icoola
Купити iPhone
Ремонт iPhone
Ремонт iPad+
Продати iPhone
ICOOLA ECO
Топ пропозицій
Магазин Apple / новини Apple / Що таки обрати: iPhone 12 vs 11
10 Березень 2021

Що таки обрати: iPhone 12 vs 11

Багато перед ким постає питання вибору телефону. ICOOLA рекомендує прочитати цю статтю перед покупкою iPhone

Антонюк Катерина

На початку осені компанія Apple презентувала новий IPhone 12 у чотирьох моделях. І як завжди нам цікаво порівняти новинку із торішньою версією популярного смартфона. Адже цими пристроями користується доволі велика кількість людей у цілому світі, дуже буде цікаво чи варто переплачувати за новинку, чи можливо не слід витрачати коштів та часу.

Дизайн Айфонів

Почнемо з дизайну, адже він одразу впадає в око та відрізняється від попередніх версій. IPhone 12 має більш виражені грані, своїм зовнішнім виглядом він нагадує п’яту версію цієї марки. Концепти, які витекли у мережу ще до презентації насторожили майбутніх покупців. Проте під час презентації IPhone 12 зарекомендував себе із дуже хорошої сторони.  У порівнянні з IPhone 11 вони відрізняються, тут потрібно вже обирати майбутньому власнику телефона, що йому більше до вподоби легкі, заокруглені переходи у корпусі чи більш виражені та різкі грані.

Наступним пунктом у порівнянні будуть технічні характеристики.

  1. IPhome 12 став легшим за попередника на 30 грамів. Так, можливо різниця, на перший погляд, не є великою та значною. Та коли ти тримаєш телефон у руках різниця відчувається доволі сильно.
  2. Також змінились і загальні параметри самого смартфона. Зменшилась висота, ширина та глибина.

Параметри IPhone 12 - 146,7 мм * 71,5 мм * 7,4 мм.

Параметри IPhone 11 - 150,9 мм * 75,7 мм * 8,3 мм

  1. Алюмінієві вставки на IPhone 12, на перший погляд, здаються не надійними та швидко пошарпаються. Але це не так, адже цей матеріал дуже витривалий та стійкий до ударів. Дряпається? Так, і дуже швидко.

Дисплей iPhone 11 vs 12

Перейдемо до дисплея, він став набагато кращим у IPhone 12. Мабуть, найбільшою їхньою відмінністю буде те, що у новинці представила компанія дисплей Super Retina XDR з діагоналлю 6,1 дюйм. А у попередника дисплей був звичайний, а саме ЖК-дисплей Liquid Retina HD з такою самою діагоналлю 6,1 дюймів.

Новинка, звичайно, краще буде передавати кольорову гамму, а якщо говорити про розширення, щільність та контраст то різниця між 12 і 11 IPhone, буде як небо і земля. До прикладу:

  • IPhone 11 - щільність дисплею на один дюйм складає 326 пікселів, контрастність 1400:1, а розширення дисплею має 1792 припадає на 828 пікселів.
  • IPhone 12 - щільність цієї новинки складає 460 пікселів до одного дюйма, контрастність збільшилась в рази, а саме 2000000:1, розширення має 2532 на 1170 пікселів.

Також при стандартному використанні яскравості 625 ніт, у IPhone 12 з’явилась додаткова функція, а саме максимальна яскравість у 1200 ніт.

Після перших днів використання ви одразу відчуєте різницю і в першу чергу це буде сприйняття кольорів, адже IPhone 12 передає їх набагато контраснішими, яскравішими. Ви відразу помітите різні відтінки та глибину чорного кольору.

При покупці новинки, ви в першу чергу дивітся на власні потреби та використання нових нововведень. Якщо ж вам не потрібно в першочерговій потребі вище описаних функції то тоді вам потрібно добре все обдумати.

Доторкнемось до “серця” цієї марки телефонів, а саме процесора

У IPhone 11 застосовується процесор А13, 2019 року, який розроблявся по сімох нанометрових техпроцесах. А ось IPhone 12 отримав уже зовсім інше “серце”. Він складається із процесора А14 Bionic, 2020 року, який був розроблений уже за п’яти нанометровим техпроцесом.

Чи буде відчуватись різниця одразу? Якщо ж ви у цьому не розбираєтесь, то скоріш за все ви і не відчуєте різниці. А ось для тих хто хоч трошки розуміється на технічних характеристиках процесора, відчує різницю одразу.

Компанія Apple вкладає багато зусиль, щоб вдосконалювати свої телефони щороку. Тому якщо ви у роботі працюєте з великими файлами, великою кількістю відео чи фото, або ж граєте різноманітні ігри, то вам краще звернути свою увагу на новинку IPhone 12. Якщо ж ви не використовуєте цього, тоді вам не слід переплачувати лишнього, оскільки процесор 2019 року теж працює відмінно.

Найулюбленіший інструмент дівчат - камера

Тут доволі складно буде визначити для себе переможця тільки по технічним характеристикам. Все-таки перед покупкою потрібно буде у магазині переконатись на власні очі. Але ми спробуємо вказати вам переваги чи недоліки.

За технічними характеристиками звісно буде перемагати новинка, адже у ній компанія Apple застосувала HDR-відео з Dolby Vision.

 За основними характеристиками у IPhone 11 все-таки є перевага у ширококутній діафрагмі.

  1. IPhone 12 - має два об’єктиви по дванадцять мегапікселів, які містять над ширококутний об’єктив з діафрагмою ƒ/2,4 та ширококутний об’єктив з діафрагмою ƒ/1,6. Цифровий зум до 5 разів збільшення.
  2. IPhone 11 - ма ті ж самі два об’єктиви по дванадцять мегапікселів. Над ширококутний об’єктив має таку ж саму діафрагму ƒ/2,4 , а ось ширококутний об’єктив має діафрагму ƒ/1,8. Цифровий зум до 5 разів збільшення.

На перший погляд, і справді перевагу має IPhone 11. Але попри те, що у IPhone 12 діафрагма менша, додатковий Smart HDR 3 для фото основною камерою та нічний режим уже у фронтальній камері, перемагає.

Стосовно відеозйомок, то виробники додали до настройок тільки HDR-відео з Dolby Vision, а під час запису відеоконтенту на фронтальну камеру ви можете знімати його в уповільненому режимі під час нічного режиму.

Знову ж таки, одразу може здатись зовсім не потрібною річчю. Але оскільки ми живемо в період блогінгу та Tik-tokерів, і ви цим займаєтесь тоді вам однозначно потрібно надати перевагу новинці від Apple.

Акумулятор

Що у новинці 2020 року, що у 2019 році ідентичні. Єдиною їхньою різницею є те, що у смартфоні 2020 року компанії Apple з’явилась додаткова година роботи при перегляді відео під час стрімів.

Ціна стартуватиме на IPhone 12 від 830$, ціна буде зростати від кількості мегабайт пам’яті. А ось новий IPhone 11 можна придбати за 599$. Різниця досить відчутна, але тут вам потрібно зважити усі “за” та “проти” і прийняти своє рішення. Чи потрібна вам новинна і її додаткові функції, якщо ж ні, тоді не варто переплачувати.

Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи — Інші записи —

Чи сумісні телефони Huawei з годинником Samsung?
27 Червень 2022

Дізнайтеся корисну інформацію про те, як поєднати ваш смарт-годинник Samsung з телефоном Huawei і які програми вам потрібно буде встановити для використання всього потенціалу Galaxy Watch

Сталий розвиток смартфонів та збереження довкілля
22 Червень 2022

Дізнайтеся все про те, який вплив смартфони здійснюють на навколишнє середовище, а також які кроки роблять виробники смартфонів та бізнес-компанії, щоб змінити екологію на краще

Що робити, якщо переклад сторінки на смартфоні не працює?
22 Червень 2022

Дізнайтесь, як відновити переклад інтернет-сторінок на вашому смартфоні для комфортного перегляду іноземних веб-сайтів, налаштувавши браузер