Я шукаю...

Що таки обрати: iPhone 12 vs 11

iPhone 12  iPhone 11

На початку осені компанія Apple презентувала новий IPhone 12 у чотирьох моделях. І як завжди нам цікаво порівняти новинку із торішньою версією популярного смартфона. Адже цими пристроями користується доволі велика кількість людей у цілому світі, дуже буде цікаво чи варто переплачувати за новинку, чи можливо не слід витрачати коштів та часу.

Для читачів блогу ICOOLA знижка:

ХІТ ПРОДАЖІВ
21 120 грн
- 7320   грн
13 800 грн

від 1380 грн/міс

НОВИНКА Знижка
17 120 грн
- 7520   грн
9 600 грн

від 960 грн/міс

Дизайн Айфонів

Почнемо з дизайну, адже він одразу впадає в око та відрізняється від попередніх версій. IPhone 12 має більш виражені грані, своїм зовнішнім виглядом він нагадує п’яту версію цієї марки. Концепти, які витекли у мережу ще до презентації насторожили майбутніх покупців. Проте під час презентації IPhone 12 зарекомендував себе із дуже хорошої сторони.  У порівнянні з IPhone 11 вони відрізняються, тут потрібно вже обирати майбутньому власнику телефона, що йому більше до вподоби легкі, заокруглені переходи у корпусі чи більш виражені та різкі грані.

Наступним пунктом у порівнянні будуть технічні характеристики.

  1. IPhome 12 став легшим за попередника на 30 грамів. Так, можливо різниця, на перший погляд, не є великою та значною. Та коли ти тримаєш телефон у руках різниця відчувається доволі сильно.
  2. Також змінились і загальні параметри самого смартфона. Зменшилась висота, ширина та глибина.

Параметри IPhone 12 - 146,7 мм * 71,5 мм * 7,4 мм.

Параметри IPhone 11 - 150,9 мм * 75,7 мм * 8,3 мм

  1. Алюмінієві вставки на IPhone 12, на перший погляд, здаються не надійними та швидко пошарпаються. Але це не так, адже цей матеріал дуже витривалий та стійкий до ударів. Дряпається? Так, і дуже швидко.

Дисплей iPhone 11 vs 12

Перейдемо до дисплея, він став набагато кращим у IPhone 12. Мабуть, найбільшою їхньою відмінністю буде те, що у новинці представила компанія дисплей Super Retina XDR з діагоналлю 6,1 дюйм. А у попередника дисплей був звичайний, а саме ЖК-дисплей Liquid Retina HD з такою самою діагоналлю 6,1 дюймів.

Новинка, звичайно, краще буде передавати кольорову гамму, а якщо говорити про розширення, щільність та контраст то різниця між 12 і 11 IPhone, буде як небо і земля. До прикладу:

  • IPhone 11 - щільність дисплею на один дюйм складає 326 пікселів, контрастність 1400:1, а розширення дисплею має 1792 припадає на 828 пікселів.
  • IPhone 12 - щільність цієї новинки складає 460 пікселів до одного дюйма, контрастність збільшилась в рази, а саме 2000000:1, розширення має 2532 на 1170 пікселів.

Також при стандартному використанні яскравості 625 ніт, у IPhone 12 з’явилась додаткова функція, а саме максимальна яскравість у 1200 ніт.

Після перших днів використання ви одразу відчуєте різницю і в першу чергу це буде сприйняття кольорів, адже IPhone 12 передає їх набагато контраснішими, яскравішими. Ви відразу помітите різні відтінки та глибину чорного кольору.

При покупці новинки, ви в першу чергу дивітся на власні потреби та використання нових нововведень. Якщо ж вам не потрібно в першочерговій потребі вище описаних функції то тоді вам потрібно добре все обдумати.

Доторкнемось до “серця” цієї марки телефонів, а саме процесора

У IPhone 11 застосовується процесор А13, 2019 року, який розроблявся по сімох нанометрових техпроцесах. А ось IPhone 12 отримав уже зовсім інше “серце”. Він складається із процесора А14 Bionic, 2020 року, який був розроблений уже за п’яти нанометровим техпроцесом.

Чи буде відчуватись різниця одразу? Якщо ж ви у цьому не розбираєтесь, то скоріш за все ви і не відчуєте різниці. А ось для тих хто хоч трошки розуміється на технічних характеристиках процесора, відчує різницю одразу.

Компанія Apple вкладає багато зусиль, щоб вдосконалювати свої телефони щороку. Тому якщо ви у роботі працюєте з великими файлами, великою кількістю відео чи фото, або ж граєте різноманітні ігри, то вам краще звернути свою увагу на новинку IPhone 12. Якщо ж ви не використовуєте цього, тоді вам не слід переплачувати лишнього, оскільки процесор 2019 року теж працює відмінно.

Найулюбленіший інструмент дівчат - камера

Тут доволі складно буде визначити для себе переможця тільки по технічним характеристикам. Все-таки перед покупкою потрібно буде у магазині переконатись на власні очі. Але ми спробуємо вказати вам переваги чи недоліки.

За технічними характеристиками звісно буде перемагати новинка, адже у ній компанія Apple застосувала HDR-відео з Dolby Vision.

 За основними характеристиками у IPhone 11 все-таки є перевага у ширококутній діафрагмі.

  1. IPhone 12 - має два об’єктиви по дванадцять мегапікселів, які містять над ширококутний об’єктив з діафрагмою ƒ/2,4 та ширококутний об’єктив з діафрагмою ƒ/1,6. Цифровий зум до 5 разів збільшення.
  2. IPhone 11 - ма ті ж самі два об’єктиви по дванадцять мегапікселів. Над ширококутний об’єктив має таку ж саму діафрагму ƒ/2,4 , а ось ширококутний об’єктив має діафрагму ƒ/1,8. Цифровий зум до 5 разів збільшення.

На перший погляд, і справді перевагу має IPhone 11. Але попри те, що у IPhone 12 діафрагма менша, додатковий Smart HDR 3 для фото основною камерою та нічний режим уже у фронтальній камері, перемагає.

Стосовно відеозйомок, то виробники додали до настройок тільки HDR-відео з Dolby Vision, а під час запису відеоконтенту на фронтальну камеру ви можете знімати його в уповільненому режимі під час нічного режиму.

Знову ж таки, одразу може здатись зовсім не потрібною річчю. Але оскільки ми живемо в період блогінгу та Tik-tokерів, і ви цим займаєтесь тоді вам однозначно потрібно надати перевагу новинці від Apple.

Акумулятор

Що у новинці 2020 року, що у 2019 році ідентичні. Єдиною їхньою різницею є те, що у смартфоні 2020 року компанії Apple з’явилась додаткова година роботи при перегляді відео під час стрімів.

Ціна стартуватиме на IPhone 12 від 830$, ціна буде зростати від кількості мегабайт пам’яті. А ось новий IPhone 11 можна придбати за 599$. Різниця досить відчутна, але тут вам потрібно зважити усі “за” та “проти” і прийняти своє рішення. Чи потрібна вам новинна і її додаткові функції, якщо ж ні, тоді не варто переплачувати.

Ваша оцінка: