Я шукаю...

Genshin Impact: сюжет, особливості гри і як скачати

Гра Genshin Impact

Гра Genshin Impact на айфон від китайського розробника вийшла відносно недавно. Вона відразу стала популярною, і всього за тиждень існування принесла творцям понад 60 мільйонів доларів. Анонс гри вийшов ще на початку 2017 року. Розробники придумали цікавий сюжет з яскравим ігровим світом. Як і інші ігри азіатських Genshin Impact виконана в стилі аніме.

Версія улюбленої гри на айфон дозволить вмить переміститися в віртуальний світ сповнений пригод і несподіванок. Грайте коли завгодно, по дорозі на роботу або в обідню перерву, відверніться від рутини в один дотик.           

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 080 грн
- 9380   грн
17 700 грн

від 1770 грн/міс

Суперзнижка ХІТ ПРОДАЖІВ
27 530 грн
- 8230   грн
19 300 грн

від 1930 грн/міс

Сюжет игры Genshin Impact

Гра починається з ролика, де хлопець і дівчина планують відправитися в наступний світ. Але їм не вдалося, на шляху зустрілося божество, яке зачароване обох. Залежно якого користувача ви виберете, буде залежати подальший хід гри. В ході гри ви з'ясуєте, що хлопець і дівчина насправді брат і сестра. Вийде так, що один з персонажів відправиться на пошук другого.

Ігровим світом керують боги, яких називають Архонтами. Кожен з них контролює один з елементів природи: повітря, землю, вогонь, воду, блискавку, лід і природу. Ігровий світ поділений на сім регіонів, в кожному з яких шанують одного з Архонтів. Варто зазначити, що кожен регіон відповідає реальним містах. Надалі творці гри планують додати нові простори. До слова, прототипом снігового регіону стала Росія.

Сюжет гри Genshin Impact

Пригода в грі Genshin Impact на айфон починається через пару місяців після того, як персонаж потрапив в новий світ. Героя гри виловить рибалка з озера. Саме цей рибалка стане одним головного героя. Перше завдання в грі - пошук сімох Архонтів, саме вони допоможуть знайти шлях до пошуків втраченого родича. В ході розвитку сюжету і проходження квестів, герой зустріне величезна кількість персонажів, які допоможуть знайти відповіді.

Які персонажі доступні в грі Геншін Імпакт

Кожен з персонажів володієте однією зі стихій. На початку гри персонажу буде доступна Ембер, які користується цибулею і володіє магією вогню. Кейа, її знаряддя це меч і лід, а також Ліза, яка управляє енергією блискавки.

В ході розвитку сюжету гравець зможе вибрати і інших персонажів, це Барбара, якій підпорядковується вода Сян Лін, що долає вогонь. Далі персонажі буде з'являтися випадково, на це впливає хід розвитку гри та виконання квестів.

Дуже цікавий той момент, що саме мандрівник - єдиний з усіх персонажів, який може міняти стихію, входячи в резонанс зі статуями одного їх Сімох власників стихії.

Читайте також: TRANSISTOR - НОВЕ ЗАГАДКОВЕ ТВОРІННЯ СТУДІЇ «SUPERGIANT GAME»

Якщо коротко, то гра Геншін Імпакт на ios має неймовірно круту історію, відразу з декількома поворотами сюжету. Щоб краще зрозуміти сенс того, що відбувається, читайте книги в ході гри. Спочатку гравець зустрічається багато NPC, але вони не дають нових квестів, це зроблено для того, щоб не навантажувати гравця. Нові квести стануть доступні в ході підвищення рангу і репутації. Також хочеться відзначити рівень опрацювання всіх ігрових героїв. У них не тільки неповторний зовнішній вигляд, а й характер і життєвий шлях.

Персонажі гри Genshin Impact

Як перемагати в боях в Genshin Impact

Для ефективного битви в грі доведеться постійно викручуватися від атак і міняти персонажів, оскільки Genshin Impact не така проста, якою здається на перший погляд. Бойова система гри полягає в умінні комбінувати здатності групи персонажів. Один загін може включати 4 персонажі, які перемикаються раз у 2 секунди.

Після того як ви використовуєте навички одного персонажа, можна переключитися на іншого. Так, комбінуючи вогонь і воду, ви отримаєте обпалює пар, а лід і вода - на час заморозить противника. Стихійні особливості поєднання різних комбінацій працюють не тільки в ході боротьби з ворогами, а й при необхідності подолати перепони, так можна заморозити озеро, щоб перебратися на інший берег. В цілому гра пропонує такі реакції:

 • підпал;
 • розсіювання;
 • створення кристалів;
 • заряд електрики;
 • горіння;
 • заморозка;
 • танення
 • заметіль;
 • шипи;
 • відправлення;
 • випаровування.

Кожна реакція по-різному впливає на ворогів, тому треба врахувати ці нюанси, щоб задати максимальної шкоди. Крім комбінації навичок, варто відзначити і характеристики героїв. Два персонажі, що володіють однаковими стихіями способи посилити сили двох інших персонажів.

Битви в Genshin Impact

Також гра містить систему витривалості, сили витрачаються на біг, лазіння по скелях, бій тощо. Щоб поповнити сили треба підійти до статуй Архонтів і віддати спеціальні купони. Знайти їх можна на мапі в ході подорожі.

Як завантажити гру Genshin Impact на ios

Геншін Імпакт скачати на айфон нескладно. Досить перейти в App Store, знайти гру і натиснути встановити. Іграшка скочується і встановиться автоматично, вас досить тільки увійти в гру і почати насолоджуватися захоплюючою подорожжю.

Варто зазначити, що гру можна скачати безкоштовно. Але для повноцінного насолоді ігровим процесом, ймовірно, доведеться здійснювати внутрішні покупки. У даній грі працює специфічна система покупок, характерна для азіатських розробок. У Genshin Impact на айфон можна купувати різні лутбокси, в них з невеликою ймовірністю може випасти цінний об'єкт. Це може бути дороге ефективна зброя або новий персонаж. Щоб здійснити покупки знадобиться мати спеціальну валюту - камені витоку. Їх же можна купувати за реальні гроші.

За допомогою каменів ви можете відкривати так звані Молитви. З них ви будете отримувати предмети трьох категорій рідкості:

 • звичайні;
 • епічні;
 • легендарні.

Шанс отримати другу категорію предметів або нового персонажа становить не більше 5%, а отримати легендарного героя можна лише з ймовірністю 0,6%.

Гра Genshin Impact доступна на iOS

Злам Genshin Impact на айфон

З огляду на, що для повноцінної гри Геншін Імпакт на ios доведеться витрачати реальні гроші, пропонуємо завантажити зламану версію гри. З їх допомогою ви можете вивчати ігровий світ без будь-яких обмежень. Вам буде доступний необмежений запас ігрової валюти, всі персонажі відразу, а також зброю і магічні навички володіння стихіями.

Граючи в зламану версію гру на айфоні ви зможете набагато простіше справлятися з усіма перепонами, які зустрінуться вам на шляху. Досліджуйте королівство без обмежень, не витрачайте час на відновлення сил, забудьте про те, що ресурси можуть закінчиться в най невідповідний момент. Завантаживши гру Genshin Impact злом ви зможете «сколотити» команду з надійних супутників і відправиться вивчати загадковий острів. Навіщо Донато, якщо можна скачати готову зламану версію і стати переможцем всіх квестів. Хапайте будь-які ресурси та використовуйте їх скільки завгодно і в яких завгодно комбінаціях.

Щоб встановити зламану версію, досить видалити офіційну і встановити гру з переписані кодом. Ця версія дасть такі можливості:

 • необмежений запас грою валюти;
 • всі секрети, де можна знайти цінні ресурси;
 • передбачити ходу супротивників;
 • вся зброя відразу, знищуйте ворогів в один дотик;
 • магічна сила максимальної потужності.

Граючи у зламану версію гри ви зможете насолодитися усіма принадами гри в стилі аніме від китайських розробників. Зробіть все, щоб знайти втраченого родича і знищити ворогів, які буде заважати досягти мети. Досліджуйте всі таємні куточки королівства і возз'єднати родину.

Ваша оцінка: