків та скарг на додаток. Розробники вирішили обмежити та заблокувати свою програму в Україні, щоб запобігти додатковим проблемам та руйнуванню репутації CapCut.

Однак, насправді CapCut належить тій самій компанії, що створила популярну соціальну мережу TikTok - Bytedance Pte. Ltd. І хоча його може бути складно знайти українським користувачам у магазині програм, цей додаток все ж можна використовувати й в інших соціальних мережах, що дозволяє користувачам створювати та редагувати відео на своє розсудження.

Чи варто завантажувати Кап Кут на Айфон?

Ми впевнені, що так! Давайте розглянемо декілька причин, чому ця програма стане чудовим вибором для вас:

 • Незвичайний досвід. Кап Кут на Айфон пропонує вам не тільки стати свідком трюків та прискореного відеорежиму, а й власноруч їх створити;
 • Безліч можливостей. CapCut має безліч різноманітних трас та локацій;
 • Конкурентний дух. Завантажуючи Кап Кут на Айфон, ви не тільки отримуєте можливість створювати траси для себе, а й для інших гравців;
 • Розвага та виклик. Кап Кут на Айфон гарантує вам незабутні враження та адреналіновий кушт від створення та проходження треків. 
   

Відповідь на питання може бути різною в залежності від потреб і пріоритетів користувача. Кап Кут є додатком для редагування відео, який надає різноманітні інструменти для досягнення професійного рівня обробки на мобільному пристрої.

Cap Cut - як завантажити на айфон

Однією з переваг Кап Кут є можливість використовувати слайдери для регулювання експозиції, контрасту, насиченості та інших параметрів зображення. Таким чином, користувач може точно налаштувати світлотехнічні характеристики фотографії з метою досягнення бажаного результату. Крім того, Кап Кут підтримує вібраційні функції, які допомагають усунути розмитість та розфокусування зображень.

Додаток також пропонує великий вибір фільтрів, ефектів та режимів, які можна застосувати до зображень. Вони дозволяють надати фотографії особливого настрою або стилю. Крім того, Кап Кут має можливість створювати колажі, додавати рамки та текст, що розширює варіативність можливостей обробки зображень.

Кап Кут також має платні послуги деяких функцій чи додаткових можливостей. 

Тож, розкрийте свій потенціал у каскадерській галузі, насолоджуйтесь екстремальними враженнями та спробуйте себе в складних завданнях. Завантажуйте Кап Кут на Айфон прямо зараз.

Як завантажити Кап Кут в Україні, якщо в мене айфон

Один з варіантів як завантажити програму кап кут на свій айфон, це через обліковий запис змінити регіон. Це доволі популярний та самий простий спосіб для більшості українців які стикалися з проблемою обмеження в нашій країні.

На своєму обліковому записі змінити регіон:

 1. Зайдіть у свій обліковий запис;
 2. Оберіть “Країна/регіон”;
 3. Далі “Змінити країну/регіон”;
 4. Оберіть країну та регіон;
 5. Натисніть “Погоджуюсь”;
 6. Потім перегляньте розділ «Умови та положення»;
 7. Заповніть поля, що показані на фото.

Кап Кут - як скачати на айфон

Як завантажити CapCut в Україні з комп’ютера?

Перелічімо основні кроки, які необхідно здійснити для того, щоб завантажити КапКут:

 1. Переконайтесь, що у вас є комп'ютер з встановленою останньою версією iTunes;
 2. Відкрийте браузер на комп'ютері і перейдіть на офіційний сайт Кап Кут;
 3. Знайдіть сторінку завантаження утилітики для iPhone і натисніть кнопку "Завантажити зараз";
 4. Зачекайте, поки Кап Кут завантажується на ваш комп'ютер;
 5. Після завершення завантаження відкрийте iTunes на комп'ютері;
 6. Підключіть свій iPhone до комп'ютера за допомогою кабелю Lightning;
 7. Відкрийте розділ "Пристрої" у iTunes і знайдіть свій iPhone;
 8. Клікніть на іконку вашого iPhone і перейдіть на вкладку "Загальні";
 9. Прокрутіть сторінку до розділу "Встановлені додатки" і натисніть кнопку "Додати файл";
 10. Знайдіть файл Кап Кут, який ви завантажили на комп'ютер, і виберіть його;
 11. Натисніть кнопку "Синхронізувати", щоб передати програму Кап Кут на ваш iPhone;
 12. Зачекайте, поки синхронізація завершиться, і ви зможете знайти Кап Кут на своєму iPhone;
 13. Від'єднайте iPhone від комп'ютера і відкрийте Кап Кут для користування на вашому iPhone.

Цю програму без проблем можна завантажити з офіційного сайту за посиланням - https://www.capcut.com/. Також тут можна без проблем редагувати відео онлайн.

Як завантажити та встановити КапКут в Україні без App Store та комп’ютера?

КапКут (CapCut) є популярним додатком для редагування відео, який надає користувачам широкий спектр інструментів та функцій для створення високоякісного контенту. Ось невелика інструкція, як встановити цей додаток без ПК:

 1. Відкрийте браузер на вашому пристрої;
 2. Введіть "CapCut APK" у пошуковий рядок;
 3. Оберіть надійний веб-сайт для завантаження файлу;
 4. Завантажте файл APK на ваш пристрій;
 5. Перейдіть до налаштувань вашого пристрою та натисніть на "Безпека" або "Приватність";
 6. Активуйте опцію "Невідомі джерела" або "Дозволити інсталяцію з невідомих джерел";
 7. Відкрийте завантажений файл APK CapCut;
 8. Натисніть на "Встановити";
 9. Зачекайте, доки інсталяція завершиться;
 10. Після завершення інсталяції, відкрийте CapCut та починайте користуватися без App Store та комп’ютера.

Кап Кут - як завантажити та редагувати

Як мені використовувати CapCut в Україні на iPhone без встановлення

До слова, деякі функції можуть бути обмежені без встановлення, доступ до деяких фільтрів чи інструментів. Тому ми рекомендуємо для повного функціонала утиліти створити свій обліковий запис і увійти в нього в додатку, та не обмежувати себе в можливості використовувати багато різних та цікавих функцій.

Так от, як використовувати CapCut в Україні на iPhone без встановлення:

 1. Відкрийте Safari на своєму iPhone;
 2. Перейдіть на основну сторінку CapCut;
 3. Зареєструйтесь або увійдіть в свій обліковий запис;
 4. Натисніть кнопку “Edit video online”;
 5. Пройдіть невелике пояснення як користуватись Кап Кут та її можливості.

Що може замінити КапКут: найпопулярніші аналоги

Відео редактори, такі як Vivacut, Filmora, Inshot і VN Video Editor, стали популярними інструментами для редагування відео. Ці програми мають потужні функції і можуть замінити Капкут.

 • Filmora: програма має широкий набір інструментів для редагування відео, включаючи переходи, ефекти, фільтри та звукові елементи. Вона також підтримує роботу з різними форматами відео і дозволяє експортувати готові відео на різні платформи;
 • InShot: можливість редагування відео та фото одночасно, а також обрізання та постановка відео в портретний або альбомний режим. Вона має також широкий вибір фільтрів та ефектів, а також можливість створення слайд-шоу зі звуковим супроводом;
 • VN Video Editor: дозволяє змінювати швидкість відтворення відео, застосовувати ефекти і фільтри, додавати текст та звукові елементи. Вона також має функцію стабілізації знімків, що дозволяє знизити рухомість відео.
   

Ці відео редактори - Filmora, Inshot і VN Video Editor - є потужними інструментами для редагування відео. Вони дозволяють кожному створювати професійні відео з вражаючими ефектами і зручними функціями. Вибір залежить від ваших особистих уподобань і потреб, але з усіма цими відео редакторами ви можете вести свою творчість на новий рівень.

Особисто я вважаю, що якщо у вас все ж таки є можливість встановити і використовувати Кап Кут, то нема чого дивитися на інші аналоги, адже саме ці додатки розробляли творці Тік Ток, передбачивши всі необхідні інструменти для створення чарівних відео.

 
 

Ваша оцінка: