Кольори iPhone 13: який колір цієї лінійки смартфонів Apple найкращий?

Кольори iPhone 13: який колір цієї лінійки смартфонів Apple найкращий?

Зміст

iPhone 13 був випущений у 2021 році та розроблений у 6 різних кольорах. Лінійка отримала досить широкий вибір кольору:

 • Red;
 • Starlight (Покращений варіант кольору White);
 • Midnight;
 • Blue;
 • Pink;
 • Green.
   

Отже, проговорімо кольори бу айфона 13 детальніше та розповімо про те, який колір найкраще підійде саме вам!

Blue - блакитний колір iPhone 13 користується значним попитом серед покупців ICOOLA. Ця тональність, яка також була присутня на iPhone 12 минулого року, вважається еталоном класики і часто обирається різними категоріями покупців. Обравши цей відтінок, ви гарантуєте собі вишуканий і безпомилковий стиль.

Green - привабливий колір для iPhone 13, відомий своєю унікальністю та історією, адже був присутній у попередній моделі iPhone 12. Цей колір не часто зустрічається, якщо поглянути на всю історію техніки Apple, що робить телефон в цьому відтінку виразним акцентом серед інших.

Mindnight - це кольоровий фаворит серед користувачів iPhone 13 на сайті ICOOLA. Він з'явився вперше для моделі iPhone 13 і не був доступний для моделі iPhone 12. Цей сучасний та шуканий колір випромінює стиль та елегантність.

Pink - це ще один кольоровий хіт для iPhone 13 серед шанувальників на сайті ICOOLA. Цей унікальний відтінок особливий для останньої моделі та не зустрічається у широкому асортименті пристроїв iPhone. Обираючи цей колір, користувачі забезпечують собі унікальний, неповторний стиль.

Red - червоний колір iPhone 13 привертає увагу своєю класичною привабливістю. Цей відтінок, який також присутній у лінійці iPhone 12, є символом елегантності та рідкісності, дозволяючи йому вирізнятися серед інших моделей. 

Starlight - це відтінок, що став хітом серед користувачів iPhone 13 на сайті ICOOLA. Введений спеціально для iPhone 13 і не представлений в лінійці iPhone 12, цей колір є ідеальним вибором для тих, хто шукає сучасний і вишуканий вигляд свого пристрою.

Який колір iPhone 13 найкращий?

Визначити найкращий колір iPhone 13 - завдання не з легких, адже кожен вибирає кольорове рішення, керуючись власними вподобаннями та стилем. Тому найоптимальнішим буде той колір, який найбільше відгукується у вашому серці та допомагає вам висловити свою індивідуальність. Якщо вам до душі більш стримані тони, вам може сподобатися елегантний Midnight або ніжний Starlight. Якщо ж ви віддаєте перевагу чомусь більш яскравому і незвичайному, зверніть увагу на жвавий червоний або унікальний рожевий. У кінцевому рахунку, кращий колір — це той, що викликає в вас найприємніші асоціації і радість від користування вашим iPhone 13 кожного дня.

Зображення iPhone 13

Кольори пристрою можуть змінюватися за різних умов освітлення. Ось реальні зображення, за різних умов освітлення, щоб ви могли визначити, який колір iPhone 13 вам найкращий.

Кольори iPhone 13

Якого кольору iPhone 13 купує більшість покупців?

Поговоримо про тенденції кольорових переваг покупців iPhone 13 і дізнаємося, який колір вибирає більшість:

 • 37% покупців обрали колір Midnight;
 • 20% покупців обрали колір Blue;
 • Колір Pink обрали 15% покупців;
 • 11% покупців обрали колір Starlight;
 • 8% покупців обрали червоний колір;
 • 8% покупців обрали зелений колір.
   

Який найпопулярніший колір iPhone 13?

Згідно з нашою статистикою, найпопулярнішим кольором є Midnight, його купує 37% користувачів.

Порівняння кольорів iPhone 13 та iPhone 13 Pro

iPhone 13 має чотири нові кольори, яких не зустрічаєш у палітрі iPhone 13 Pro: Золотистий, Графіт, Небесно Голубий та Сріблястий. Як iPhone 13, так і iPhone 13 Pro мають однаковий колір - Зелений.

Якого кольору iPhone 13 мені купити?

Зрештою, вибір кольору завжди індивідуальне рішення, у будь-якому разі ICOOLA завжди має, що тобі запропонувати.

Раніше ми розповідали про те, який колір iPhone 11 варто купити саме вам!

Ваша оцінка: